Kamuya KPSS 55-60-65-70 Puanla 3 Bin 517 Memur Alımları! Lise - MYO – Lisans

Kamu kurumları ve özel sektör firmaları yayınladıkları ilanlar ile personel, işçi ve memur alımı yapmaya devam ediyor. İlanlara göre çok sayıda personel alımı yapılacaktır. İşte o alımlar…

Kamuya KPSS 55-60-65-70 Puanla 3 Bin 517 Memur Alımları! Lise - MYO – Lisans
Kamuya KPSS 55-60-65-70 Puanla 3 Bin 517 Memur Alımları! Lise - MYO – Lisans Duran Can Ateş
Bu içerik 7474 kez okundu.


ETİ Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü 67 Kamu İşçisi Alımı
Bandırma Bor ve Asit Fabrikaları İşletme Müdürlüğüne (Bandırma/BALIKESİR) 32 ve Kırka Bor İşletme Müdürlüğüne (Seyitgazi/ESKİŞEHİR) 35 olmak üzere toplam 67 sürekli işçi Alınacaktır. başvurular 21 haziran'dan itibaren işkur üzerinden yapılabilir.
Göç İdaresi 225 Kamu Personeli Alımı
Göç İdaresi Genel Müdürlüğüne daimi kadrolara 225 kamu işçisi alımı yapılacak. 14 ilde ikamet şartı olmak üzere yeni kadrolara 224 kamu işçisi alımı başvuru süreci sona erecek. Adaylar Başvurularını İŞKUR internet sitesinden online olarak yapabileceklerdir. Başvurular 18 Haziran 2021 tarihinde sona erecek.
İller Bankası 10 Memur Alımı
Resmi Gazete’de yayımlanan ilana göre İller Bankası A.Ş. Genel Müdürlüğü bünyesinde görevlendirilmek üzere daimi kadroda ikamet şartsız 10 personel alınacaktır. Adaylar başvurularını 2 Temmuz 2021 tarihine kadar (2 Temmuz dahil) yapacaklardır.
Ticaret Bakanlığı Kadrolu 60 Memur Alımı
Ticaret Bakanlığı 60 kadroya Ticaret Uzman Yardımcısı alımı yapacak. Kamu personeli alımları kadrolu statüde Genel İdari Hizmetler “GİH” sınıfı 8 ve 9. derece kadrolar için olacak. Adaylar 100 TL başvuru ücreti yatırması gerekiyor. Başvurular 23 Haziran 2021 tarihine kadar aşağıdaki başvuru ekranı üzerinden yapabilirler.
Ankara Büyükşehir Belediyesi 250 Zabıta Memuru Alımı
Ankara Büyükşehir Belediyesine en az önlisans mezunu olmak üzere 250 kadrolu zabıta memuru alımı için başvuru ilanı yayımlandı. Başvuru için tüm adayların en az B sınıfı ehliyeti olması gerekiyor. Lisans mezunları için KPSS’den 70 istenirken, önlisans mezunları için en az 60 isteniyor. Adaylar başvurularını 14 Haziran ile 30 Haziran tarihleri arasında yapmaları gerekiyor. Başvurular şahsen olacaktır.
İBB 278 Memur Alımı
Büyükşehre 278 kadrolu yeni devlet memuru alımı yapılacak. Başvuru için ikamet şartı yok! Adaylar internet başvurularını Türkiye geneli yapabilecekler ve KPSS üstünlüğüne göre sıralamaya girerlerse diğer aşamaya geçebilecekler. Adaylar başvurularını 278 Zabıta alımları için 21 Haziran 2021 – 27 Haziran 2021 tarihleri arasında e-Devlet internet adresi üzerinden elektronik ortamda yapabilecektir.
Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi 17 Memur Alımı
Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi bünyesinde görevlendirilmek üzere en az lise mezunu daimi kadroda ikamet ve KPSS taban puan şartsız 4 unvanda 17 personel alınacaktır. Adaylar başvurularını ilanın Resmi Gazete’de yayımlandığı günü (16 Haziran 2021) takip eden 15 gün içinde yapacaklardır.
Güngören Belediyesi 22 Memur Alımı
Güngören Belediyesi kadrolu statüde lise, önlisans ve lisans mezunu zabıta memuru alımları yapacak. Adaylar başvurularını 26 Temmuz ile 29 Temmuz 2021 tarihleri arasında yapabileceklerdir.
