8 Belediye 4000-6500 TL Maaşlı Kamu Personeli Alımları Yapacak! KPSS 55-60-70

Kamu kurumları ve özel sektör firmaları yayınladıkları ilanlar ile personel, işçi ve memur alımı yapmaya devam ediyor. İlanlara göre çok sayıda personel alımı yapılacaktır. İşte o alımlar…

8 Belediye 4000-6500 TL Maaşlı Kamu Personeli Alımları Yapacak! KPSS 55-60-70
8 Belediye 4000-6500 TL Maaşlı Kamu Personeli Alımları Yapacak! KPSS 55-60-70 Duran Can Ateş
Bu içerik 17923 kez okundu.


Kamu kurumları ve özel sektör firmaları yayınladıkları ilanlar ile personel, işçi ve memur alımı yapmaya devam ediyor. İlanlara göre çok sayıda personel alımı yapılacaktır. İşte o alımlar…
Yayınlanan ilanlara göre 8 farklı belediye başkanlığı personel alımı yapmak üzere ilan yayınladı. Yayınlanan ilanlara göre KPSS puan şartı ile personel alımı yapılacaktır. İşte alımlara dair tüm detaylar…

Yaylakent Belediyesi Personel Alımı
Tahsildar alımı yapılacaktır. Adaylar başvurularını şahsen veya posta ile 28 Ocak 2021 tarihine kadar Belediyeye yapacaktır. 

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı
 Genel İdari Hizmetler sınıfı 75 kadro için ilk defa atanmak üzere itfaiye eri alımı yapılacaktır. Adayların İtfaiyecilik ve Yangın Güvenliği, İtfaiyecilik ve Sivil Savunma, Sivil Savunma ve İtfaiyecilik ön lisans programlarının birinden mezun olması ve en az KPSS’den 60 puan almış olması gerekmektedir.  Adaylar başvurularını 15 Şubat 2021 ile 19 Şubat 2021 tarihleri arasında yapacaktır.  Başvurular belediye sağlık personeli gözetiminde boy ve kilo ölçümünü yapmak üzere başvuru kılavuzunda belirtilen yere şahsen yapılacaktır. 

Büyükçekmece Belediyesi Personel Alımı
15 kadro zabıta memuru alımı yapılacaktır. Adaylar başvurularını 8 Şubat 2021 ile 10 Şubat 2021 tarihleri arasında yapacaktır.
 
Kilis Elbeyli Belediyesi Personel Alımı
Elbeyli Belediye'sine lise, ön lisans ve lisans mezunu mimar, zabıta, memur alımı yapılacaktır. 
1 mimar alımı için lisans düzeyinde eğitim veren fakültelerin mimarlık bölümünden mezun olmak gerekmektedir.
1 zabıta memuru alımı için Ulaştırma ve Trafik Hizmetleri, Mahalli İdareler, Mahalli İdareler (Zabıta), Yerel Yönetimler, Dış Ticaret, Dış Ticaret ve Avrupa Birliği, İthalat-İhracat, Uluslararası Ticaret, Uluslararası Ticaret Yönetimi, Gümrük İşletme, Gümrük İşleri ön lisans programlarının birinden mezun olmak ve B Sınıfı sürücü belgesine sahip olmak gerekmektedir.
1 memur alımı için ortaöğretim kurumlarının Pazarlama ve Perakende Alanı ve Dalları veya Muhasebe ve Finansman Alanı - Muhasebe veya Muhasebe ve Finansman Dalından mezun olmak ve en az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak gerekmektedir.
Başvurular 5 Ocak 2021 ile 22 Ocak 2021 tarihleri arasında yapılabilecektir. Başvurular kılavuzda yer alan belediyenin belirttiği adrese şahsen yapılabilecektir.

Kırıkkale Bahşılı Belediyesi Personel Alımı
Yardımcı Hizmetler Sınıfı, Genel İdari Hizmetler ile Teknik Hizmetler Sınıfı için personel alımı yapılacaktır. 
Hizmetli alımı için adayların lise ve dengi okul mezunu olmak, en az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak ve KPSS’den 70 puan şartlarını sağlaması gerekmektedir. 
Memur alımı için adayların lisans düzeyinde eğitim veren fakülte mezunu olmak, Milli Eğitim Bakanlığı onaylı Bilgisayar İşletmenliği sertifikasına sahip olmak veya mezun olduğu okulda bilgisayar dersi gördüğünü belgelemek, en az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak ve KPSS’den 55 puan şartlarını sağlaması gerekmektedir.
Memur alımı(2) için adayların lisans düzeyinde eğitim veren işletme fakültelerin “İşletme” bölümünden mezun olmak, Milli Eğitim Bakanlığı onaylı Bilgisayar İşletmenliği sertifikasına sahip olmak veya mezun olduğu okulda bilgisayar dersi gördüğünü belgelemek, En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak ve KPSS’den 55 puan şartlarını sağlaması gerekmektedir. 
Mühendis alımı için adayların Mühendislik Fakültelerinin Makine Mühendisliği Bölümünden Mezun Olmak, En az “D” seviyesinde İngilizce bilmek, Milli Eğitim Bakanlığı onaylı Bilgisayar İşletmenliği sertifikasına sahip olmak veya mezun olduğu okulda bilgisayar dersi gördüğünü belgelemek, en az B sınıfı sürücü belgesi sahibi olmak ve KPSS’den 70 şartlarını sağlaması gerekmektedir.
Şartları sağlayan adaylar 10 Şubat ile 12 Şubat 2021 tarihleri arasında başvuru yapabileceklerdir. 

Yenikent Belediyesi Personel Alımı
En az lise mezunu belediye şoför alımı yapılacaktır. Adayların en az lise ve dengi okul mezunu olması ve KPSSP94’ten en az 55 puan almış olması ve en az B sınıfı sürücü belgesine sahip olması gerekmektedir. 

Uzgörür Belediye Başkanlığı Personel Alımı
 Kamu Yönetimi, İktisat veya İşletme bölümlerinin birinden mezun personel alımı yapılacaktır. Adayların KPSS 70 puana sahip olması gerekmektedir.  Adaylar başvurularını 28 Ocak 2021 ile 5 Şubat 2021 tarihleri arasında yapacaktır.
 
Tillo Belediye Başkanlığı Personel Alımı
Lisans mezunu personel alımı yapılacaktır. adayların KPSS 60 puana sahip olması gerekmektedir. Başvurular 18 Ocak 2021 ile 22 Ocak 2021 tarihleri arasında yapılacaktır.

işçi alımı personel alımı belediye ilanları

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TEB Personel Alımı 12 Şehir İlanı; Lise Ön Lisans ve Lisans İş İlanları
TEB Personel Alımı 12 Şehir İlanı; Lise Ön Lisans ve Lisans İş İlanları
İŞKUR TYP 25-26 Aralık 40 personel alımı başvuruları başladı
İŞKUR TYP 25-26 Aralık 40 personel alımı başvuruları başladı