TRT ve Türk Kızılayı KPSS Şartsız Personel Alımı Başvuruları Başladı !

Türk Kızılayı ve TRT personel alımı yapmak üzere ilan yayınladı. Yayınlanan ilanlara göre çok sayıda personel alımı yapılacaktır. İşte o alımlar…

TRT ve Türk Kızılayı KPSS Şartsız Personel Alımı Başvuruları Başladı !
TRT ve Türk Kızılayı KPSS Şartsız Personel Alımı Başvuruları Başladı ! Duran Can Ateş
Bu içerik 10270 kez okundu.

 

TÜRK KIZILAYI PERSONEL ALIMLARI
Genel Başvuru - Engelli Personel (ENGL-PERS2019), Dijital İletişim (Webmaster) Uzmanı (DIU112019), Veri Doğrulama Uzmanı (VDU022019), Doktor (Doktor 2018), İletişim Asistanı (İA062019), Grafiker (Grafiker-2019), Gençlik Çalışanı (GÇ092018), International Policies and Cooperations Senior Specialist (IR2019), Health Specialist (NS2020), Emergency Response Specialist (ERU2020), Kurumsal Bağış Uzmanı (KBU102019), Proje Uzmanı (PU022019), Ruh Sağlığı Hemşiresi (TMRSH19), Yazılım Geliştirme Uzmanı (YU052019), Sistem (Ağ Yönetimi) Uzmanı (SU112019), Bilgi Güvenliği ve Risk Yönetimi Uzmanı (BGRY112019), Kalite Güvence Uzmanı (KG2020), Kalite İzleme Uzmanı (KİU2020), Uzman ( Endüstri Mühendisi) (KHGM2019SYU), İlk Yardım Eğitimcisi (İYE2019), Psikiyatrist (RSP112019), Klinik Psikolog, Finans Asistanı (TMRSH20), Sağlığın Geliştirilmesi ve Teşviği Birim Yöneticisi (SGTBY2019), Normal Dönem Psikososyal Hizmetler Birim Yöneticisi (PSHBY 2019), Sağlığın Geliştirilmesi ve Teşviği Uzmanı (SGTU2019), Yazı İşleri Uzmanı (HM2020) kadrolarında alım yapılacaktır. 
Adayların iletişim becerisi yüksek, iş takip, sonuçlandırma ve sorumluluk alma becerisine sahip, işlerini yapmaya engel olacak bir sağlık sorunu olmayan, seyahate engel bir durumu olmayan durumda olması gerekmektedir.
Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış olması gerekmektedir.
Adayların gerekli verileri ilgili kaynaklardan zamanında ve uygun yöntemlerle toplamak,-analitik düşünme yapısına sahip olması gerekmektedir. 
Adayların çözüm odaklı düşünebilmek, sonuç odaklı olmak, etkili yazılı ve sözlü iletişim yeteneğine sahip olmak, ekip çalışmasına yatkın, gelişime açık, sorumluluk sahibi şartlarını sağlaması gerekmektedir.
Başvuru ve ilan detayları için tıklayınız :
https://basvuru.kizilaykariyer.com/ilan/site.aspx


TRT PERSONEL ALIMLARI

Planlama ve İşletme Şefi Alımı
Tercihen üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, İstatistik veya İşletme bölümlerinden mezun, pazarlama, planlama, veri analizi ve raporlama süreçlerinde en az 2 yıl tecrübeli, iletişim becerisi yüksek, ekip çalışmasına yatkın, planlama ve koordinasyon yeteneğine sahip, planlama ve kalite odaklı, sistematik çalışan, analitik düşünme yeteneği yüksek, detaycı ve sonuç odaklı, bütçe hazırlık, uygulama ve raporlama süreçlerinde deneyimli personel alımı yapılacaktır. 

Aksesuar Şefi Alımı 
- Tercihen Prodüksiyon hizmetlerinde en az 2 yıl deneyimli, İyi düzeyde MS Office programları (Word, Excel) kullanım bilgisine sahip, ekip çalışmasına yatkın, iş takip becerisi gelişmiş ve sonuç odaklı, kendisine bağlı ekibin sevk ve idaresini yapabilecek, ürün, talep ve depo stok kontrolü, takibi konusunda deneyimli, tercihen aksesuar alımında tecrübe sahibi, aksesuarların fatura ve irsaliye bilgisine hakim personel alımı yapılacaktır. 

Proje Sorumlusu Alımı
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, proje yönetimi konusunda 3 yıl tecrübesi bulunan, ekip yönetimi konusunda tecrübeli, İş Kanunu ve İSG Kanunu kapsamında oluşturulan prosedür ve iş talimatlarının uygulanmasını sağlayabilecek, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, iletişim, planlama ve karar verme becerileri gelişmiş, problem çözme yeteneğine sahip, sonuç odaklı çalışmaya önem veren, müşteri odaklı çalışabilen, dışa dönük, iletişim ve sunum becerileri kuvvetli personel alımı yapılacaktır.
Başvuru ve ilan detayları için tıklayınız :
https://kariyer.trt.net.tr/ilan/site.aspx

kızılay trt personel alımı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TEB Personel Alımı 12 Şehir İlanı; Lise Ön Lisans ve Lisans İş İlanları
TEB Personel Alımı 12 Şehir İlanı; Lise Ön Lisans ve Lisans İş İlanları
İŞKUR TYP 25-26 Aralık 40 personel alımı başvuruları başladı
İŞKUR TYP 25-26 Aralık 40 personel alımı başvuruları başladı