824 Memur Alımı Yapılacak

Kamu kurumları ve özel sektör firmaları yayınladıkları ilanlar ile personel, işçi ve memur alımı yapmaya devam ediyor. İlanlara göre çok sayıda personel alımı yapılacaktır. İşte o alımlar…

 824 Memur Alımı Yapılacak
 824 Memur Alımı Yapılacak Duran Can Ateş
Bu içerik 4165 kez okundu.

Bayram Öncesi Resmi Gazetede Yayımlandı! 824 Memur Alımı Yapılacak
Kamu kurumları ve özel sektör firmaları yayınladıkları ilanlar ile personel, işçi ve memur alımı yapmaya devam ediyor. İlanlara göre çok sayıda personel alımı yapılacaktır. İşte o alımlar…
Resmi Gazetede yayınlanan ilanlara göre 824 personel alımı yapılacaktır. Alımlar farklı kurumlar tarafından farklı kadrolarda yapılacaktır. İşte alımlara dair tüm detaylar…
Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi
Üniversiteye 22 personel alımı yapılacak. Alımlar Öğretim üyeliği alanlarında, Profesör, Doçent, Doktor Öğretim Üyesi Unvanlarında yapılacaktır.
Mardin Artuklu Üniversitesi
Üniversite birimlerine 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği ile Mardin Artuklu Üniversitesi Akademik Yükseltme ve Atama Esasları Yönergesi hükümleri doğrultusunda 20 kişilik kadro ile öğretim üyesi alınacaktır.
Ticaret Bakanlığı 
Ticaret Bakanlığı 750 muhafaza memuru alımı yapılacaktır. Alımlar 25 farklı ilde yapılacak olup başvuru şartlarını taşıyan adaylara açıktan atama suretiyle Uygulamalı (Fiziki Yeterlilik) ve Sözlü Sınav yapılacaktır. Adayların başvuru için 2020 yıllarında yapılmış olan KPSS'den puan almış olmaları gereklidir.
Kişisel Verileri Koruma Kurumu ( KVKK )
10 kişilik boş kadro ile kişisel verileri koruma uzman yardımcısı alımı yapılacaktır. Adaylardan KPSS şartı aranacak olup adayların 2020 yılında veya 2021 yılında yapılmış olan KPSS'den en az 75 puan almış olmaları gerekmektedir. 
Çankırı İli Çardaklı Belediye Başkanlığı
Belediye Zabıta Yönetmeliği hükümlerine göre unvanı, sınıfı, derecesi, adedi, nitelikleri, KPSS türü, KPSS taban puanı ve diğer şartları taşımak kaydıyla, belirtilen boş kadrolara açıktan atama yoluyla zabıta memuru alınacaktır. 
Niğde İli Altunhisar Belediye Başkanlığı
Altunhisar Belediye Başkanlığı bünyesinde 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’na tabi olarak istihdam edilmek üzere; Mahalli İdarelere İlk Defa Atanacaklara Dair Sınav ve Atama Yönetmeliği hükümlerine göre aşağıda unvanı, sınıfı, derecesi, adedi, nitelikleri, KPSS türü, KPSS taban puanı ve diğer şartları taşımak kaydıyla, belirtilen boş kadroya açıktan atama yoluyla memur alınacaktır. 
İzmir Demokrasi Üniversitesi
2547 sayılı Kanun'un ilgili maddeleri ve İzmir Demokrasi Üniversitesi Birimlerinde Öğretim Üyeliği Kadrolarına Atanma İlkeleri uyarınca öğretim üyesi alınacaktır. Alımlar Doktor öğretim Üyesi, Profesör ve Doçent kadrolarında 10 kişi alınacaktır.
Biruni Üniversitesi
Üniversiteye 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu’nun ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği'nin ilgili maddeleri uyarınca Öğretim Üyesi alınacaktır. 1 Kişilik kadro le tıp fakültesinde görevlendirmek için Doktor Öğretim Üyesi alımı yapılacaktır.
İstanbul Kent Üniversitesi
Üniversiteye 3 kişilik kadro ile Doçent, Dr. Öğretim Üyesi ve Öğretim Üyesi alımı yapılacaktır.
Bahçeşehir Üniversitesi
Üniversiteye 5 kişilik boş kadro ile farklı birimlere görevlendirmek üzere Öğretim Üyesi alımı yapılacaktır.

memur alımı personel alımı kamu ilanları

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TEB Personel Alımı 12 Şehir İlanı; Lise Ön Lisans ve Lisans İş İlanları
TEB Personel Alımı 12 Şehir İlanı; Lise Ön Lisans ve Lisans İş İlanları
İŞKUR TYP 25-26 Aralık 40 personel alımı başvuruları başladı
İŞKUR TYP 25-26 Aralık 40 personel alımı başvuruları başladı