Turkcell Evden Çalışacak Personel Arıyor

Kamu kurumları ve özel sektör firmaları yayınladıkları ilanlar ile personel, işçi ve memur alımı yapmaya devam ediyor. İlanlara göre çok sayıda personel alımı yapılacaktır. İşte o alımlar…

Turkcell Evden Çalışacak Personel Arıyor
Turkcell Evden Çalışacak Personel Arıyor Duran Can Ateş
Bu içerik 8678 kez okundu.


Coronavirüs sebebiyle Avrupa Birliği’nde ve ABD’de çok sayıda kamu kurumu ve özel sektör firmaları evden iş yapma uygulamasına geçmiş durumdadır. 


Coronavirüs nedeniyle Turkcell firması evden çalışacak personel alımı yapacaktır. Alımı yapılan personeller tam ve yarı zamanlı olarak görev yapacaktır. İşte alımlara dair tüm detaylar…


Coronavirüs salgınının yayılması ile beraber çoğu özel sektör firması personellerini evden çalışmaya yönlendirdi. Bununla beraber firmalar evden çalışacak personel aramasına girişti. Bu firmalar arasında Turkcell büyük bir yer kaplamaktadır. Yapılan açıklamaya göre Turkcell çağrı merkezi müşteri temsilcisi alımı yapacaktır. 


Alımı yapılan çağrı merkezi müşteri temsilcisi personelleri tam zamanlı ve yarı zamanlı olarak görev yapacaktır. Personeller evlerinde gelen çağrıları yanıtlayarak personellerine hizmet verecektir.
Turkcell tam zamanlı ve yarı zamanlı müşteri temsilcisi alım ilanına başvurmak isteyen adaylar müracaatlarını kariyer siteleri üzerinden yapacaktır. Adaylar bu siteler üzerinden CV gönderimi yapacaktır. Başvuruları olumlu sonuçlanan adaylara geri dönüş yapılacaktır. Bu sebeple adayların CV bilgileri doğru ve eksiz olmalıdır. 

Başvuru ve ilan detayları için tıklayınız :
https://kariyerim.turkcell.com.tr/takimlar

türkcel personel alımı iş ilanalrı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TEB Personel Alımı 12 Şehir İlanı; Lise Ön Lisans ve Lisans İş İlanları
TEB Personel Alımı 12 Şehir İlanı; Lise Ön Lisans ve Lisans İş İlanları
İŞKUR TYP 25-26 Aralık 40 personel alımı başvuruları başladı
İŞKUR TYP 25-26 Aralık 40 personel alımı başvuruları başladı