Kamuya Lise-Önlisans- Lisans KPSS 50-60-65-70-75 Puanla 917 Personel Alımları

Kamu kurumları ve özel sektör firmaları yayınladıkları ilanlar ile personel, işçi ve memur alımı yapmaya devam ediyor. İlanlara göre çok sayıda personel alımı yapılacaktır. İşte o alımlar...

Kamuya Lise-Önlisans- Lisans KPSS 50-60-65-70-75 Puanla 917 Personel Alımları
Kamuya Lise-Önlisans- Lisans KPSS 50-60-65-70-75 Puanla 917 Personel Alımları Duran Can Ateş
Bu içerik 4784 kez okundu.
 
Kamu kurumları ve özel sektör firmaları yayınladıkları ilanlar ile personel, işçi ve memur alımı yapmaya devam ediyor. İlanlara göre çok sayıda personel alımı yapılacaktır. İşte o alımlar...
Kamu Kurumları tarafından yayınlanan ilanlara en az lise mezunu olmak kaydıyla ön lisans ve lisans mezunlarından KPSS 50, 60, 65, 70 ve 75 puanlarla daimi kadroda 917 memur, zabıta memuru ve itfaiye eri alımı yapılacaktır. İşte alımlara dair tüm detaylar…
 
Muğla Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı
• Zabıta memuru ve itfaiye eri alımı yapılacaktır. İtfaiye Eri için; KPSS 50-60 puan almış olmak, en az C sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, lise, ön lisans ve lisans mezunu olmak ve zabıta memuru için; KPSS 60 puan almış olmak, en az B ve C sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, ön.lisans ve lisans mezunu olmak şartları aranmaktadır. 
• Adaylar başvurularını 24 – 27 Mayıs 2021 tarihleri arasında (27 Mayıs dahil) yapacaklardır. Adaylar kurum adresine Orhaniye Mahallesi Fuat Ardıç Caddesi No: 3 Menteşe / MUĞLA adresindeki İtfaiye Dairesi Başkanlığı içinde yer alan İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığı Şube Müdürlüğüne ait başvuru masasına şahsen müracaat edecekler.
 
Bursa Osmangazi Belediyesi Personel Alımı
• Memur ve zabıta memuru alımı yapılacaktır. Memur için; KPSS 60 puan almış olmak, ön lisans mezunu olmak ve zabıta memuru için; KPSS 60 puan almış olmak, lise ve ön lisans mezunu olmak şartları aranmaktadır. 
• Adaylar başvurularını 7 – 14 Haziran 2021 tarihleri arasında (14 Haziran dahil) yapacaklardır. Adaylar Elektronik ortamda, Belediye ik@osmangazi.bel.tr internet adresine, Şahsen veya iadeli taahhütlü posta yolu ile Santral Garaj Mahallesi Ulubatlı Hasan Bulvarı No:10 Osmangazi/BURSA adresinde bulunan Osmangazi Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne müracaat edeceklerdir.
 
Beykoz Belediyesi Personel Alımı
• Zabıta memuru alımı yapılacaktır. Zabıta memuru için; KPSS 70 puan almış olmak, B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, ön lisans mezunu olmak şartları aranmaktadır. 
• Adaylar başvurularını 20 – 28 Mayıs 2021 tarihleri arasında (28 Mayıs dahil) yapacaklardır. Adaylar kurum adresine Gümüşsuyu Mahallesi Kelle İbrahim Caddesi No: 43 Beykoz/İSTANBUL adresindeki Beykoz Belediye Başkanlığı İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne şahsen müracaat edeceklerdir.
 
İzmir Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı
• İtfaiye eri alımı yapılacaktır. İtfaiye Eri için; KPSS 60 puan almış olmak, en az C sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, lise ve ön lisans mezunu olmak şartları aranmaktadır. 
• Adaylar başvurularını 24 – 28 Mayıs 2021 tarihleri arasında (28 Mayıs dahil) yapacaklardır. Adaylar kurum adresine Şehit Er Mehmet Çadırcı Cad. No:50 Şirinkapı Buca İZMİR şahsen müracaat edeceklerdir.
 
İstanbul Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı
• İtfaiye eri alımı yapılacaktır. İtfaiye Eri için; KPSS 60 puan almış olmak, en az B ve C sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, lise, ön lisans ve lisans mezunu olmak şartları aranmaktadır. 
• Adaylar başvurularını 25 Mayıs – 1 Haziran 2021 tarihleri arasında (1 Haziran dahil) yapacaklardır. Adaylar başvurularını https://www.turkiye.gov.tr adresi üzerinden elektronik ortamda başvuru yapacaklardır.
 
İstanbul Gaziosmanpaşa Belediyesi Personel Alımı
• Zabıta memuru alımı yapılacaktır. Zabıta memuru için; KPSS 70 puan almış olmak, en az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, lise, ön lisans ve lisans mezunu olmak şartları aranmaktadır. 
• Adaylar başvurularını 31 Mayıs – 4 Haziran 2021 tarihleri arasında (4 Haziran dahil) yapacaklardır. Adaylar başvurularını kurum adresine Gaziosmanpaşa Kültür Merkezi - Merkez Mah. Cumhuriyet Meydanı No: 20 Gaziosmanpaşa / İSTANBUL şahsen yapacaklardır.
 
Kayseri Melikgazi Belediyesi Personel Alımı
• Zabıta memuru alımı yapılacaktır. Zabıta memuru için; KPSS 65 puan almış olmak, en az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, lisans mezunu olmak şartları aranmaktadır. 
• Adaylar başvurularını 26 Mayıs – 10 Haziran 2021 tarihleri arasında (10 Haziran dahil) yapacaklardır. Adaylar başvurularını kurum adresine Hunat Mahallesi, Nuh Naci Yazgan Caddesi No:38 Melikgazi/KAYSERİ şahsen yapacaklardır.
memur alımı personel alımı iş ilanı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TEB Personel Alımı 12 Şehir İlanı; Lise Ön Lisans ve Lisans İş İlanları
TEB Personel Alımı 12 Şehir İlanı; Lise Ön Lisans ve Lisans İş İlanları
İŞKUR TYP 25-26 Aralık 40 personel alımı başvuruları başladı
İŞKUR TYP 25-26 Aralık 40 personel alımı başvuruları başladı