Belediyeler Ekim Ayı Memur ve Kamu Personeli alımı (Lise Ön Lisans ve Lisans Mezun)

Kamu kurumları ve özel sektör firmaları yayınladıkları ilanlar ile personel, işçi ve memur alımı yapmaya devam ediyor. İlanlara göre çok sayıda personel alımı yapılacaktır. İşte o alımlar…

Belediyeler Ekim Ayı Memur ve Kamu Personeli alımı (Lise Ön Lisans ve Lisans Mezun)
Belediyeler Ekim Ayı Memur ve Kamu Personeli alımı (Lise Ön Lisans ve Lisans Mezun) Duran Can Ateş
Bu içerik 16537 kez okundu.


Kamu kurumları ve özel sektör firmaları yayınladıkları ilanlar ile personel, işçi ve memur alımı yapmaya devam ediyor. İlanlara göre çok sayıda personel alımı yapılacaktır. İşte o alımlar…
Belediye Başkanlıkları personel alımı yapmak üzere ilan yayınladı. Yayınlanan ilanlara göre Ekim ayı içerisinde çok sayıda personel alımı yapılacaktır. İşte alımlara dair tüm detaylar…

Bolu Göynük Belediyesi Personel Alımı
   Farklı öğrenim düzeylerinden itfaiye eri alımı yapılacaktır. 
   Adayların; erkek adaylar için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi bulunmamak veya askerlik çağına gelmemiş bulunmak ya da askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak, Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak şartlarını sağlaması gerekmektedir. 
  Ayrıca adayların; ön lisans 2018 yılı KPSS P93, ortaöğretim (Lise veya dengi) 2018 yılı KPSS P94 türünde Kamu Personeli Seçme Sınavından (KPSS) alım yapılacak unvanların karşısında belirtilen puan türlerinden, belirtilen asgari KPSS puanını almış olmak, tartılma ve ölçülme aç karnına, soyunuk ve çıplak ayakla olmak kaydıyla erkeklerde en az 1.67 metre, kadınlarda en az 1.60 metre boyunda olmak ve boyun 1 metreden fazla olan kısmı ile kilosu arasında (+,-) 10 kilogramdan fazla fark olmamak, sınavın yapıldığı tarihte 30 yaşını doldurmamış olmak şartlarını sağlaması gerekmektedir. 
  Lise mezunu adayların; lise veya dengi okul mezunu olmak, en az C sınıfı sürücü belgesine sahip olmak şartlarını sağlaması gerekmektedir. 
  Ön lisans mezunu adayların itfaiyecilik ve yangın güvenliği veya sivil savunma ve itfaiyecilik ön lisans programlarının birinden mezun olmak, en az C sınıfı sürücü belgesine sahip olmak şartlarını sağlaması gerekmektedir. 
  Başvurular 15 Ekim 2020 ile 21 Ekim 2020 tarihleri arasında yapılacaktır. Başvuru adresi Yenice Mahallesi Belediye Meydanı Şehit Mehmet DİRİ İşhanı No:2 Üst Kat Göynük / Bolu adresindeki Göynük Belediye Başkanlığı Yazı İşleri Müdürlüğü olarak belirtilmiştir.

Muğla Bodrum Belediyesi Personel Alımı
  Zabıta Yönetmeliğinin 13/A maddesinde yer alan özel şartlara göre zabıta memuru alımı yapılacaktır. 
  Adayların; tartılma ve ölçülme aç karnına, soyunuk ve çıplak ayakla olmak kaydıyla erkeklerde en az 1.67 metre, kadınlarda en az 1.60 metre boyunda olmak, 1 metreden fazla olan kısmı ile kilosu arasında (+,-) 10 kg.dan fazla fark olmamak şartlarını  sağlamaları gerekmektedir. Ek olarak adayların Türk vatandaşı olma, kamu haklarından mahrum bulunmama, erkek adaylar için askerliğini yapmış olma ya da erteletmiş olma, göreni yapmasına engel bir bedensel ya da akıl sağlığı sorunu bulunmama, ilan edilen kadrolar için aranan diğer niteliklere sahip olma, 2018 KPSSP3 puan türünden en az 70 puan alma, B sınıfı sürücü belgesine sahip olma, herhangi bir lisans bölümünden mezun olma, daha önceden herhangi bir kamu kurumundan disiplin nedeniyle işten çıkarılmamış olma, sınavın yapılacağı tarihte 30 yaşını doldurmamış olmama şartlarını sağlaması gerekmektedir. 
  Adaylar başvurularını 12 Ekim 2020 ile 16 Ekim 2020 tarihleri arasında yapacaktır. Başvuruların Bodrum Belediye Başkanlığı Merkez Hizmet binası içerisinde bulunan İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne ilanda yer alan belgelerle birlikte şahsen yapılması gerekmektedir. 

Sivas Hafik Belediyesi Personel Alımı
  İlk defa atanmak üzere memur alımı yapılacaktır. Bu kapsamda 1 muhasebeci alımı gerçekleştirilecektir. 
  Adayların; lisans düzeyinde eğitim veren fakültelerin İktisat, İşletme, Maliye, Muhasebe, Muhasebe ve Finans Yönetimi, Muhasebe ve Denetim, Çalışma Ekonomisi bölümlerinin herhangi birinden diploma sahibi olmak, KPSS P3 puan türünden en az 70 puan almış olmak şartlarını sağlaması gerekmektedir. 
  Adaylar başvurularını 12 Ekim 2020 ile 16 Ekim 2020 tarihleri arasında yapacaktır. Adaylar hafik@hafik.bel.tr mail adresine ve ayrıca Mali Hizmetler Müdürlüğüne başvurularını teslim edebilecektir.

Düzce Belediyesi Personel Alımı
  10 itfaiye eri alımı yapılacaktır. GİH sınıfına ait olan ve 10. Dereceden kadrolu olan personel alımları yapılacağı beyan edilmiştir.
  Adayların; KPSS P94 puan türünden en az 60 puan almış olmak, ortaöğretim kurumlarının İtfaiyecilik ve Yangın Güvenliği Alanı ve dallarının birinden mezun olmak, en az B sınıfı sürücü belgesi sahibi olmak şartlarını sağlaması gerekmektedir. 
   Adaylar başvurularını 2 Ekim 2020 ile 4 Ekim 2020 tarihleri arasında yapacaktır. Başvuru adresi Düzce Belediyesi, İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü, Cedidiye Mahallesi, İstanbul caddesi /Düzce olarak belirtilmiştir.

belediye ilanı işçi ilanı ilan

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TEB Personel Alımı 12 Şehir İlanı; Lise Ön Lisans ve Lisans İş İlanları
TEB Personel Alımı 12 Şehir İlanı; Lise Ön Lisans ve Lisans İş İlanları
İŞKUR TYP 25-26 Aralık 40 personel alımı başvuruları başladı
İŞKUR TYP 25-26 Aralık 40 personel alımı başvuruları başladı