Kamu İŞKUR İlanları; Üniversitelere 396 Kamu Personeli Alımı Başvuruları

Kamu kurumları ve özel sektör firmaları yayınladıkları ilanlar ile personel, işçi ve memur alımı yapmaya devam ediyor. İlanlara göre çok sayıda personel alımı yapılacaktır. İşte o alımlar…

Kamu İŞKUR İlanları; Üniversitelere 396 Kamu Personeli Alımı Başvuruları
Kamu İŞKUR İlanları; Üniversitelere 396 Kamu Personeli Alımı Başvuruları Duran Can Ateş
Bu içerik 8674 kez okundu.


Türkiye İş Kurumu aracılığı ile yayınlanan ilanlara göre 3 farklı üniversite personel alımı yapacaktır. İşte alımlara dair tüm detaylar…

Atatürk Üniversitesi Personel Alımı
Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezi toplamda 361 kamu personeli alımı yapacaktır. 251 kişilik Hemşire alımı için adayların fakülte veya yüksekokulların hemşirelik bölümü mezunu olması gerekmektedir. Adaylarda KPSS P3 türü puan şartı aranacaktır. Yükseköğretim Kurumlarının Tıbbi Görüntüleme Teknikleri Programı Mezunu Olmak şartı ile 17 Sağlık Teknikeri (Tıbbi Görüntüleme Teknikeri) alımı yapılacak olup; Yükseköğretim Kurumlarının Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik Programı Mezunu Olmak şartı ile 20 Sağlık Teknikeri (Tıbbi Sekreter) alımı yapılacaktır.
Başvurular şahsen ya da posta ile Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkez Müdürlüğü, Personel ve Özlük Bürosu adresine teslim edilecektir. Başvurular 22 Aralık 2020 tarihine kadar devam edecektir.

İstanbul Medeniyet Üniversitesi Personel Alımı
İstanbul Medeniyet Üniversitesi Rektörlüğü İdari Ve Mali İşler Daire Başkanlığı personel alımı yapılacaktır. 13 Güvenlik Görevlisi, 2 Güvenlik Görevlisi, 11 Temizlik İşçisi, 2 Temizlik İşçisi ve  1 Temizlik İşçisi alımı yapılacaktır. Adaylar başvurularını 11 Kasım 2020 tarihine kadar yapabilecektir.

Iğdır Üniversitesi Personel Alımı
5 sürekli işçi alımı yapılacaktır. En az ilkokul mezunu olmak, başvurunun son gününden geçeli olmak kaydı ile 18 yaşını tamamlamış olmak ve 35 yaşından gün almamış olmak şartlarının sağlanması gerekmektedir. Adaylar başvurularını 11 Kasım 2020 tarihine kadar yapabilecektir.

memur alımı personel alımı ilan

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TEB Personel Alımı 12 Şehir İlanı; Lise Ön Lisans ve Lisans İş İlanları
TEB Personel Alımı 12 Şehir İlanı; Lise Ön Lisans ve Lisans İş İlanları
İŞKUR TYP 25-26 Aralık 40 personel alımı başvuruları başladı
İŞKUR TYP 25-26 Aralık 40 personel alımı başvuruları başladı