30 Kamu Kurumu Temmuz Ayı Memur Alımları Başvuru Kılavuzları Yayımlandı

Kamu kurumları ve özel sektör firmaları yayınladıkları ilanlar ile personel, işçi ve memur alımı yapmaya devam ediyor. İlanlara göre çok sayıda personel alımı yapılacaktır. İşte o alımlar…

30 Kamu Kurumu Temmuz Ayı Memur Alımları Başvuru Kılavuzları Yayımlandı
30 Kamu Kurumu Temmuz Ayı Memur Alımları Başvuru Kılavuzları Yayımlandı Duran Can Ateş
Bu içerik 6449 kez okundu.


Yayınlanan ilanlara göre 30 kamu kurumu personel alımı yapacaktır. Alımlar farklı kadrolardan çok sayıda yapılacaktır. İşte Temmuz ayı içerisinde yapılacak o alımlar…
 
Gediz Belediyesi  Memur Alımı
Kütahya İli Gediz Belediyesi bünyesinde görevlendirilmek üzere daimi kadroda KPSS 60 puanla düz memur ve 6 unvanda 10 kamu personeli alınacaktır. Adaylar başvurularını 28 – 30 Temmuz 2021 tarihleri arasında (30 Temmuz dahil) yapacaklardır.

Dışişleri Bakanlığı Memur Alımı
Dışişleri Bakanlığı tarafından KPSS şartı olmadan yeni kadrolara personel alımı için ilan yayımlandı. T.C. Madrid Büyükelçiliği Türk Uyruklu Sözleşmeli Sekreter Sınav Duyurusu Kamu İlan’da yayımlandı.
Adaylar Dışişleri Bakanlığı sözleşmeli sekreter alımı için başvurularını en geç 2 Temmuz 2021 Cuma günü mesai bitimine kadar tamamlamaları gerekiyor. Başvurular şahsen veya posta ile yapılabilecektir.

Eğil Belediyesi  Memur Alımı
Diyarbakır İli Eğil Belediyesi bünyesinde görevlendirilmek üzere ikamet şartsız daimi kadroda B ehliyetli kamu personeli alınacaktır. Adaylar başvurularını 4 – 6 Ağustos 2021 tarihleri arasında (6 Ağustos dahil) yapacaklardır.

Karaburun Belediyesi Memur Alımı
Yerel Yönetimler ilan sayfasında yayınlanan ilana göre İzmir ili Karaburun Belediyesi bünyesinde görevlendirilmek üzere daimi kadroda KPSS 60 puanla 2 Evlendirme Memuru ve Veri Hazırlama Kontrol İşletmeni (VHKİ) alınacaktır. Adaylar başvurularını 16 – 18 Ağustos 2021 tarihleri arasında (18 Ağustos dahil) yapacaklardır.

Çankaya Belediye Memur Alımı
Çankaya Belediyesi tarafından Yerel Yönetimler sayfasında yayınlanan ilanda daimi kadroda ikamet şartı olmaksızın B ehliyetli Lise-Ön lisans-Lisans mezunu 80 kamu personeli alımı yapılacağı belirtilmektedir. Adaylar başvurularını 13 – 17 Eylül 2021 tarihine kadar (17 Eylül dahil) yapacaklardır.

Karasu Belediyesi  Memur Alımı
Yerel Yönetimler duyuru sayfasında yayınlanan ilana göre Sakarya ili Karasu Belediyesi bünyesinde görevlendirilmek üzere daimi kadroda ikamet şartı olmadan B ehliyetli 6 Zabıta Memuru alınacaktır. Adaylar başvurularını 26 Temmuz – 11 Ağustos 2021 tarihleri arasında (11 Ağustos dahil) yapacaklardır.
 
Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Kamu Personeli Alımı
İŞKUR internet sitesinde yayınlanan ilana göre Çanakkale 18 Mart Üniversitesi bünyesinde görevlendirilmek daimi kadroda Ortaokul-Lise-Üniversite mezunu daimi kadroda 40 Güvenlik-Temizlik-Hasta Bakım Elemanları alımı yapılacaktır. Adaylar başvurularını 2 Temmuz 2021 tarihine kadar (2 Temmuz dahil) yapacaklardır.
 
