istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

KPSS Puanına Göre Alım Yapan 3 Kurum

Kamu kurumları çeşitli şartlarla bünyelerindeki açık pozisyonları kapatabilmek için personel ihtiyacını gidermeye çalışıyorlar.

KPSS Puanına Göre Alım Yapan 3 Kurum
KPSS Puanına Göre Alım Yapan 3 Kurum Duran Can Ateş
Bu içerik 12407 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Kamu kurumları çeşitli şartlarla bünyelerindeki açık pozisyonları kapatabilmek için personel ihtiyacını gidermeye çalışıyorlar. Bunu da Devlet Personel Başkanlığı’nın internet sitesi üzerinde yer alan ilanlarından takip edebiliyorsunuz.  Bu haberimizde KPSS puanlarına göre alım gerçekleştirecek olan üç ayrı devlet kurumundan bahsetmek istedim. Şartlarınızın uyması halinde sizde ilanlarına başvurabilirsiniz.

HANGİ KURUM VE KADROLARINA ALIM YAPILACAK?

Devletin üç güçlü kurumlarından olan Kamu Düzeni ve Güvenliği Müsteşarlığı, Türk İşbirliği Koordinasyon Ajansı Başkanlığı ve Göç İdaresi Başkanlığı personel alımı gerçekleştirecek. Bu kurumlar yayınlanmış olan ilan sonrasında Üniversite mezunu adayların başvuruda bulunmasını istiyor. Alım yapılacak olan kadrolara göre başvuru gerçekleştirilebilecek.  

Kamu Düzeni ve Güvenliği Müsteşarlığı Personel Alımı

Üniversitelerin Kamu Yönetimi, Siyaset Bilimi, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi, Uluslararası İlişkiler, Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümlerinden mezun olan adaylar arasında Uzman Yardımcısı alımı yapacak.

Türk İşbirliği Koordinasyon Ajansı Başkanlığı (TİKA) Personel Alımı

Üniversitelerin İnşaat Mühendisi, Mimarlık, Siyasal Bilgiler, İşletme, İktisat, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinden İktisat, İşletme, Kamu Yönetimi, Uluslararası İlişkiler, Hukuk, ve İletişim Fakültelerinin Tüm Bölümlerinden mezun olmuş adaylar arasından Uzman Yardımcısı alacak.

Göç İdaresi Başkanlığı Personel Alımı

Üniversitelerin Hukuk, Siyasal Bilgiler, İktisat, İşletme, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinden birinden mezun olan adaylar arasından Göç Uzman Yardımcısı ve İl Göç Uzman Yardımcısı alımı yapacak.

 

KPSS personel alımı memur alımları eleman alımları KPSS puanına göre alımlar
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adalet Bakanlığı'nda 35 Daire Başkanlığına Atamalar Yapıldı
Adalet Bakanlığı'nda 35 Daire Başkanlığına Atamalar Yapıldı
HSK: KPSS Şartsız En Az İlkokul Mezunu İşçi Alımı Gerçekleştirecek
HSK: KPSS Şartsız En Az İlkokul Mezunu İşçi Alımı Gerçekleştirecek