11 Farklı İlanla KPSS Şartsız ve KPSS ile 826 Personel Alınacak

Kamu kurumları ve özel sektör firmaları yayınladıkları ilanlar ile personel, işçi ve memur alımı yapmaya devam ediyor. İlanlara göre çok sayıda personel alımı yapılacaktır. İşte o alımlar...

11 Farklı İlanla KPSS Şartsız ve KPSS ile 826 Personel Alınacak
11 Farklı İlanla KPSS Şartsız ve KPSS ile 826 Personel Alınacak Duran Can Ateş
Bu içerik 5688 kez okundu.Muğla Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı
171 memur alımı yapılacaktır. En az ortaöğretim mezunu itfaiye eri ve zabıta memuru alımı yapılacaktır.  Başvurular 24 Mayıs 2021 ile 27 Mayıs 2021 tarihleri arasında yapılacaktır. Sağlık personeli gözetiminde boy ve kilo ölçümü yapmak üzere Orhaniye Mahallesi Fuat Ardıç Caddesi No: 3 Menteşe / MUĞLA adresindeki İtfaiye Dairesi Başkanlığı içinde yer alan  İnsan  Kaynakları  ve  Eğitim  Dairesi  Başkanlığı  Şube  Müdürlüğüne  ait  başvuru masasına şahsen müracaat ederek başvuru sürecini tamamlayacaklardır. Başvurular şahsen yapılacaktır. Posta ile veya diğer şekillerde yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

MSÜ Personel Alımı
Hizmetli, Şoför, Aşçı, Berber, Garson, Terzi-Ütücü, Kaloriferci, Elektrik Mühendisi, Çevre Mühendisi, Veteriner Hekim, Diyetisyen, Tekniker (Harita ve Kadastro, Fotoğraf ve Kamera, Makine, Matbaa, İnşaat, İklimlendirme), Teknisyen (Marangoz, Metal işleri, Elektrik, Sıhhi Tesisat) alımı yapılacaktır. Başvurular 21 Nisan 2021 tarihine kadar yapılacaktır. Adaylar, https://personeltemin.msb.gov.tr sitesine girerek E-devlet şifresi ile başvuru ekranını açtıktan sonra başvuru sihirbazını kullanarak ilerleyip tüm aşamaları tamamlayarak ‘Tercih Yap’ ekranına yönlendirilecek buradan ilgili alımı tıklayarak tercih yapabilecektir. Tercih işlemini tamamladıktan sonra ‘Tercihlerimi Göster’ butonuna tıklayarak kayıtlı tercihlerini kontrol edebilecektir." 

Adli Tıp Kurumu Personel Alımı
Kimyager, Laborant, Koruma  ve  Güvenlik Görevlisi, Teknisyen, Hizmetli olmak üzere 79 personel alımı yapılacaktır. Başvurular 22 Nisan 2021 tarihine kadar Adli Tıp Kurumu'nun resmi sayfasından gerçekleştirilecektir. Başvurular  Adli  Tıp  Kurumunun  www.atk.gov.tr  adresli  resmi  internet  sitesi  üzerinden  yapılacaktır.  İnternet  sitesi  üzerinden  yapılan  başvuru sonrasında  posta  veya  diğer  iletişim  kanallarıyla  herhangi  bir belge  gönderilmeyecektir.  

TÜBİTAK Personel Alımı
Savunma Sanayii Araştırma ve Geliştirme Enstitüsü, Kısmi Süreli Proje Personeli hizmet grubuna 77 personel alımı yapacaktır. Başvurular https://kariyer.tubitak.gov.tr adresinden online yapılacaktır. Başvuru işlemleri 26 Nisan 2021 tarihine kadar yapılacaktır.

Fatih Belediye Başkanlığı Personel Alımı
40 zabıta memuru alınacaktır. Başvurular, talep edilen belgelerle birlikte Belediye Başkanlığı'na şahsen  yapılacaktır. Başvuru işlemleri 26 Nisan 2021tarihine kadar yapılacaktır.

Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü
Mühendis alımı yapılacaktır. Başvurular 7 Mayıs 2021 tarihine kadar yapılacaktır. Başvurular, elektronik ortamda http://personelalimi.dsi.gov.tr adresinde yer alan Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü Sınav Başvuru Formu'nun doldurulması suretiyle yapılacaktır. 

Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Personel Alımı
Sivas Cumhuriyet Üniversitesi'ne 67 sözleşmeli sağlık personeli alımı yapılacaktır. aşvurular  Adli  Tıp  Kurumunun  www.atk.gov.tr  adresli  resmi  internet  sitesi  üzerinden  yapılacaktır.  İnternet  sitesi  üzerinden  yapılan  başvuru sonrasında  posta  veya  diğer  iletişim  kanallarıyla  herhangi  bir belge  gönderilmeyecektir.  Başvuru  esnasında  fotoğraf,  KPSS  sonuç belgesi,  diploma  veya geçici mezuniyet belgesi ile Koruma ve Güvenlik Görevlisi pozisyonu için özel güvenlik kimlik kartının (silahlı ibareli)sisteme yüklenmesi gerektiğinden adayların bu belgelerin pdf ya da resim formatındaki hallerini hazır bulundurmaları  gerekmektedir. Başvuru işlemini uygun şekilde yaparak tamamlayan adaylara başvuru kayıt numarası sistem tarafından otomatik olarak verilecektir.

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi'ne Sözleşmeli 83 Personel Alınacak
Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi'ne sözleşmeli hemşire, eczacı, biyolog ve sağlık teknikeri alımı için 5 Nisan'da başlayan başvuru işlemleri 20 Nisan 2021 tarihinde sona erecektir. 

Şişli Belediyesi Personel Alımı
50 zabıta memuru alımı yapılacaktır. Belediyeye lisans mezunlarından, B sınıfı ehliyet sahibi ya da A2 Motosiklet ehliyeti sahibi KPSS en az 70 puan şartını yerine getiren adaylardan 50 zabıta memuru alınacağı bildirilmiş, başvuruların 19 Nisan ile 7 Mayıs tarihleri arasında alınacağı vurgulandı.

Çankaya Belediyesi Personel Alımı
Çankaya Belediye Başkanlığı'na KPSS en az 70 puan şartıyla 27 memur alımı gerçekleştirilecektir. Çankaya Belediyesi tarafından yapılan resmi duyuruda, ilgili alım için başvuruların 16 Nisan'da başlayacağı belirtilirken, VHKİ, Veznedar, Tahsildar, Evlendirme Memuru, Çocuk Eğitimcisi ve Hizmetli unvanlarında alım yapılacaktır.

Mersin Üniversitesi Personel Alımı
21 sözleşmeli sağlık personeli alımı yapılacaktır. Hemşire ve ebe unvanlarında alım yapılacaktır. Adaylar başvurularını; şahsen, iadeli taahhütlü posta yoluyla veya elektronik ortamda www.cankaya.bel.tr internet adresinden yapabilecektir.

memur alımı personel alımı iş ilanları

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TEB Personel Alımı 12 Şehir İlanı; Lise Ön Lisans ve Lisans İş İlanları
TEB Personel Alımı 12 Şehir İlanı; Lise Ön Lisans ve Lisans İş İlanları
İŞKUR TYP 25-26 Aralık 40 personel alımı başvuruları başladı
İŞKUR TYP 25-26 Aralık 40 personel alımı başvuruları başladı