Kamuya 1122 Memur Alımı Yapılacak! İlanlar İŞKUR'da Yayımlandı

Kamu kurumları ve özel sektör firmaları yayınladıkları ilanlar ile personel, işçi ve memur alımı yapmaya devam ediyor. İlanlara göre çok sayıda personel alımı yapılacaktır. İşte o alımlar...

Kamuya 1122 Memur Alımı Yapılacak! İlanlar İŞKUR'da Yayımlandı
Kamuya 1122 Memur Alımı Yapılacak! İlanlar İŞKUR'da Yayımlandı Duran Can Ateş
Bu içerik 7612 kez okundu.


Türkiye İş Kurumu aracılığı ile yayınlanan ilanlara göre 1122 memur alımı yapılacaktır. Alımlar lise, ön lisans ve lisans mezunları arasından yapılacaktır. İşte alımlara dair tüm detaylar…

Sermaye Piyasası Kurulu Personel Alımı
SPK 40 kişilik boş kadro ile uzman Yardımcısı kadrosunda meslek personeli alımı yapacak. Alımlar 30 uzman yardımcısı ve 10 Hukuk uzman yardımcısı kadrosunda yapılacak. 

İstanbul İli Şişli Belediye Başkanlığı Personel Alımı
Şişli Belediyesine 50 kişilik boş kadro ile Kadın Erkek adaylar içerisinden 50 Zabıta Memuru alımı yapılacak. Alımlar Lisans mezunu adaylar içerisinden yapılacak olup başvuru tarihlerinde güncelleme yapıldı. Adaylar başvurularını 17 Mayıs 2021 tarihi ile 21 Mayıs 2021 tarihleri arasında gerçekleştirecekler. 

Kırklareli Büyükmandıra Belediye Başkanlığı Personel Alımı
Büyükmandıra Belediyesi Lisans mezunu adaylar içerisinden Genel idare Hizmetleri sınıfında 1 Düz Memur Alımı yapılacak. 2020 yılında yapılan KPSS'den P3 puan türünden en az 70 puan almış olmaları gereklidir. 

Kırklareli Lüleburgaz Belediye Başkanlığı Personel Alımı
Lüleburgaz Belediyesi Ön Lisans mezunu 1 Düz memur ve Lisans Mezunu 1 Sosyal Hizmetler Uzmanı, 1 Sosyal Çalışmacı, 2 Tahsildar, 3 Memur alımı yapılacak. Adayların KPSSp3 ve P93 puan türünden en az 65 puan almış olmaları gereklidir. 

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanlığı Personel Alımı
Büyükşehir belediyesine 171 memur Alımı yapılacak. Alımlar Genel İdare Hizmetleri sınıfında 101 İtfaiye eri ve 70 Zabıta Memuru alımı yapılacak. Kadın Erkek adaylar başvuru yapabilecek olup Lise mezunu memur Alımı, Ön Lisans ve Lisans seviyesinde KPSS'den en az 50 puan almış olmak şartı aranacak.
 
Erzincan Altınbaşak Belediye Başkanlığı Personel Alımı
Altınbaşak Belediyesine 1 kişilik boş kadro ile Erkek memur alımı yapılacak Adayların Ön Lisans Mezunu memur Alımı  KPSSP93 puan türünden en az 65 puan almış olmak şartı ile Zabıta Memuru alımı yapılacak. Başvurular 5 mayıs 2021 tarihi ile 7 Mayıs 2021 tarihleri arasında yapılacak. 

Trabzon Arsin Belediye Başkanlığı Personel Alımı
Lise mezunu 1 ve Lisans mezunu 1 kişi olmak üzere Arşin Belediyesi bünyesine 2 Zabıta memuru alımı yapacak. Başvurular 10 - 14 Mayıs 2021 tarihleri arasında yapılacak. 

Ankara Çankaya Belediye Başkanlığı Personel Alımı
Çankaya Belediyesine 5 kişilik boş kadro ile Müfettiş yardımcısı alacak. Adaylar başvurularını en geç 5 Mayıs 2021 tarihine kadar yapacaklar. 

Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü Personel Alımı
Devlet Su İşlerine 11 Mühendis alımı yapılacak. Mühendis alımları 8 farklı şehirde yapılacak olup adaylardan KPSSp3 puan türünden en az 70 puan almış olmak şartı aranacak. 

Batman Beşiri Belediye Başkanlığı Personel Alımı
Beşiri Belediye Başkanlığı bünyesinde, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’na tabi olarak istihdam edilmek üzere; “Mahalli İdarelere İlk Defa Atanacaklara Dair Sınav ve Atama Yönetmeliği” hükümlerine göre aşağıda unvanı, sınıfı, derecesi, adedi, nitelikleri, KPSS puan türü, KPSS taban puanı ve diğer şartları taşımak kaydıyla 1 Şoför alımı yapılacak. 

Dışişleri Bakanlığı (Türkiye Ulusal Ajansı) Personel Alımı
80 kişilik boşluk ile Türkiye Ulusal Ajansı 58 Uzman Yardımcısı, 2 Avukat, 15 Büro Görevlisi ve 5 Sekreter alınacaktır. Adayların başvuru için belirtilen KPSS ve Eğitim niteliklerini taşıyor olmaları gereklidir. Başvurular en geç 17 Mayıs 2021 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gereklidir. 

Bursa Osmangazi Belediye Başkanlığı Personel Alımı
Osmangazi Belediyesi KPSS en az 60 puan ile Lise mezunu 5 Zabıta memuru , Ön Lisans mezunu 5 Zabıta ve 5 Düz Memur alımı yapılacak. İlana başvurular 7 Haziran 2021 tarihi ile 14 Haziran 2021 tarihleri arasında yapılacak. 

İstanbul Beykoz Belediye Başkanlığı Personel Alımı
Beykoz Belediyesi Ön Lisans mezunu adaylar içerisinden 55 kişilik boş kadro ile Zabıta Memuru Alımı yapılacak. Adaylar başvurularını 20 Mayıs 2021 tarihi ile 28 Mayıs 2021 tarihleri arasında yapılacak olup en az 70 KPSS puanı ile alım yapılacaktır. 

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanlığı Personel Alımı
Kadın Erkek adaylar içerisinden belediye Lise mezunu 50 ve Ön Lisans mezunu 50 İtfaiye Eri alımı yapacak. Adayların KPSS'den P3 ve P93 puan türlerinden en az 60 puan almış olmaları gerekmektedir. 

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı Personel Alımı
İBB 541 kişilik boş kadro ile Lise, Ön Lisans ve Lisans mezunu memur alımı yapılacak. Bu yönde alımlar genel idare Hizmetleri sınıfında KPSS en az 60 puan ile İtfaiye eri kadrosunda yapılacak. Başvurular 25 Mayıs - 1 Haziran 2021 tarihleri arasında yapılacak. 

Kültür ve Turizm Bakanlığı Personel Alımı
Bakanlık sözleşmeli olarak 10 kişilik boş kadro ile Bilişim Personeli alımı yapılacak. 

İstanbul Gaziosmanpaşa Belediye Başkanlığı Personel Alımı
Gaziosmanpaşa Belediyesine Lise mezunu 10, Ön Lisans Mezunu 10 ve Lisans mezunu 10 olmak üzere toplamda 30 kişilik kadro ile Zabıta Memuru Alımı yapacak. Başvurular 31 Mayıs 2021 tarihi ile 04 Haziran 2012 tarihleri arasında yapılacak.

memur alımı kamu personel alımı iş ilanı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TEB Personel Alımı 12 Şehir İlanı; Lise Ön Lisans ve Lisans İş İlanları
TEB Personel Alımı 12 Şehir İlanı; Lise Ön Lisans ve Lisans İş İlanları
İŞKUR TYP 25-26 Aralık 40 personel alımı başvuruları başladı
İŞKUR TYP 25-26 Aralık 40 personel alımı başvuruları başladı