Haziran Ayı 4 Bin 134 Memur Alımı Başvuru Kılavuzları Yayımlandı

Kamu kurumları ve özel sektör firmaları yayınladıkları ilanlar ile personel, işçi ve memur alımı yapmaya devam ediyor. İlanlara göre çok sayıda personel alımı yapılacaktır. İşte o alımlar…

Haziran Ayı 4 Bin 134 Memur Alımı Başvuru Kılavuzları Yayımlandı
Haziran Ayı 4 Bin 134 Memur Alımı Başvuru Kılavuzları Yayımlandı Duran Can Ateş
Bu içerik 6018 kez okundu.

Haziran Ayı 4 Bin 134 Memur Alımı Başvuru Kılavuzları Yayımlandı
Kamu kurumları ve özel sektör firmaları yayınladıkları ilanlar ile personel, işçi ve memur alımı yapmaya devam ediyor. İlanlara göre çok sayıda personel alımı yapılacaktır. İşte o alımlar…
Yayınlanan ilanlara göre en az ilkokul mezunu olmak üzere çok sayıda personel alımı yapılacaktır. Alımlar farklı kamu kurumları tarafından yapılacaktır. İşte alımlara dair tüm detaylar…

Melikgazi Belediyesi Personel Alımı
Kayseri Melikgazi Belediyesi ikamet şartı olmaksızın yeni kadrolara personel alacak. İkamet şartsız Türkiye geneli başvuru için adaylar 10 Haziran 2021 tarihine kadar işlemlerini tamamlayabilir. Başvuruların şahsen yapılması gerekmektedir.

Gaziosmanpaşa Belediye Personel Alımı
Belediye personeli memur alımları bünyesinde başvurular 31 Mayıs’ta başlayacaktır. Gaziosmanpaşa Belediyesi 30 devlet memuru alımına kimler başvuru yapabileceğine dair süreci ve başvuru şartlarının tamamını bu haberimizde bulabilirsiniz. Başvurular 31 Mayıs ile 6 Haziran tarihleri arasında yapılabilecek. Başvurular boy ve kilo ölçümü olduğundan sadece şahsen yapılacaktır. Adaylar Türkiye geneli başvuru yapabilecektir. İkamet şartı bulunmamaktadır.

İller Bankası Personel Alımı
 İller Bankası Genel Müdürlük ve Yurt İçi Hizmet Birimlerinde sözleşmeli olarak 365 memur alımı yapılacaktır. Mühendis, Mimar, İç Mimar, Şehir Plancısı, Peyzaj Mimarı, Avukat, Tekniker, Yönetim Personeli(İstatistikçi) ve Yönetim Personeli alımları kapsamında 365 memur alımı yapılacaktır. Adaylar başvurularını 11 Haziran 2021 tarihine kadar yapabileceklerdir. Başvuru ve ilan detayları için tıklayınız: https://www.ilbank.gov.tr/

Ankara Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı
250 zabıta alımı yapılacaktır. Başvuru için tüm adayların en az B sınıfı ehliyeti olması gerekiyor. Lisans mezunları için KPSS’den 70 istenirken, önlisans mezunları için en az 60 isteniyor. Adaylar başvurularını 14 Haziran ile 30 Haziran tarihleri arasında yapmaları gerekiyor. Başvurular şahsen olacaktır.

Celal Bayar Üniversitesi Personel Alımı
27 Hemşire alımı, 1 Röntgen Teknisyeni alımı, 2 Laborant alımı ve 1 Sağlık Teknikeri alımı ilanlarına başvuru yapabilecektir. Başvurular 4 Haziran 2021 tarihine kadar yapılacaktır. İşlemler üniversite resmi internet adresi üzerinden online olarak yapılacaktır.

Çanakkale İl Özel İdaresi Personel Alımı
Sözleşmeli memur kadrolarına arkeolog, mimar, inşaat teknikeri ile harita teknikeri alımı yapılacaktır. Adaylar başvurularını 3 Haziran 2021 tarihine kadar yapacaktır. Başvurular Çanakkale İl Özel İdaresine şahsen yapılacaktır.

Bandırma Üniversitesi Personel Alımı
Bandırma Onyedi eylül üniversitesi bünyesinde görevlendirilmek üzere daimi kadroda en az lise mezunu 10 güvenlik görevlisi personel alınacaktır. 31 Mayıs tarihine kadar yapılacaktır. Adaylar başvurularını İŞKUR internet adresi üzerinden online olarak yapabileceklerdir.
4*Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı Personel Alımı*
Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı bünyesinde görevlendirilmek üzere yüksek maaşla sözleşmeli personel alınacaktır. Adaylar için başvurular 8 Haziran tarihine kadar (8 Haziran dahil) yapılacaktır.

Kültür ve Turizm Bakanlığı Personel Alımı
T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı Kapadokya Alan Başkanlığı Personel Alımı kapsamında 45 daimi işçi kadrosu için internet başvuruları devam ediyor. Kültür ve Turizm Bakanlığı Daimi 45 Personel Alımı İnternet Başvuruları 4 Haziran'a kadar devam edecektir.

Türk Akreditasyon Kurumu Personel Alımı
Dışişleri Bakanlığı Türk Akreditasyon Kurumunda görevlendirilmek üzere KPSS puan sınırı olmaksızın 1 sözleşmeli bilişim personeli alınacaktır. Adaylar başvurularını 31 Mayıs - 14 Haziran tarihleri arasında yapacaklardır.

