6 Belediye bünyesine 937 memur alımı yapılacak!

Kamu kurumları ve özel sektör firmaları yayınladıkları ilanlar ile personel, işçi ve memur alımı yapmaya devam ediyor. İlanlara göre çok sayıda personel alımı yapılacaktır. İşte o alımlar..

6 Belediye bünyesine 937 memur alımı yapılacak!
6 Belediye bünyesine 937 memur alımı yapılacak! Duran Can Ateş
Bu içerik 6091 kez okundu.


Kamu kurumları ve özel sektör firmaları yayınladıkları ilanlar ile personel, işçi ve memur alımı yapmaya devam ediyor. İlanlara göre çok sayıda personel alımı yapılacaktır. İşte o alımlar...
Türkiye İş Kurumu aracılığı ile yayınlanan ilanlara göre 6 belediye itfaiye eri ve zabıta memuru alımı yapılacaktır. İlanlara göre 937 personel alımı yapılacaktır. İşte alımlara dair tüm detaylar…

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı
İstanbul Büyükşehir Belediyesi bünyesine KPSS şartlı memur alımı yapacaktır. KPSS 60 puan şartını taşıyan adaylar arasından 541 itfaiye eri alımı yapılacaktır. Yayımlanan ilana ilişkin, “541 itfaiye eri alımı yapılacak. İBB resmi duyurusunda başvurularla ilgili, “Sınava girmek isteyen adaylar, 25/5/2021 – 1/6/2021 tarihleri arasında https://www.turkiye.gov.tr adresi üzerinden elektronik ortamda başvuru yaparak BAŞVURU FORMUNU imzalamak üzere indireceklerdir” şeklinde açıklama yapılmıştır.

Muğla Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı
Yayımlanan ilana göre Büyükşehir Belediyesine en az lise mezunu 171 memur alınacaktır. İtfaiye eri ve zabıta kadrolarına yapılacak olan memur alımı yapılacaktır. 24.05.2021 tarihinden 27.05.2021 tarihi mesai bitimine kadar, yukarıda sayılan belgeler ile birlikte, sağlık personeli gözetiminde boy ve kilo ölçümü yapmak üzere Orhaniye Mahallesi Fuat Ardıç Caddesi No: 3 Menteşe / MUĞLA adresindeki İtfaiye Dairesi Başkanlığı içinde yer alan İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığı Şube Müdürlüğüne ait başvuru masasına şahsen müracaat ederek başvuru sürecini tamamlayacaklardır. Başvurular şahsen yapılacaktır. Posta ile veya diğer şekillerde yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

İzmir Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanlığı bünyesinde 657 sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi olarak istihdam edilmek üzere; Belediye İtfaiye Yönetmeliği hükümlerine göre boş kadrolara açıktan atama yoluyla memur alınacaktır” ifadesi kullanıldı. 24.05.2021 tarihinden 27.05.2021 tarihi mesai bitimine kadar, yukarıda sayılan belgeler ile birlikte, sağlık personeli gözetiminde boy ve kilo ölçümü yapmak üzere Orhaniye Mahallesi Fuat Ardıç Caddesi No: 3 Menteşe / MUĞLA adresindeki İtfaiye Dairesi Başkanlığı içinde yer alan İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığı Şube Müdürlüğüne ait başvuru masasına şahsen müracaat ederek başvuru sürecini tamamlayacaklardır. Başvurular şahsen yapılacaktır. Posta ile veya diğer şekillerde yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

Şişli Belediyesi Personel Alımı
50 zabıta memuru alımı yapılacaktır. Adayların KPSS 70 puan şartını taşımasının yanı sıra B sınıf ehliyeti ya da A2 motosiklet ehliyet sahibi olması gerekmektedir. Adayların belgeleri 19 Nisan 2021 - 07 Mayıs 2021 tarihleri arasında mesai saatleri içerisinde Merkez Mahallesi Darülaceze Caddesi No: 8 - 34381 Şişli/İstanbul adresinde bulunan Şişli Belediye Başkanlığı İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne teslim etmeleri gerekmektedir.  Başvurular şahsen yapılacaktır. Posta ile veya diğer şekillerde yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

Üsküdar Belediyesi Personel Alımı
45 zabıta memuru alımı yapılacaktır. Adaylar başvuru belgelerini 26.04.2021-30.04.2021 saat 17:00’ye kadar (mesai günlerinde saat 09:00-17:00 arasında) Mimar Sinan Mahallesi Çavuşdere Caddesi No:35 ÜSKÜDAR/İSTANBUL adresindeki Üsküdar Belediye Başkanlığı İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne bağlı ÜSİM (Üsküdar İstihdam Merkezi)’ne teslim etmeleri gerekmektedir.  Başvurular şahsen yapılacaktır. Posta ile veya diğer şekillerde yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

Gaziosmanpaşa Belediyesi Personel Alımı
KPSS 70 puan ile 30 zabıta memur alımı yapılacaktır. Yayımlanan ilana göre başvuruların 31 Mayıs 2021 ve 4 Haziran 2021 tarihleri arasında alınacağı aktarıldı. Başvuruda bulunmak isteyen adayların KPSS puan şartının yanında hem genel hem de özel şartları taşıması gerektiği ifade edildi.

belediye ilanları personel alımı iş ilanı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TEB Personel Alımı 12 Şehir İlanı; Lise Ön Lisans ve Lisans İş İlanları
TEB Personel Alımı 12 Şehir İlanı; Lise Ön Lisans ve Lisans İş İlanları
İŞKUR TYP 25-26 Aralık 40 personel alımı başvuruları başladı
İŞKUR TYP 25-26 Aralık 40 personel alımı başvuruları başladı