Kızılay 20 İlde KPSS'siz Personel Alımı Yapıyor: 5-7 Bin lira Maaşla

Kamu kurumları ve özel sektör firmaları yayınladıkları ilanlar ile personel, işçi ve memur alımı yapmaya devam ediyor. İlanlara göre çok sayıda personel alımı yapılacaktır. İşte o alımlar…

Kızılay 20 İlde KPSS'siz Personel Alımı Yapıyor: 5-7 Bin lira Maaşla
Kızılay 20 İlde KPSS'siz Personel Alımı Yapıyor: 5-7 Bin lira Maaşla Duran Can Ateş
Bu içerik 12674 kez okundu.


Kamu kurumları ve özel sektör firmaları yayınladıkları ilanlar ile personel, işçi ve memur alımı yapmaya devam ediyor. İlanlara göre çok sayıda personel alımı yapılacaktır. İşte o alımlar…
Türk Kızılayı personel alımı yapmak üzere ilan yayınladı. Yayınlanan ilanlara göre 20 ilde çok sayıda personel alımı yapılacaktır. adaylarda KPSS puan şartı aranmayacaktır. İşte alımlara dair tüm detaylar…
Alımlar İstanbul (Avrupa-Anadolu), Çorlu, Edirne, Şanlıurfa, Ankara, Marmaris, Denizli, Van, Mardin, İzmir, İzmit, Lüleburgaz, Kayseri, Trabzon, Mersin, Konya, Adana, Bursa, Gaziantep ve Kahramanmaraş illerinde yapılacaktır. 

Doktor Alımı
Tıp Fakültesi mezunu(uzman veya pratisyen), tercihen iyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip, tam zamanlı çalışabilecek, mecburi hizmetini tamamlamış, takım çalışmasına yatkın, seyahat engeli olmayan, yoğun iş temposuna ayak uydurabilen, erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, sosyal sorumluluk sahibi personel alımı yapılacaktır. Başvuru ve ilan detayları için tıklayınız:
https://basvuru.kizilaykariyer.com/ilan/site.aspx

Klinik Psikolog Alımı
Üniversitelerin psikoloji bölümünden mezun olup Klinik Psikoloji tezli yüksek lisansı mezunu, tercihen Klinik Psikolog olarak en az 1 yıl deneyim sahibi, tercihen hassas gruplarla, sığınmacılarla ve mültecilerle çalışma deneyimi bulunan, ruh sağlığı, halk sağlığı ve psikososyal destek konularında bilgi sahibi ve bu konularda eğitim verme deneyimine sahip, tercihen iyi düzeyde İngilizce veya Arapça bilen, MS Office programlarını kullanabilen, erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da proje süresince tecilli olan, seyahat engeli bulunmayan personel alımı yapılacaktır. Başvuru ve ilan detayları için tıklayınız:
https://www.kariyer.net/is-ilani/turk-kizilay-klinik-psikolog-2650611

Psikiyatri Hemşiresi Alımı
Hemşirelik lisans mezunu, tercihen Psikiyatri Hemşireliği alanında yüksek lisans programını tamamlamış, tercihen ruh sağlığı, halk sağlığı ve psikososyal destek konularında bilgi sahibi ve bu konularda eğitim verme deneyimi olan, tercihen İlk Yardım Eğitmeni Sertifikasına sahip, tercihen alanında 1 yıl deneyimli, tercihen Arapça ve / veya İngilizce bilen, ekip çalışmasına yatkın, planlama ve organizasyon yetkinliğine sahip, yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen, erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da tecilli olan personel alımı yapılacaktır. Başvuru ve ilan detayları için tıklayınız:
https://www.kariyer.net/is-ilani/turk-kizilay-psikiyatri-hemsiresi-2650560

Doğrulama ve Gözlem Süreç İzleme Asistanı Alımı
Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren Sosyal Bilimler, Ekonometri, İstatistik veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, tercihen veri analizi, veri temizliği ve raporlama konularında en az 2 yıllık tecrübe sahibi, nitel ve nicel veri analizi araştırma metotlarına hakim, akademik araştırma deneyimine sahip (tercihen disiplinlerarası araştırma), uluslararası güvenlik, uluslararası politik ekonomi, çatışma, kimlik, göç, kalkınma literatürlerinden en az birine hâkim, ileri istatistiki modellemelere hâkim, SPSS, R veya Python veri analiz programlarından en az birine hakim, ileri seviyede İngilizce bilen, seyahat engeli olmayan, ekip çalışmasına yatkın, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, sürücü belgesi sahibi ve aktif araç kullanabilen, erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya askerliği en az 2 yıl tecilli olan personel alımı yapılacaktır. Başvuru ve ilan detayları için tıklayınız:
https://basvuru.kizilaykariyer.com/ilan/site.aspx

