Kamuya 11 Bin 780 Personel Alımı Mart Ayı İnternet Başvuruları

Kamu kurumları ve özel sektör firmaları yayınladıkları ilanlar ile personel, işçi ve memur alımı yapmaya devam ediyor. İlanlara göre çok sayıda personel alımı yapılacaktır. İşte o alımlar...

Kamuya 11 Bin 780 Personel Alımı Mart Ayı İnternet Başvuruları
Kamuya 11 Bin 780 Personel Alımı Mart Ayı İnternet Başvuruları Duran Can Ateş
Bu içerik 14542 kez okundu.


Kamu kurumları ve özel sektör firmaları yayınladıkları ilanlar ile personel, işçi ve memur alımı yapmaya devam ediyor. İlanlara göre çok sayıda personel alımı yapılacaktır. İşte o alımlar...
İlanlara göre kamu farklı kamu kurumları farklı kadrolardan olmak üzere çok sayıda personel alımı yapacaktır. İşte alımlara dair tüm detaylar…

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Personel Alımı
En az lise mezunu 23 hemşire alımı yapılacak. Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi tarafından Resmi Gazete’de bugün yayımlanan ilana göre alınacak 23 personelin Hemşire olarak kurum bünyesinde istihdam edileceği belirtiliyor. Başvurular 12 Mart (Saat: 23:59’a kadar) Üniversite internet adresinden Online olarak başvurularını yapmaları gerekmektedir.

Pendik Belediyesi 20 Zabıta Memuru Alımı
Pendik Belediyesi kadrolu memur alımı ilanında toplamda 20 kişilik kontenjan açılmış olup; adayların sadece Zabıta Memuru unvanı ile görevlendirilecekleri açıklandı. GİH sınıfına mensup olacak memurlar için 10 kişi, 5 kişi ve ayrıca 5 kişilik alım yapılacaktır. Mart 2021 döneminde yapılacak olan alımlar için adayların 8 Mart 2021 tarihinden itibaren olmak üzere 12 Mart 2021 tarihine kadar başvurularını tamamlaması gerekmektedir.

Bahçelievler Belediyesi Personel Alımı
96 memur alımı yapılacaktır. Avukat, mühendis, mimar, şehir plancısı, bilgisayar işletmeni, memur, zabıta memuru kadrolarına 96 kamu personeli alınacak. Memur alımı başvuruları 8-12 Mart 2021 tarihleri arasında yapılacaktır. 

Van Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı
B ehliyetli 25 memur alımı olmak üzere toplam 108 memur alımı yapacaktır. 10 Belediye Trafik memuru alımı için herhangi bir Lisans programından mezun olmak, en az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak gerekiyor. 15 Zabıta Memuru alımı için herhangi bir Lisans programından mezun olmak, en az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak gerekiyor. Başvurular 8-12 Mart 2021 tarihlerinde olacaktır.

Pütürge Belediyesi Personel Alımı
1 Ayniyat Saymanı alımı, 1 Bilgisayar İşletmeni alımı, 1 VHKİ alımı, 1 Tahsildar alımı kapsamında başvurularda 4 kadrolu personel alımı yapılacaktır. Memur alımı için adaylar başvuru esnasında istenilen belgeleri elektronik ortamda, belediye info@puturge.bel.tr e-posta adresine, şahsen ve iadeli taahhütlü posta yoluyla 3 -8 Mart 2021 arası gönderebilecekler veya şahsen teslim edecektir. KPSS’den en az 60 puan istenmektedir.

Şırnak Belediyesi Personel Alımı
Şırnak Belediyesi B ehliyetli 2 memur alımı yapacaktır. 1 Lisans mezunu Zabıta Memuru alımı için Herhangi bir Lisans Programından mezun olmak, en az B sınıfı sürücü belgesi sahibi olmak gerekmektedir. 1 Ön lisans mezunu Zabıta Memuru alımı için Herhangi bir  Ön lisans Programından mezun olmak, En az B sınıfı sürücü belgesi sahibi olmak gerekmektedir. KPSS’den en az 60 puan istenmektedir. Başvurular 8 - 13 Mart 2021 tarihleri arasında yapılacaktır.

CTE Personel Alımı
4.918 infaz ve koruma memuru, 19 büro personeli (ceza infaz kurumu kâtibi), 51 hemşire, 20 sağlık teknikeri, 157 teknisyen, 156 destek personeli (şoför), 33 destek personeli (aşçı), 4 destek personeli (kaloriferci) olmak üzere toplam 5.358 personel alımı yapılacaktır.

Adalet Bakanlığı Merkez ve Taşra Teşkilatları Personel Alımı
3.605 sözleşmeli zabıt kâtibi, 700 sözleşmeli mübaşir, 625 sözleşmeli koruma ve güvenlik görevlisi, 110 sözleşmeli şoför, 25 sözleşmeli aşçı ve 10 sözleşmeli işaret dili tercümanı olmak üzere toplam 5.075 personel alınacaktır.

Adalet Bakanlığı 814 İcra Katibi Alımı
657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/B maddesi kapsamında, sınavı yapacak adalet komisyonu olarak belirlenen adalet komisyonlarınca yapılacak uygulama ve sözlü sınav sonucuna göre 814 sözleşmeli icra kâtibi alınacaktır.

Adalet Bakanlığı 237 Kamu Personeli Alımı
Adalet Bakanlığı tarafından gerçekleştirilecek sözlü sınav sonucuna göre yapılacak yerleştirme ile 237 pozisyona personel alımı yapılacaktır.

İpekyolu Belediyesi Personel Alımı
Van İli İpekyolu Belediye Başkanlığı tarafından 30 zabıta memuru alımı yapılacaktır. İlgili belediye personel alımı başvuru işlemleri 2021 memur alımı kapsamında olup; 22 Mart 2021 tarihinde işlemler başlayacaktır. Son başvuru işlemi dahilinde başvuru yapacak olan adayların da en geç 26 Mart 2021 mesai sonuna kadar yasal hakkı bulunacaktır.

Yaylakent Belediyesi Personel Alımı
Kadrolu memur alımı ilanı olarak duyurulan istihdam detaylarında yer alan bilgilere göre; sadece Zabıta Memuru alımları için görevlendirme yapılacaktır. Tek kişilik kontenjan için başvurular alınacak. 27 Şubat 2021 ilanı olarak yayımlanan zabıta memuru alımı duyurusu dahilinde yapılacak olan başvuru işlemleri Nisan ayında başlayacaktır.14 Nisan 2021 tarihinde başlayacak olan işlemler en geç 16 Nisan 2021 mesai sonuna kadar devam edecektir.

memur alımı mart ayı personel alımı memur ilanları memur

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TEB Personel Alımı 12 Şehir İlanı; Lise Ön Lisans ve Lisans İş İlanları
TEB Personel Alımı 12 Şehir İlanı; Lise Ön Lisans ve Lisans İş İlanları
İŞKUR TYP 25-26 Aralık 40 personel alımı başvuruları başladı
İŞKUR TYP 25-26 Aralık 40 personel alımı başvuruları başladı