İŞKUR ve AÇSHB Yayımladı! Kamuya 2842 Memur Personel Alımı Başladı!

Kamu kurumları ve özel sektör firmaları yayınladıkları ilanlar ile personel, işçi ve memur alımı yapmaya devam ediyor. İlanlara göre çok sayıda personel alımı yapılacaktır. İşte o alımlar…

İŞKUR ve AÇSHB Yayımladı! Kamuya 2842 Memur Personel Alımı Başladı!
İŞKUR ve AÇSHB Yayımladı! Kamuya 2842 Memur Personel Alımı Başladı! Duran Can Ateş
Bu içerik 11902 kez okundu.Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler bakanlığı sitesinde ve İŞKUR aracılığı ile yayınlanan ilanlara göre toplamda 2842 personel alımı yapılacaktır. İşte alımlara dair tüm detaylar…

Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları Personel Alımı
12 Vagon İmal ve Tamircisi, 4 Kaynakçı, 13 Tezgah Makine ve Talaşlı İmalat İşçisi, 14 Lokomotif Tamircisi, 3 Mekanik Vasıta Tesis, Cihaz ve Vinç Operatörü, 14 Elektrikçi alımı yapılacaktır.
Başvurular 28 Aralık 2020 ile 01 Ocak 2021 tarihleri arasında yapılacaktır. Başvurular sadece Türkiye İş Kurumu aracılığı ile yapılacaktır. Başvurular https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx adresi üzerinden elektronik ortamda veya Alo 170 üzerinden yapılacaktır.

Türkiye Şeker Fabrikaları Personel Alımı
Engelli olarak  3 Avukat, 3 Bilgisayar/Yazılım Mühendisi, 2 İnşaat Mühendisi ve 4 Depo / Ambar Görevlisi alacaktır. Eski hükümlü olarak Metal Teknolojisi Teknisyeni  ve 1 Atölye Marangozu alımı yapılacaktır.
Adaylar başvurularını Türkiye İş Kurumu aracılığı ile gerçekleştirecektir. Başvurular elektronik ortamda " https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx adresi üzerinden veya Alo 170 üzerinden yapılacaktır. 

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü Personel Alımı
2 Büro Memuru alımı yapılacaktır. Alımlar için adaylarda KPSS 60 puan şartı aranacaktır. Başvuru sonuçlarına göre ise Sözlü sınav yapılacaktır. 
Başvurular en geç 01 Ocak 2021 tarihine kadar yapılacaktır. Adaylar başvurularını https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx adresi üzerinden İş İlan No 00005820909 ile yapılacaktır.

Jandarma Genel Komutanlığı Personel Alımı
9 sözleşmeli personel ve 32 devlet memuru alımı yapılacaktır. Jandarma Genel Komutanlığı Memur Alımı başvuruları en geç 15 Ocak 2021 tarihine kadar yapılacaktır.
Başvurular sadece e sadece https://vatandas.jandarma.gov.tr/PTM/Giris internet adresi ‘‘Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi Başkanlığı Personel Temin Sistemi’’ üzerinden e-Devlet kapısı vasıtasıyla yapılacaktır.

Beyoğlu Belediyesi Personel Alımı
80 düz memur ve zabıta memuru alımı yapacaktır. Başvurular en geç 04 Ocak 2021 tarihine kadar yapılacaktır. Başvurular yalnızca belediyeye yapılacaktır. 

Sahil Güvenlik Komutanlığı Personel Alımı
En az lise mezunu 15 devlet memuru alımı yapılacaktır. Başvurular en geç 05 Ocak 2021 tarihine kadar yapılacaktır. Adaylar başvurularını https://www.turkiye.gov.tr/sahil-guvenlik-komutanligi-is-basvurusu internet adresi üzerinden e-Devlet kapısı vasıtasıyla yapacaktır.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı
250 kişilik kadro ile lise, ön lisans ve lisan mezunu itfaiye eri alımı yapılacaktır. Başvurular en geç 03 Ocak 2021 tarihine kadar yapılacaktır. Adaylar başvurularını https://www.turkiye.gov.tr adresi üzerinden elektronik ortamda yapacaktır.

İŞKUR İŞKUR KAMU İLANLARI personel alımları

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TEB Personel Alımı 12 Şehir İlanı; Lise Ön Lisans ve Lisans İş İlanları
TEB Personel Alımı 12 Şehir İlanı; Lise Ön Lisans ve Lisans İş İlanları
İŞKUR TYP 25-26 Aralık 40 personel alımı başvuruları başladı
İŞKUR TYP 25-26 Aralık 40 personel alımı başvuruları başladı