5 Farklı İlanla 291 Personel Alımı Yapılacak (Memur, Büro Personeli, Sekreter, Sağlık Personeli ve Daha Fazlası)

Kamu kurumları ve özel sektör firmaları yayınladıkları ilanlar ile personel, işçi ve memur alımı yapmaya devam ediyor. İlanlara göre çok sayıda personel alımı yapılacaktır. İşte o alımlar...

5 Farklı İlanla 291 Personel Alımı Yapılacak (Memur, Büro Personeli, Sekreter, Sağlık Personeli ve Daha Fazlası)
5 Farklı İlanla 291 Personel Alımı Yapılacak (Memur, Büro Personeli, Sekreter, Sağlık Personeli ve Daha Fazlası) Duran Can Ateş
Bu içerik 12328 kez okundu.


Türkiye Büyük Millet Meclisi, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Türkiye Ulusal Ajansı, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi, Kafkas Üniversitesi personel alımı yapacaktır. İlanlara göre 291 personel alımı yapılacaktır. İşte alımlara dair tüm detaylar…

TBMM Personel Alımı
10 memur alımı yapılacaktır. Osmanlıca Arşiv belgelerinin tespiti, çeviri, düzenlemesi ve verilecek diğer görevler için 10 memur alımı yapılacağı, ilgili alım için başvuru yapacak adayların başvuru işlemlerini 19 Nisan 2021 ile 3 Mayıs 2021 tarihleri arasında gerçekleştirebileceği belirtildi.

İzmir Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı
100 memur alımı yapılacaktır. Alıma dair açıklama: "İzmir Büyükşehir Belediye Başkanlığı bünyesinde 657 sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi olarak istihdam edilmek üzere; Belediye İtfaiye Yönetmeliği hükümlerine göre aşağıda unvanı, sınıfı, derecesi, adedi, nitelikleri, KPSS puan türü, KPSS taban puanı ve diğer şartları taşımak kaydıyla belirtilen boş kadrolara açıktan atama yoluyla memur alınacaktır." şeklinde yapılmıştır. 

Türkiye Ulusal Ajansı Personel Alımı
80 personel alımı yapılacaktır.  Dışişleri Bakanlığı'na bağlı Avrupa Birliği Başkanlığı'nın Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı'na (Türkiye Ulusal Ajansı) yazılı ve sözlü sınavla 58 uzman yardımcısı, 2 avukat, 15 büro görevlisi, 5 sekreter alımı yapılacaktır. Başvurular 26 Nisan ile 17 Mayıs tarihleri arasında alınacak. Resmi duyuruda başvurularla ilgili, "Başvurular, Ajansın https://basvuru.ua.gov.tr/ adresli internet sitesi üzerinden yapılacaktır. " şeklinde açıklama yapıldı.

Kafkas Üniversitesi Personel Alımı
58 sözleşmeli sağlık personeli alınacaktır. Üniversiteye en az lise mezunu sözleşmeli sağlık personeli alımı yapılacağı belirtilirken, hemşire, ebe, eczacı, röntgen teknisyeni kadrosundan alım yapılacaktır.

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Personel Alımı
Yayınlanan ilana göre 43 sözleşmeli hemşire ve diğer sağlık personeli alımı yapılacaktır. Alıma dair açıklama: "Adayların www.ogu.edu.tr adresinden temin edecekleri başvuru formunu doldurarak ve istenilen belgeleri de başvuru formuna ekleyerek, Üniversitemiz Kongre ve Kültür Merkezi Ön Fuaye Salonunda oluşturulacak başvuru masalarına şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Adaylar ilan edilen nitelik kodlarından sadece birine başvurabilecek olup, başvuruda bulunduğu nitelik kodunu belirtecektir. Birden fazla nitelik koduna başvuran adayların başvuruları ile nitelik kodu belirtilmemiş başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır. Müracaat evrakları teslim alınırken kontrol edilmeyecek olup teslim edilen belgelerdeki sorumluluk tamamen müracaat sahiplerine aittir. Posta, fax,veya e-posta ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir." şeklinde yapılmıştır.

memur alımı personel alımı iş ilanı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TEB Personel Alımı 12 Şehir İlanı; Lise Ön Lisans ve Lisans İş İlanları
TEB Personel Alımı 12 Şehir İlanı; Lise Ön Lisans ve Lisans İş İlanları
İŞKUR TYP 25-26 Aralık 40 personel alımı başvuruları başladı
İŞKUR TYP 25-26 Aralık 40 personel alımı başvuruları başladı