6 Kuruma Bin 204 Kamu Personeli Alımı Yapılıyor

Kamu kurumları ve özel sektör firmaları yayınladıkları ilanlar ile personel, işçi ve memur alımı yapmaya devam ediyor. İlanlara göre çok sayıda personel alımı yapılacaktır. İşte o alımlar…

6 Kuruma Bin 204 Kamu Personeli Alımı Yapılıyor
6 Kuruma Bin 204 Kamu Personeli Alımı Yapılıyor Duran Can Ateş
Bu içerik 11708 kez okundu.

6 kamu kurumu 1204 kamu personeli ve memur alımı yapacaktır. İlanlara göre Büyükşehir Belediyesi, Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu “TÜBİTAK BİLGEM”, Sosyal Güvenlik Kurumu SGK, Çankaya Belediyesi, Ticaret Bakanlığı İle Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi personel alımı gerçekleştirecektir. İşte alımlara dair tüm detaylar...

Ticaret Bakanlığı 750 Kamu Personeli Alımı
Gümrük ve Ticaret Bakanlığı bünyesinde 25 şehirde görevlendirilmek üzere ikamet şartsız 750 kadın/erkek Muhafaza Memuru alımı yapılacaktır. Adaylar başvurularını 9 – 18 Ağustos 2021 tarihleri arasında yapacaklardır. Adaylar başvurularını, e-Devlet (Ticaret Bakanlığı / Kariyer kapısı) ve Kariyer Kapısı internet sitesi üzerinden başvurularını yapacaklardır.

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi 91 Kamu Personeli Alımı
Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi bünyesinde görevlendirilmek üzere daimi kadroda KPSS alt puan sınırı olmadan farklı unvanlarda 91 personel alınacaktır. Adaylar başvurularını 27 Temmuz 2021 tarihine kadar tamamlayabileceklerdir. Adaylar başvurularını Üniversite Personel Daire Başkanlığına şahsen yapılacaktır, posta ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.

Samsun Büyükşehir Belediyesi 110 Kamu Personeli Alımı
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanlığı ilk defa atanmak üzere zabıta memuru ve itfaiye eri alım ilanı yayımlandı. 110 zabıta memuru alımı ile itfaiye eri alımı yapılacak. Zabıta ve itfaiyeci alımları için adaylar başvurularını 16 Ağustos 2021 ile 20 Ağustos 2021 tarihleri arasında sadece şahsen yapabileceklerdir. İkamet şartı bulunmamaktadır.

TÜBİTAK 128 Kamu Personeli Alımı
TÜBİTAK BİLGEM bünyesinde görevlendirilmek üzere proje kapsamında ortalama 5500 TL maaşla farklı unvanlarda KPSS ve ikamet şartsız toplamda 128 kamu personeli alımı yapılacaktır. Adaylar başvurularını 26 Temmuz - 16 Ağustos 2021 tarihleri arasında yapacaklardır.

SGK 45 Kamu Personeli Alımı
Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) proje kapsamında 45 personel alımı başladı. Kayıtlı Kadın İstihdamının Desteklenmesi Hibe Projesi kapsamında 45 yeni personel alımı yapıyor. Adaylar SGK personel alımı için başvurularını aşağıdaki kılavuzdaki prosedürler doğrultusunda tamamlayabilir. Son tarih 13 Ağustos 2021 olarak açıklandı.

Çankaya Belediyesi 80 Kamu Personeli Alımı
Ankara ili iş ilanları bünyesinde Çankaya Belediyesi 80 zabıta alacak. Lise, önlisans ve lisans mezunları başvurabilecek. 40 kadro için herhangi bir lisans programından mezun olmak, 10 kadro için herhangi bir lisans programından mezun olmak, 15 kadro için herhangi bir önlisans programından mezun olmak, 15 kadro için herhangi bir ortaöğretim kurumundan (lise veya dengi) mezun olmak gerekiyor. Adaylar, Başvurularını 13 Ağustos 2021 tarihinden 17 Ağustos 2021 tarihine kadar şahsen yapmaları gerekiyor.

memur alımı kamu personel alımı kamu ilanı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TEB Personel Alımı 12 Şehir İlanı; Lise Ön Lisans ve Lisans İş İlanları
TEB Personel Alımı 12 Şehir İlanı; Lise Ön Lisans ve Lisans İş İlanları
İŞKUR TYP 25-26 Aralık 40 personel alımı başvuruları başladı
İŞKUR TYP 25-26 Aralık 40 personel alımı başvuruları başladı