İstanbul Üniversitesi Memur Alımı
Resmi Gazete’de yayımlanan ilana göre İstanbul Üniversitesi bünyesinde görevlendirilmek üzere ikamet şartı ve KPSS taban puan sınırlaması olmadan yüksek maaşla 9 sözleşmeli bilişim personeli alımı yapılacaktır. Adaylar başvurularını 17 Temmuz 2021 tarihine kadar (17 Temmuz dahil) yapacaklardır.

Alay Belediyesi Memur Alımı
Kamuya ilk defa atanmak üzere kadrolu memur alımı "Muhasebeci" ilanı 24 Haziran 2021 tarihli resmi gazetede yayımlandı. Memur alımı başvuru süreci ve tüm detayları bu haberimizde hazırladık. Niğde ili iş ilanları bünyesinde Alay Belediye Başkanlığı için yapılacak kadrolu muhasebeci alımı için başvurular 5-10 Ağustos 2021 tarihleri arasında online olarak yapabileceklerdir. Ayrıca şahsen veya posta ile de belirtilen tarihlerde başvuru yapılabilir.
 
Tarım Kredi Kooperatifleri Memur Alımı
Tarım Kredi Kooperatifleri Erzurum Bölge Birliği kooperatif görevlisi ve ziraat mühendisi alımı ilanı yayımladı. 16 kadro için başvurular alınacak. Erzurum Bölge Birliğine bağlı illerde (Ağrı, Ardahan, Erzurum, Iğdır ve Kars) istihdam edilmek üzere Kooperatif Görevlisi ve Ziraat Mühendisi alımı yapılacaktır. Başvurular 9 Temmuz 2021 tarihi saat 18.00'a kadar yapılabilecektir. Başvurular internet üzerinden yapılabilecektir. 

İTÜ Memur Alımı
Resmi Gazetede yayımlanan ilana göre İstanbul Teknik Üniversitesi bünyesinde görevlendirilmek üzere daimi kadroda KPSS taban puansız 5 Sözleşmeli Bilişim Personeli alınacaktır. Adaylar başvurularını 21 Haziran – 5 Temmuz 2021 tarihleri arasında (5 Temmuz dahil) yapacaklardır.

Azatlı Belediyesi Memur Alımı
2021 yılı Haziran ayı kamu personeli alımı yeni başvuru ilanı yayımlandı. Niğde ili iş ilanları kapsamında Azatlı Belediyesi için kadrolu muhasebeci alımı yapılacaktır. KPSS 60 puan şartı ile başvuruları alınacak muhasebeci alımı için Adaylar başvurularını 28 Temmuz ile 30 Temmuz 2021 tarihleri arasında yapabileceklerdir. Başvurular online olarak yapılabilecektir. Şahsen veya posta ile başvuru yapılabilir.

Milli Eğitim Bakanlığı Danışman Personel Alımı
Milli Eğitim Bakanlığı güvenli okullaşma ve uzaktan eğitim projesi kapsamında görevlendirilmek üzere İzleme ve Değerlendirme Uzmanı “bireysel danışman” alınacaktır. MEB uzman personel alımı için KPSS şartı aranmıyor. Adaylar başvurularını 5 Temmuz 2021 tarihi saat 17.00'a kadar yapabileceklerdir.

Merkezi Finans ve İhale Birimi Başkanlığı Memur Alımı
Merkezi Finans ve İhale Birimi Başkanlığı tarafından İnsan Kaynakları ve İdari İşler Bölümünce yayımlanan ilana başvurular internet üzerinden alınmaya başladı. “Merkezi Finans ve İhale Birimi Seçme ve Giriş Sınavı İlanı (Uzman Personel)” alımları yapacak. Adaylar başvurularını online olarak aşağıdaki bağlantıdan 16 Temmuz 2021 tarihine kadar yapabileceklerdir.