Raporlama Sorumlusu Alımı
Üniversitelerin İstatistik, Endüstri Mühendisliği vb. lisans bölümlerinden mezun, veri analizi, veri temizliği ve raporlama süreçleri hakkında en az 2 yıl  deneyimli, ileri istatistiki modellemelere ve nitel - nicel araştırma metotlarına hakim, iyi derece MS Office bilgisine sahip, ileri düzeyde Power BI, Tableau vb. araçlardan birini kullanabilen, çok iyi düzeyde yazılı ve sözlü İngilizce ifade yeteneğine sahip, stratejik bakış açısına sahip, dikkatli ve sonuç odaklı çalışabilen, etkin ve etkili iletişim kurabilen, ekip çalışmasına yatkın, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli personel alımı yapılacaktır. Başvuru ve ilan detayları için tıklayınız:
https://basvuru.kizilaykariyer.com/ilan/site.aspx


Çağrı Merkezi Operatörü Alımı
Lisans mezunu, tercihen ilgili alanda en az 1 yıl deneyim sahibi, MS Office programlarını etkin kullanabilen, ileri düzeyde Arapça bilen (Okuma-Yazma-Konuşma), ekip çalışmasına yatkın, iletişim yetkinliği güçlü, iş takibi ve sonuçlandırılması konusunda başarılı, diksiyonu düzgün ve ikna kabiliyeti güçlü, sabırlı ve gelişime açık, erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli personel alımı yapılacaktır. Başvuru ve ilan detayları için tıklayınız:
https://basvuru.kizilaykariyer.com/ilan/site.aspx

Raporlama Takım Lideri Alımı
İlgili alanlarda en az bir üniversite diplomasından (4 yıl) mezun olmuş, ilgili alanda en az 4 yıl deneyimli, mükemmel derecede İngilizce bilen, Raporlama ile ilgili güçlü teknik ve analitik beceriler, iyi proje yönetimi, mantıksal çerçeve ve gösterge geliştirme ve takip bilgisi olan, organizasyonel öğrenmeyi, hesap verebilirliği ve performansı destekleme ve bunlara dahil olma becerisi olan, iyi bilgi yönetimi ve CBS bilgisi, birden fazla görevi yönetme yeteneği ile son derece organize, iyi derecede teklif / hibe yazımı bilgisi olan, kurumsal raporlama prosedürlerini ve mekanizmalarını destekleme deneyimi olan, iyi bir takım oyuncusu olan, çalışma saatlerinde esnek olmak ve seyahat kısıtlaması olmayan, erkek adaylar için askerlik yükümlülüğü yoktur veya en az 2 yıl askerlik hizmetini ertelemiş olan personel alımı yapılacaktır. Başvuru ve ilan detayları için tıklayınız:
https://basvuru.kizilaykariyer.com/ilan/site.aspx

İletişim Takım Lider Alımı
Sosyal alanlarda en az bir üniversite mezunu, ilgili alanda en az 4 yıl deneyimli, mükemmel derecede İngilizce bilen MS Office Programları hakkında iyi bilgi sahibi, hem sözlü hem de yazılı olarak üst düzeyde iletişim becerisine sahip - özellikle habercilik, medya kanallarını bilgisayar aracılığıyla kullanma ve yönetme bilgisi olan, yüksek derecede doğruluk ve detaylara dikkat eden, mükemmel analitik ve problem çözme yetenekleri olan, iyi bir takım oyuncusu olan, çalışma saatlerinde esnek olmak ve seyahat kısıtlaması olmayan, B sınıfı ehliyet ve aktif sürücü sahibi olan, erkek adaylar için askerlik yükümlülüğü yoktur veya en az 2 yıl askerlik hizmetini ertelemiş olan personel alımı yapılacaktır. Başvuru ve ilan detayları için tıklayınız:
https://basvuru.kizilaykariyer.com/ilan/site.aspx

Veri Doğrulama ve Analiz Asistanı Alımı
Üniversitelerin İstatistik, Endüstri Mühendisliği vb. lisans bölümlerinden mezun, tercihen veri analizi, iş zekası ve uygulamaları hakkında en az 2 yıl profesyonel deneyim sahibi, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, tercihen Java, Pyhton vb. programlama dillerine hakim, tercihen SPSS, R vb. istatistiksel araçları kullanabilen, çok iyi düzeyde yazılı ve sözlü İngilizce ifade yeteneğine sahip, stratejik bakış açısına sahip, dikkatli ve sonuç odaklı çalışabilen, etkin ve etkili iletişim kurabilen, ekip çalışmasına yatkın, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli olan personel alımı yapılacaktır. Başvuru ve ilan detayları için tıklayınız:
https://basvuru.kizilaykariyer.com/ilan/site.aspx

kızılay kızılay personel alımı kızılay 20 ilde personel alımı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TEB Personel Alımı 12 Şehir İlanı; Lise Ön Lisans ve Lisans İş İlanları
TEB Personel Alımı 12 Şehir İlanı; Lise Ön Lisans ve Lisans İş İlanları
İŞKUR TYP 25-26 Aralık 40 personel alımı başvuruları başladı
İŞKUR TYP 25-26 Aralık 40 personel alımı başvuruları başladı