Trakya Üniversitesi 62 Memur Alımı
Kamu Üniversitesi tarafından Resmi Gazete’de yayınlanan ilanda en az lise mezunu daimi kadroda farklı unvanlarda KPSS puan sınırı olmadan ikamet şartsız 62 personel alımı yapılacağı belirtilmektedir. Adaylar başvurularını ilanın Resmi Gazete’de yayımlandığı günden (5 Haziran 2021) itibaren 15 gün içinde yapacaklardır. İlana başvuru yapmak isteyen adayların 1 adet fotoğraf ile birlikte Trakya Üniversitesi Rektörlüğüne şahsen başvurmaları gerekmektedir.
Gürçayır Belediyesi 3 Memur Alımı
Sivas İli Gürçayır Belediyesi bünyesinde istihdam edilmek üzere daimi kadroda KPSS 65 puanla ikamet şartsız en az Önlisans mezunu Programcı alınacaktır. Adaylar başvuru işlemlerini 21 – 23 Haziran 2021 tarihleri arasında (23 Haziran dahil) yapacaklardır.
Harran Üniversitesi Sözleşmeli 60 Personel Alımı
Harran Üniversitesi sözleşmeli 60 sağlık personeli alımı yapacak. 1 psikolog, 3 ebe, 1 laborant, 3 röntgen teknisyeni, 1 ATT, 1 fizyoterapist ile 50 hemşire alımı yapılacak. Kamu üniversitesi bünyesinde sözleşmeli personel alımı yapılacaktır. 60 kişilik kontenjan açılan alımlar için başvuru işlemleri başladı.  Başvurular için KPSS puan sıralaması dikkate alınacak olup başvurular 1 Temmuz’da sona erecek. Başvurular Harran Üniversitesiz Rektörlük Personel Daire Başkanlığına şahsen yapılacaktır.
YSK 9 Memur Alımı
Yüksek Seçim Kurulu Kamu Personeli Seçmen Sınavı puanları (KPSS B grubu) esas alınmak suretiyle 6 adet Sözleşmeli Çözümleyici ve 3 adet Sözleşmeli Programcı alımı için ilan yayımlandı. Adaylar başvurularını YSK’nin internet sitesi üzerinden online olarak yapacaklardır. Başvurular 14 Haziran ile 23 Haziran 2021 tarihleri arasında olacak.
Hazine Ve Maliye Bakanlığı 18 Memur Alımı
Hazine ve Maliye Bakanlığı 2021 yılı Haziran ayı memur alımı başvuru ilanı yayımlandı. Bakanlık bünyesinde sözleşmeli 18 bilişim personeli memur alımı yapılacak. Başvurular 1 Temmuz 2021 tarihine kadar haberimizin en altında yer alan başvuru kılavuzunda gerekli belgeleri hazırlayarak şahsen veya posta ile ilgili adrese teslim etmeleri gerekiyor.
İTKİP 13 Memur Alımı
2021 yılı Haziran ayı kamu personeli alımları kapsamında İTKİP bünyesinde yeni kadrolara 13 kontenjan için başvurular alınıyor. İstanbul Tekstil ve Konfeksiyon İhracatçı Birlikleri “İTKİB” 13 kadroya Şoför, İdari Memur, Hizmetli, Uzman personel alımları için başvuru kılavuzu yayımlandı. Başvurular 30 Haziran 2021 tarihine kadar şahsen veya e-posta adresine gerekli belgeler teslim edilerek yapılabilecek.
Yargıtay 2 Memur Alımı Alacak
Yargıtay Başkanlığı Bilgi İşlem Merkezi bünyesinde istihdam edilmek üzere sözleşmeli kadrolara BİLİŞİM PERSONELİ ALIMI yapılacak. Yargıtay memur alımları başvuru süreci ve tüm detaylarına dair bilgileri bu yazımızda bulabilirsiniz. Adaylar başvurularım 21 Haziran 2021 - 25.06.2021 tarihleri arasında saat 17.00’a kadar internet adresi üzerinden e-Devlet üzerinden yapılacaktır. Şahsen veya posta yoluyla yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.
Uludağ İhracatçı Birlikleri 3 Personel Alımı
Uludağ İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği tarafından 2021 yılı Haziran ayı ONLINE BAŞVURU süreci başlatıldı. Online başvurular 30 haziran 2021 tarihine kadar yapabileceklerdir.
Kadıköy Belediyesi 5 Memur Alımı
Yalova ili iş ilanları kapsamında Kadıköy Belediyesine 4 farklı unvanda memur alımı için başvurular alınacak. Adaylar başvurularını 9-13 Ağustos tarihlerinde yapmaları gerekiyor. Başvurular şahsen veya online olarak yapılabilecektir. Sadece zabıta alımlarına başvuruların şahsen yapılması gerekiyor.
