Ziraat Bankası 2021 Yılı 230 Memur Alımı Başvuru İlanları Yayımlandı

Kamu kurumları ve özel sektör firmaları yayınladıkları ilanlar ile personel, işçi ve memur alımı yapmaya devam ediyor. İlanlara göre çok sayıda personel alımı yapılacaktır. İşte o alımlar...

Ziraat Bankası 2021 Yılı 230 Memur Alımı Başvuru İlanları Yayımlandı
Ziraat Bankası 2021 Yılı 230 Memur Alımı Başvuru İlanları Yayımlandı Duran Can Ateş
Bu içerik 11377 kez okundu.
 
Ziraat Bankası personel alımı yapmak üzere ilan yayınladı. Yayınlanan ilana göre KPSS puan şartı olmaksızın 230 personel alımı yapılacaktır. İşte alımlara dair tüm detaylar…
 
Müfettiş Yardımcısı Alımı
• İdari ve mühendislik mezunu personel alımı yapılacaktır. 
• İdari alandan katılacak adaylar için üniversitelerin ve yüksek okulların 4 yıllık eğitim veren  Ekonomi (İktisat), İşletme, Maliye, Kamu Yönetimi, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, Uluslar arası  İlişkiler, İstatistik, Ekonometri, Bankacılık, Finans, Risk Yönetimi, İşletme Bilgi Yönetimi, İşletme Yönetimi, Yönetim Bilişim Sistemleri ve Muhasebe ile bankacılık mesleğiyle ilgili bölümlerinden veya üniversitelerin Finans Mühendisliği bölümlerinden veya denkliği yetkili makamlarca tanınmış yurtdışı üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmak ya da işe başlama sırasında mezun olduğuna dair belgeyi ibraz etmek koşuluyla son sınıfta okuyor olmak şartları aranmaktadır. 
• Mühendislik alanından katılacak adaylar için üniversitelerin ve yüksek okulların 4 yıllık eğitim veren Bilgisayar Mühendisliği, Bilişim Sistemleri Mühendisliği, Elektrik Mühendisliği, Elektrik ve Elektronik Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Endüstri ve Sistem Mühendisliği, İşletme Mühendisliği, Matematik Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği bölümlerinden veya denkliği yetkili makamlarca tanınmış yurtdışı üniversitelerin ilgili bölümlerinden olmak ya da işe başlama sırasında mezun olduğuna dair belgeyi ibraz etmek koşuluyla son sınıfta okuyor olmak şartları aranmaktadır.
 
Uzman Yardımcısı Alımı
• Üniversitelerin ve yüksekokulların 4 yıllık eğitim veren bütün bölümleri ile denkliği yetkili makamlarca onaylanmış yabancı ülkelerdeki üniversitelerden mezun olmak ya da işe başlama sırasında mezun olduğuna dair belgeyi ibraz etmek koşuluyla son sınıfta okuyor olmak şartları aranmaktadır. 
 
Uzman Yardımcısı Alımı
• Üniversitelerin ve yüksekokulların 4 yıllık eğitim veren bölümleri ile denkliği yetkili makamlarca onaylanmış yabancı ülkelerdeki üniversitelerden mezun olmak ya da işe başlama sırasında mezun olduğuna dair belgeyi ibraz etmek koşuluyla son sınıfta okuyor olmak şartları aranmaktadır.
 
Uzman Yardımcısı Alımı
• 10 Yazılım Mühendisi, 10 İş Analisti, 10 Altyapı Sistem Mühendisi alımı yapılacaktır. Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren Bilgisayar Mühendisliği, Bilişim Sistemleri Mühendisliği, Elektrik ve Elektronik Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Matematik Mühendisliği, Fizik Mühendisliği, Mekatronik Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Endüstri ve Sistem Mühendisliği, İşletme Mühendisliği ile Yönetim Bilişim Sistemleri, Bilgisayar Bilimleri, İstatistik, Matematik bölümlerinden veya denkliği yetkili makamlarca tanınmış yurtdışı ve yurtiçi üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmak ya da işe başlama sırasında mezun olduğuna dair belgeyi ibraz etmek koşuluyla son sınıfta okuyor olmak şartları aranmaktadır.
 
Adaylar başvurularını 9 Mart ile 26 Mart 2021 tarihleri arasında yapabilecektir. Başvurular Anadolu Üniversitesinin https://sinavbasvuru.anadolu.edu.tr/ adresi üzerinden yapılabilecektir. Adayları ilgili başvuru ekranından üye olarak başvurularını tamamlayabileceklerdir. Sınav başvurusu için adayların 195 TL sınav ücreti ödemesi gerekmektedir. Ödeme işlemi başvuru esnasında sadece online olarak yapılabilecektir.
Başvuru ve ilan detayları için tıklayınız:
https://sinavbasvuru.anadolu.edu.tr/
memur alımı personel alımı ilan

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TEB Personel Alımı 12 Şehir İlanı; Lise Ön Lisans ve Lisans İş İlanları
TEB Personel Alımı 12 Şehir İlanı; Lise Ön Lisans ve Lisans İş İlanları
İŞKUR TYP 25-26 Aralık 40 personel alımı başvuruları başladı
İŞKUR TYP 25-26 Aralık 40 personel alımı başvuruları başladı