Şehir Hastanesi En Az Lise Mezunu Kamu Personeli Alımı İnternet Başvuruları

Kamu kurumları ve özel sektör firmaları yayınladıkları ilanlar ile personel, işçi ve memur alımı yapmaya devam ediyor. İlanlara göre çok sayıda personel alımı yapılacaktır. İşte o alımlar...

Şehir Hastanesi En Az Lise Mezunu Kamu Personeli Alımı İnternet Başvuruları
Şehir Hastanesi En Az Lise Mezunu Kamu Personeli Alımı İnternet Başvuruları Duran Can Ateş
Bu içerik 9823 kez okundu.
 
Şehir Hastanesi en az lise mezunu olmak üzere personel alımı yapacaktır. Alımlar farklı kadrolardan yapılacaktır. İşte alımlara dair tüm detaylar…
Karadeniz Teknik Üniversitesi KTÜ için sözleşmeli 20 memur alımı yapılacaktır. Şehir hastanesine kamu personeli alımları başvuruları kapsamında üniversite hastanesi personel alımları için lise, ön lisans ve lisans mezunları başvuru yapabilecektir.
10 Hemşire Alımı
• Sağlık Yüksekokulu (Lisans) Hemşirelik Bölümü mezunu olmak gerekiyor.
4 Hemşire Alımı
• Ortaöğretim Kurumları Hemşirelik Bölümü mezunu olmak gerekiyor.
3 Hemşire Alımı
• Ortaöğretim Kurumları Hemşirelik Bölümü mezunu olmak. Herhangi bir sağlık kuruluşunda en az 1 yıl Servis Hemşireliği yapmış olmak ve bunu belgelendirmek gerekiyor.
1 Sağlık Teknikeri Alımı
• Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu (Önlisans) ATT (Acil Tıp Teknikerliği) Bölümü veya Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu (Önlisans) İlk ve Acil Yardım Bölümü mezunu olmak ve Üniversite Hastanesi Acil Servisinde en az 3 yıl çalışmış, Tıbbi KBRN (Kimyasal Biyolojik Radyasyon ve Nükleer) eğitimine katılmış olmak ve bunu belgelendirmek gerekiyor.
1 Röntgen Teknisyeni Alımı
• Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Radyoloji Bölümü veya Tıbbi Görüntüleme Teknikerliği Bölümü mezunu olmak gerekiyor.
1 Röntgen Teknisyeni Alımı
• Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Radyoloji Bölümü veya Tıbbi Görüntüleme Teknikerliği Bölümü mezunu olmak ve Üniversite Hastaneleri Girişimsel Radyoloji Ünitesi Endovasküler Serebral Anevrizma ve Akut İnme Trombektomi İşlemlerinde en az 5 yıl çalışmış olmak gerekiyor.
 
Başvuru ve ilan detayları için tıklayınız:
https://online.ktu.edu.tr/
şehir hastanesi personel alımı iş ilanı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TEB Personel Alımı 12 Şehir İlanı; Lise Ön Lisans ve Lisans İş İlanları
TEB Personel Alımı 12 Şehir İlanı; Lise Ön Lisans ve Lisans İş İlanları
İŞKUR TYP 25-26 Aralık 40 personel alımı başvuruları başladı
İŞKUR TYP 25-26 Aralık 40 personel alımı başvuruları başladı