Marmaris Belediyesi  Memur Alımı
Marmaris Belediyesi tarafından Resmi Gazetede yayımlanan ilanda daimi kadroda ikamet şartı olmaksızın 9 Zabıta Memuru alımı yapılacağı belirtilmektedir. Adaylar başvurularını 28 Haziran 2021 – 2 Ağustos tarihleri arasında (2 Ağustos dahil) yapacaklardır.

İller Bankası Memur Alımı
Resmi Gazetede yayımlanan ilana göre İller Bankası A.Ş. Genel Müdürlüğü bünyesinde görevlendirilmek üzere daimi kadroda ikamet şartsız 10 personel alınacaktır. Adaylar başvurularını 2 Temmuz 2021 tarihine kadar (2 Temmuz dahil) yapacaklardır.

Ankara Büyükşehir Belediyesi  Zabıta Memuru Alımı
Ankara Büyükşehir Belediyesine en az ön lisans mezunu olmak üzere 250 kadrolu zabıta memuru alımı için başvuru ilanı yayımlandı. Başvuru için tüm adayların en az B sınıfı ehliyeti olması gerekiyor. Lisans mezunları için KPSS’den 70 istenirken, ön lisans mezunları için en az 60 isteniyor. Adaylar başvurularını 14 Haziran ile 30 Haziran tarihleri arasında yapmaları gerekiyor. Başvurular şahsen olacaktır.

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Memur Alımı
Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi bünyesinde görevlendirilmek üzere en az lise mezunu daimi kadroda ikamet ve KPSS taban puan şartsız 4 unvanda 17 personel alınacaktır. Adaylar başvurularını ilanın Resmi Gazetede yayımlandığı günü (16 Haziran 2021) takip eden 15 gün içinde yapacaklardır.

Güngören Belediyesi  Memur Alımı
Güngören Belediyesi kadrolu statüde lise, ön lisans ve lisans mezunu zabıta memuru alımları yapacak. Adaylar başvurularını 26 Temmuz ile 29 Temmuz 2021 tarihleri arasında yapabileceklerdir.

Harran Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı
Harran Üniversitesi sözleşmeli 60 sağlık personeli alımı yapacak. 1 psikolog, 3 ebe, 1 laborant, 3 röntgen teknisyeni, 1 ATT, 1 fizyoterapist ile 50 hemşire alımı yapılacak. Kamu üniversitesi bünyesinde sözleşmeli personel alımı yapılacaktır. 60 kişilik kontenjan açılan alımlar için başvuru işlemleri başladı.  Başvurular için KPSS puan sıralaması dikkate alınacak olup başvurular 1 Temmuz’da sona erecek. Başvurular Harran Üniversitesiz Rektörlük Personel Daire Başkanlığına şahsen yapılacaktır.

Hazine ve Maliye Bakanlığı Memur Alımı
Hazine ve Maliye Bakanlığı 2021 yılı Haziran ayı memur alımı başvuru ilanı yayımlandı. Bakanlık bünyesinde sözleşmeli 18 bilişim personeli memur alımı yapılacak. Başvurular 1 Temmuz 2021 tarihine kadar haberimizin en altında yer alan başvuru kılavuzunda gerekli belgeleri hazırlayarak şahsen veya posta ile ilgili adrese teslim etmeleri gerekiyor.

İTKİP Memur Alımı
2021 yılı Haziran ayı kamu personeli alımları kapsamında İTKİP bünyesinde yeni kadrolara 13 kontenjan için başvurular alınıyor. İstanbul Tekstil ve Konfeksiyon İhracatçı Birlikleri “İTKİB” 13 kadroya Şoför, İdari Memur, Hizmetli, Uzman personel alımları için başvuru kılavuzu yayımlandı. Başvurular 30 Haziran 2021 tarihine kadar şahsen veya e-posta adresine gerekli belgeler teslim edilerek yapılabilecek.