Osmaneli Belediyesi 10 Memur Alımı
Bilecik İli Osmaneli Belediyesi bünyesinde görevlendirilmek üzere daimi kadroda KPSS 50 puanla 6 unvanda 10 memur ve personel alınacaktır. Adaylar başvurularını 9 – 14 Temmuz 2021 tarihleri arasında (14 Temmuz dahil) yapacaklardır.
Yıldıztepe Belediyesi 1 Memur Alımı
Yıldıztepe Belediyesi İlk defa atanmak üzere memur alım ilanı yayımlandı. Tekniker alımı THS sınıfı 10. derece kadrolar için olacak. Adaylar Harita, Harita Kadastro, Harita ve Maden Ölçme, Harita Teknikerliği ÖNLİSANS mezunu olmaları gerekiyor. Adaylar başvurularını 28 Temmuz ile 30 Temmuz 2021 tarihleri arasında yapabileceklerdir. Başvurular şahsen veya posta ile yapılabilirken, online olarak da süreci içinde yapılabilecektir.
TÜRKAK 15 Memur Alımı
Türk Akreditasyon Kurumu (TÜRKAK) bünyesinde istihdam edilmek üzere KPSS 70 puan ile daimi kadroda 11 Kamu Personeli alınacaktır. Adaylar başvurularını 16 – 30 Haziran 2021 tarihleri arasında (30 Haziran dahil) yapacaklardır. Kurumun internet sitesinin “Duyurular” başlıklı bölümünde yer alan “Giriş Sınavı Başvuru Formu” doldurularak yapılacaktır.
Akıncılar Belediyesi 2 Memur Alımı
Sivas ili iş ilanları kapsamında Akıncılar Belediyesine ilk defa atanmak üzere memur alım ilanı yayımlandı. Akıncılar Belediye Başkanlığı bünyesinde 657 sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi olarak istihdam edilmek üzere KADROLU DEVLET MEMURU ALIMLARI yapılacak. Adaylar başvurularını 27-29 Temmuz 2021 tarihleri arasında yapabileceklerdir. Başvurular şahsen veya posta ile yapılacaktır. İtfaiye eri alımlarının boy ve kilo ölçümü kurumda yapılacağından sadece şahsen yapılması gerekiyor.
Şarkışla Belediyesi 5 Memur Alımı
Şarkışla Belediyesine yeni itfaiye eri alımları yapılacak. İtfaiye eri alımı başvuru ilanı yayımlandı. Adaylar başvurularını şahsen 26-30 Temmuz 2021 tarihlerinde yapabileceklerdir.
MESKİ 20 Memur Alımı
Mersin Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü bünyesinde yapılacak olan kadrolu memur alımı için 20 kadro verildi. Başvuru işlemleri 2-6 Ağustos 2021 tarihleri arasında MESKİ Genel Müdürlüğüne yapılabilecektir. Başvurular hem şahsen hem de posta yolu ile iletilebilecektir.
Gediz Belediyesi 10 Memur Alımı
Kütahya İli Gediz Belediyesi bünyesinde görevlendirilmek üzere daimi kadroda KPSS 60 puanla düz memur ve 6 unvanda 10 kamu personeli alınacaktır. Adaylar başvurularını 28 – 30 Temmuz 2021 tarihleri arasında (30 Temmuz dahil) yapacaklardır.
Dışişleri Bakanlığı 1 Memur Alımı
Dışişleri Bakanlığı tarafından KPSS şartı olmadan yeni kadrolara personel alımı için ilan yayımlandı. T.C. Madrid Büyükelçiliği Türk Uyruklu Sözleşmeli Sekreter Sınav Duyurusu Kamu İlan’da yayımlandı.
Adaylar Dışişleri Bakanlığı sözleşmeli sekreter alımı için başvurularını en geç 2 Temmuz 2021 Cuma günü mesai bitimine kadar tamamlamaları gerekiyor. Başvurular şahsen veya posta ile yapılabilecektir.
DSİ 1 Personel Alımı
Tarım ve Orman Bakanlığı, Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü DSİ “Proje ve İnşaat Dairesi Başkanlığı” bünyesinde finansmanı dünya bankasından temin edilen krediden karşılanan “sulama sistemlerinin modernizasyonu projesi” kapsamında personel alınacak.
Adaylar başvuru belgelerini en geç 28 Haziran 2021 tarih saat 15:30’a kadar kılavuzda yer alan e-posta adresine göndermeleri gerekiyor.
