Kamuya 18 İl ve Merkezde 21 Unvanda 365 Personel Alımı Başvuruda Son hafta

Kamu kurumları ve özel sektör firmaları yayınladıkları ilanlar ile personel, işçi ve memur alımı yapmaya devam ediyor. İlanlara göre çok sayıda personel alımı yapılacaktır. İşte o alımlar…

Kamuya 18 İl ve Merkezde 21 Unvanda 365 Personel Alımı Başvuruda Son hafta
Kamuya 18 İl ve Merkezde 21 Unvanda 365 Personel Alımı Başvuruda Son hafta Duran Can Ateş
Bu içerik 2885 kez okundu.


Kamu Kurumu tarafından yayınlanan ilanda daimi kadroda ikamet şartsız 18 İl ve 
İller Bankası A.Ş. bünyesinde görevlendirilmek üzere daimi kadroda KPSS 70 puanla ikamet şartsız 90 inşaat mühendisi, 35 makine mühendisi, 18 elektrik, elektrik-elektronik mühendisi, 30 çevre mühendisi, 20 harita mühendisi, 17 jeoloji mühendisi, 4 jeofizik mühendisi, 5 peyzaj mimarı, 10 bilgisayar, yazılım, bilgisayar ve yazılım mühendisi, 1 endüstri mühendisi, 1 işletme mühendisi, 14 mimar, 1 iç mimar, 5 şehir plancısı, 69 yönetim personeli (diğer), 2 yönetim personeli (istatistikçi), 8 avukat, 19 inşaat teknikeri, 14 harita teknikeri, 1 makine teknikeri, 1 elektrik teknikeri alımı yapacaktır. İşte alımlara dair tüm detaylar…

Mühendis Alımı
En az 4 yıllık eğitim veren yükseköğretim kurumlarının İnşaat Mühendisliği, Makine Mühendisliği, Çevre Mühendisliği, Harita Mühendisliği, Jeoloji Mühendisliği, Jeofizik Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği veya Bilgisayar ve Yazılım Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği, Peyzaj Mimarlığı, Elektrik Mühendisliği veya Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden, bu bölümlere denkliği yetkili makamlarca onaylanmış dallardan mezun olmak ya da bu alanlarda denkliği Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı (YÖK) tarafından kabul edilen yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından birini bitirmiş olmak şartı aranacaktır. 

Mimar Alımı
En az 4 yıllık eğitim veren yükseköğretim kurumlarının Mimarlık bölümünden, bu bölüme denkliği yetkili makamlarca onaylanmış dallardan mezun olmak ya da bu alanda denkliği Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı (YÖK) tarafından kabul edilen yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından birini bitirmiş olmak şartı aranacaktır.

İç Mimar Alımı
En az 4 yıllık eğitim veren yükseköğretim kurumlarının İç Mimarlık bölümünden, bu bölüme denkliği yetkili makamlarca onaylanmış dallardan mezun olmak ya da bu alanda denkliği Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı (YÖK) tarafından kabul edilen yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından birini bitirmiş olmak şartı aranacaktır.

Şehir Plancısı Alımı
En az 4 yıllık eğitim veren yükseköğretim kurumlarının Şehir ve Bölge Planlama bölümünden, bu bölüme denkliği yetkili makamlarca onaylanmış dallardan mezun olmak ya da bu alanda denkliği Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı (YÖK) tarafından kabul edilen yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından birini bitirmiş olmak şartı aranacaktır.

Avukat Alımı
Hukuk Fakültesinden mezun olmak ya da bu alanda denkliği Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı (YÖK) tarafından kabul edilen yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından birini bitirmiş olmak, Avukatlık ruhsatını haiz olmak şartı aranacaktır.

Yönetim Personeli (İstatistikçi) Alımı
En az 4 yıllık eğitim veren yükseköğretim kurumlarının İstatistik bölümünden, bu bölüme denkliği yetkili makamlarca onaylanmış dallardan mezun olmak ya da bu alanda denkliği Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı (YÖK) tarafından kabul edilen yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından birini bitirmiş olmak şartı aranacaktır.

Yönetim Personeli Alımı
En az 4 yıllık eğitim veren yükseköğretim kurumlarının hukuk, iktisat, işletme, maliye, bankacılık ve kamu yönetimi bölümlerinden, bu bölümlere denkliği yetkili makamlarca onaylanmış dallardan mezun olmak ya da bu alanlarda denkliği Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı (YÖK) tarafından kabul edilen yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından birini bitirmiş olmak şartı aranacaktır.

Tekniker Alımı
2 yıllık eğitim veren yükseköğretim kurumlarının İnşaat Teknikerliği, Makine Teknikerliği, Elektrik Teknikerliği ve Harita Kadastro Teknikerliği bölümlerinden, bu bölümlere denkliği yetkili makamlarca onaylanmış dallardan mezun olmak ya da bu alanlarda denkliği Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı (YÖK) tarafından kabul edilen yabancı okullardan birini bitirmiş olmak şartı aranacaktır.

Adaylar başvurularını 11 Haziran 2021 tarihine kadar yapacaklardır. Adaylar başvurularını kurum internet sayfasından (www.ilbank.gov.tr) elektronik ortamda yapacaklardır.

memur alımı personel alımı iş ilanı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TEB Personel Alımı 12 Şehir İlanı; Lise Ön Lisans ve Lisans İş İlanları
TEB Personel Alımı 12 Şehir İlanı; Lise Ön Lisans ve Lisans İş İlanları
İŞKUR TYP 25-26 Aralık 40 personel alımı başvuruları başladı
İŞKUR TYP 25-26 Aralık 40 personel alımı başvuruları başladı