Uludağ İhracatçı Birlikleri Personel Alımı
Uludağ İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği tarafından 2021 yılı Haziran ayı online başvuru süreci başlatıldı. Online başvurular 30 Haziran 2021 tarihine kadar yapabileceklerdir.

Kadıköy Belediyesi  Memur Alımı
Yalova ili iş ilanları kapsamında Kadıköy Belediyesine 4 farklı unvanda memur alımı için başvurular alınacak. Adaylar başvurularını 9-13 Ağustos tarihlerinde yapmaları gerekiyor. Başvurular şahsen veya online olarak yapılabilecektir. Sadece zabıta alımlarına başvuruların şahsen yapılması gerekiyor.

Osmaneli Belediyesi Memur Alımı
Bilecik İli Osmaneli Belediyesi bünyesinde görevlendirilmek üzere daimi kadroda KPSS 50 puanla 6 unvanda 10 memur ve personel alınacaktır. Adaylar başvurularını 9 – 14 Temmuz 2021 tarihleri arasında (14 Temmuz dahil) yapacaklardır.

Yıldıztepe Belediyesi  Memur Alımı
Yıldıztepe Belediyesi İlk defa atanmak üzere memur alım ilanı yayımlandı. Tekniker alımı THS sınıfı 10. derece kadrolar için olacak. Adaylar Harita, Harita Kadastro, Harita ve Maden Ölçme, Harita Teknikerliği ön lisans mezunu olmaları gerekiyor. Adaylar başvurularını 28 Temmuz ile 30 Temmuz 2021 tarihleri arasında yapabileceklerdir. Başvurular şahsen veya posta ile yapılabilirken, online olarak da süreci içinde yapılabilecektir.

TÜRKAK Memur Alımı
Türk Akreditasyon Kurumu (TÜRKAK) bünyesinde istihdam edilmek üzere KPSS 70 puan ile daimi kadroda 11 Kamu Personeli alınacaktır. Adaylar başvurularını 16 – 30 Haziran 2021 tarihleri arasında (30 Haziran dahil) yapacaklardır. Kurumun internet sitesinin “Duyurular” başlıklı bölümünde yer alan “Giriş Sınavı Başvuru Formu” doldurularak yapılacaktır.

Akıncılar Belediyesi Memur Alımı
Sivas ili iş ilanları kapsamında Akıncılar Belediyesine ilk defa atanmak üzere memur alım ilanı yayımlandı. Akıncılar Belediye Başkanlığı bünyesinde 657 sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi olarak istihdam edilmek üzere kadrolu devlet memuru alımları yapılacak. Adaylar başvurularını 27-29 Temmuz 2021 tarihleri arasında yapabileceklerdir. Başvurular şahsen veya posta ile yapılacaktır. İtfaiye eri alımlarının boy ve kilo ölçümü kurumda yapılacağından sadece şahsen yapılması gerekiyor.

Şarkışla Belediyesi  Memur Alımı
Şarkışla Belediyesine yeni itfaiye eri alımları yapılacak. İtfaiye eri alımı başvuru ilanı yayımlandı. Adaylar başvurularını şahsen 26-30 Temmuz 2021 tarihlerinde yapabileceklerdir.

MESKİ Memur Alımı
Mersin Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü bünyesinde yapılacak olan kadrolu memur alımı için 20 kadro verildi. Başvuru işlemleri 2-6 Ağustos 2021 tarihleri arasında MESKİ Genel Müdürlüğüne yapılabilecektir. Başvurular hem şahsen hem de posta yolu ile iletilebilecektir.

memur alımı kamu memur alımı kamupersonel alımı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TEB Personel Alımı 12 Şehir İlanı; Lise Ön Lisans ve Lisans İş İlanları
TEB Personel Alımı 12 Şehir İlanı; Lise Ön Lisans ve Lisans İş İlanları
İŞKUR TYP 25-26 Aralık 40 personel alımı başvuruları başladı
İŞKUR TYP 25-26 Aralık 40 personel alımı başvuruları başladı