Eğil Belediyesi 1 Memur Alımı
Diyarbakır İli Eğil Belediyesi bünyesinde görevlendirilmek üzere ikamet şartsız daimi kadroda B ehliyetli kamu personeli alınacaktır. Adaylar başvurularını 4 – 6 Ağustos 2021 tarihleri arasında (6 Ağustos dahil) yapacaklardır.
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi 100 Memur Alımı
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi bünyesinde görevlendirilmek üzere daimi kadroda KPSS 60 puanla ikamet şartsız 100 İtfaiye Eri ve Zabıta Memuru alımı başvurular 14 Haziran’da. Adaylar için başvuru zamanı: Adaylar başvurularını 14 - 18 Haziran 2021 tarihleri arasında (18 Haziran 2021) yapacaklardır.
Başvuru şartları: Sınavın yapıldığı tarihte 30 yaşını doldurmamış olmak, İtfaiye Eri kadrosuna başvuracak adaylar için sağlık açısından kapalı mekân, dar alan ve yükseklik gibi fobisi olmamak kaydıyla itfaiye teşkilatının çalışma şartlarına uygun olmaları, Zabıta Memuru kadrolarına başvuran adaylar için verilen en az B sınıfı ve İtfaiye Eri kadrolarına başvuran adaylar için en az C sınıfı belgesine sahip olmak gerekiyor.
Dicle Üniversitesi 99 Memur Alımı
Kamu kurumu 2021 yılı Haziran ayı sözleşmeli kadrolara 99 memur alımı yapacak. 9 Haziran itibarıyla başvuru kılavuzu yayımlandı. Dicle Üniversitesinin web adresindeki Online başvuru sistemine bilgiler eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurularak, istenilen belgelerin de eklenmesiyle birlikte elektronik ortamda başvuru yapılacaktır. Başvurular 9-18 Haziran 2021 tarihleri arasında yapılabilecektir.
59 Hemşire, 2 Hemşire, 1 Hemşire, 1 Diyetisyen, 1 Laborant, 1 Ebe, 6 Röntgen Teknisyeni, 4 Eczacı, 5 Sağlık Teknikeri (Ağız ve Diş Sağlığı, 3 Sağlık Teknikeri (Eczane Teknikerliği), 1 Sağlık Teknikeri (Patoloji Laboratuvar Teknikeri), 2 Sağlık Teknikeri (Diş Protez Teknikeri), 1 Sağlık Teknikeri (Ameliyathane Teknikeri), 1 Sağlık Teknikeri (Ameliyathane Teknikeri), 3 Sağlık Teknikeri (Anestezi Teknikeri), 2 Diğer Sağlık Personeli (Acil Tıp Teknisyeni), 2 Diğer Sağlık Personeli (Perfüzyonist), 4 Diğer Sağlık Personeli (Tıbbi Sekreter) alımları yapılacak.
OGM 2 Bin 93 Kamu Personeli Alımı
Orman Genel Müdürlüğü taşra teşkilatında görevlendirilmek üzere 81 ilimizde olmak üzere toplamda 2 Bin 83 işçi alımı yapılacaktır. Sözlü ve Uygulamalı Sınava, iş ilanında belirtilecek kadro sayısının 4 katı kadar aday çağrılacaktır. Bu adaylar noter huzurunda çekilecek kura sonucuna göre belirlenecektir. Adaylar başvurularını İŞKUR üzerinden Haziran ayı içerisinde yapabileceklerdir. OGM işçi alımları 14-18 Haziran 2021 tarihlerinde başvurular alınacak.
İstanbul Üniversitesi 55 Kamu İşçisi Alımı
Kamu üniversitesi personel alımı kapsamında yapılacak olan son istihdam ilanlarında yer alan bilgilere göre; 55 kişilik kontenjan ile tek unvan üzerinden görevlendirme yapılıyor. Temizlik Görevlisi daimi 55 İşçi alımı yapılacak.
İŞKUR iş ilanları aracılığı ile de yayımlanan başvurular için adayların en geç 18 Haziran 2021 tarihine kadar yapılabilir.

memur alımı personel alımı kamu memur alımı ilan

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TEB Personel Alımı 12 Şehir İlanı; Lise Ön Lisans ve Lisans İş İlanları
TEB Personel Alımı 12 Şehir İlanı; Lise Ön Lisans ve Lisans İş İlanları
İŞKUR TYP 25-26 Aralık 40 personel alımı başvuruları başladı
İŞKUR TYP 25-26 Aralık 40 personel alımı başvuruları başladı