20 Güvenlik Görevlisi ve Temizlik Görevlisi BTK Alacak

Kamu kurumları ve özel sektör firmaları yayınladıkları ilanlar ile personel, işçi ve memur alımı yapmaya devam ediyor. İlanlara göre çok sayıda personel alımı yapılacaktır. İşte o alımlar…

20 Güvenlik Görevlisi ve Temizlik Görevlisi BTK Alacak
20 Güvenlik Görevlisi ve Temizlik Görevlisi BTK Alacak Duran Can Ateş
Bu içerik 19712 kez okundu.
 
Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu güvenlik görevlisi ve temizlik işçisi alımı yapacaktır. Toplamda 20 personel alımı gerçekleştirilecektir. İşte alımlara dair tüm detaylar…
 
Güvenlik Görevlisi Alımı
• 12 personel alımı yapılacaktır. 
• Adayların Türk vatandaşı olmak, 18 yaşını tamamlamış olmak, anayasal düzen ve bu düzenin işleyişine, özel hayat ve hayatın gizli alanına, cinsel dokunulmazlığa karşı suçlar ile uyuşturucu ve uyuşturucu madde suçlarından dolayı hakkında devam etmekte olan bir soruşturma veya kovuşturma bulunmamak, askerlik ile ilişiği bulunmamak, herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almamış olmak şartlarını sağlaması gerekmektedir. 
• Adaylar vardiyalı çalışma düzenini kabul etmiş sayılır ve vardiyalı çalışma durumunda bir engel durumu olmaması gereklidir. 
• Adayların görevini devamlı yapmasına engel sağlık problemi ve/veya kronik hastalığının bulunmaması gerekmektedir. 
• Adayların, başvurunun son günü itibarıyla duyuru ekinde yer alan tabloda gösterilen ve tercih ettikleri görev unvanlarına ilişkin meslek kolunun gerektirdiği şartları taşımaları gerekmektedir.
• Adaylardan, gerçeğe aykırı beyanda bulunduğu tespit edilenler ile şartları taşımadığı sonradan tespit edilenler ilan/sınav/göreve başlama sürecinin her aşamasında idarece sonlandırılabilecektir. Sözlü sınava girmeye hak kazandığı halde ilan edilen sınav tarihlerinde sınava katılmayan adaylar, sınav hakkını kaybetmiş sayılacaktır. Kamu kurum ve kuruluşlarının ilgili disiplin mevzuatı uyarınca görevinden veya meslekten ihraç edilenlerin başvuruları kabul edilmeyecektir.
• Silahlı güvenlik görevlisi alımında adayların en az lise veya dengi okul mezunu olmak, 18-30 yaş aralığında olmak, 5188 sayılı özel güvenlik hizmetlerine dair kanunun 14üncü maddesinde belirtilen özel güvenlik temel eğitimini başarıyla tamamlamış olmak (yükseköğretim kurumlarının güvenlik ile ilgili fakülte ve yüksekokullarından mezun olanlar için güvenlik temel eğitimi şartı aranmaz). Ankara il sınırları içerisinde ikametgah etmek şartlarını sağlamaları gerekmektedir. 
• Adaylar için iş ilan numaraları 00005686621 ve 00005686624 olarak belirtilmiştir. 
  
Temizlik Personeli Alımı 
• 4 personel alımı yapılacaktır. 
• Adayların en az ilköğretim mezunu olmak, 18-30 yaş aralığında olmak, Ankara il sınırları içerisinde ikamet etmek şartlarını sağlaması gerekmektedir. 
• İş ilan numarası 00005686659 olarak belirtilmiştir. 
 
Başvurular İŞKUR’un internet sitesinden 17/09/2020 - 21/09/2020 tarihleri arasında online olarak yapılacaktır..
güvenlik alımı personel alımı ilan

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TEB Personel Alımı 12 Şehir İlanı; Lise Ön Lisans ve Lisans İş İlanları
TEB Personel Alımı 12 Şehir İlanı; Lise Ön Lisans ve Lisans İş İlanları
İŞKUR TYP 25-26 Aralık 40 personel alımı başvuruları başladı
İŞKUR TYP 25-26 Aralık 40 personel alımı başvuruları başladı