Orman Genel Müdürlüğü Personel Alımı
Orman Genel Müdürlüğü OGM 2021 yılı işçi alımları yapacaktır. Adaylar başvurularını İŞKUR üzerinden Haziran ayı içerisinde yapabileceklerdir. Başvurular öncesinde OGM işçi alımlarına dair genel başvuru şartlarını hazırladığımız haber sonrasında adaylar için bekleme süreci başladı. OGM işçi alımları 14-18 Haziran 2021 tarihlerinde başvurular alınacaktır.

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Personel Alımı
Lise, ön lisans ve lisans mezunu adayların başvuru yapacağı ilan için büro personeli, tekniker, teknisyen, şoför ve çözümleyici, sistem programcısı unvanlarında alımlar gerçekleştirilecektir. Başvuru son tarihi 31 Mayıs 2021 Pazartesi günüdür. Başvuru adresi http://form.kmu.edu.tr/wordpress/sozlesmeli/ olarak belirtilmiştir.

İnönü Üniversitesi Personel Alımı
İnönü Üniversitesi bünyesinde görevlendirilmek üzere KPSS puan sınırı olmadan yazılı sözlü sınavsız daimi kadroda 95 sözleşmeli personel alımı yapılacağı açıklandı. 35 Hemşire, 1 Biyolog, 2 Diğer Sağlık Personeli, 6 Büro Personeli, 51 Sağlık Teknikeri alımları için başvurular tamamlanıyor. Adaylar başvurularını 1 Haziran 2021 tarihine kadar yapacaklardır.

İçişleri Bakanlığı Personel Alımı
T.C. İçişleri Bakanlığı Mülki İdare Amirliği Hizmetleri Sınıfı’na 110 kaymakam adayı alımı kapsamında sınav ilanı yayımlandı. Adaylar başvurularını 2 Haziran 2021 tarihine kadar ÖSYM’nin Aday İşlemleri Sistemi AİS internet adresinden sadece çevrim içi yapmaları gerekiyor.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı
İBB itfaiye eri alımları için kadın ve erkek adaylar başvurabilecektir. Adaylar başvurularını 25 Mayıs ile 1 Haziran tarihlerinde online olarak yapabileceklerdir. KPSS puan üstünlüğüne göre sıralamaya giren 5 katı kadar aday olmak üzere 2 bin 705 adaya çağrı yapılacak. Sıralamaya giren adaylar boy ve kilo ölçümleri belediyede yapılarak adaylar uygulamalı sınava alınacaktır.

Sosyal Güvenlik Kurumu Personel Alımı
Sosyal Güvenlik Kurumu SGK tarafından 50 kadroya memur alımı için başvuru kılavuzu yayımlandı. SGK 50 sosyal güvenlik denetmen yardımcısı alımı için başvurular internet üzerinden yapılabilecektir.  Adaylar başvurularını 4 Haziran'a kadar online olarak e-Devlet üzerinden SGK'nın online başvuru sisteminden yapılabilecektir.

Gaziantep Üniversitesi Personel Alımı
Gaziantep ili iş ilanları kapsamında Gaziantep Üniversitesi tarafından başvurular alınıyor. Adaylar başvurularını 31 Mayıs 2021 Pazartesi gününe kadar yapmaları gerekiyor. Başvuruların kılavuzda belirtilen adrese şahsen yapılması gerekmektedir.

Gürçayır Belediyesi Personel Alımı
Sivas İli Gürçayır Belediyesi bünyesinde istihdam edilmek üzere daimi kadroda KPSS 65 puanla ikamet şartsız en az Önlisans mezunu Programcı alınacaktır. Adaylar başvuru işlemlerini 21 – 23 Haziran 2021 tarihleri arasında (23 Haziran dahil) yapacaklardır.

Katip Çelebi Üniversitesi Personel Alımı
İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi Rektörlüğü sözleşmeli bilişim personeli alım ilanı yayımlandı. Kamu personeli alımları kapsamında üniversiteye en az 7 bin TL maaşla olmak üzere 21 TL'ye kadar ücretle kadrolara başvurular başladı. Detaylar ve memur alımı kontenjanları bu haberimizdedir. Adaylar başvurularını online olarak yapabileceklerdir. Başvurular için aşağıdaki "başvuru ekranı" bağlantısı üzerinden direkt olarak erişim sağlayabilirsiniz. Başvurular 10 Mayıs ile 11 Haziran 2021 tarihleri arasında olacaktır.

Osmangazi Belediyesi Personel Alımı
 Bursa Osmangazi Belediye Başkanlığı bünyesinde görevlendirilmek üzere KPSS 60 puanla daimi kadroda 15 Memur ve Zabıta Memuru alınacaktır. Adaylar için başvuru tarihi 7 - 14 Haziran 2021 tarihleri arasında yapılacaktır.

Tekirdağ Büyükşehir Personel Alımı
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi bünyesinde istihdam edilmek üzere daimi kadroda KPSS 60 puanla ikamet şartsız en az ön lisans mezunu 100 Zabıta Memuru ve İtfaiye Eri alınacaktır. Adaylar başvuru işlemlerini 14 – 18 Haziran 2021 tarihleri arasında (18 Haziran dahil) yapacaklardır.

memur alımı kamu personel alımı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TEB Personel Alımı 12 Şehir İlanı; Lise Ön Lisans ve Lisans İş İlanları
TEB Personel Alımı 12 Şehir İlanı; Lise Ön Lisans ve Lisans İş İlanları
İŞKUR TYP 25-26 Aralık 40 personel alımı başvuruları başladı
İŞKUR TYP 25-26 Aralık 40 personel alımı başvuruları başladı