6 Kurum Bin 317 Kamu Personeli Alımları Yapacak! Güncel Kılavuzlar

Kamu kurumları ve özel sektör firmaları yayınladıkları ilanlar ile personel, işçi ve memur alımı yapmaya devam ediyor. İlanlara göre çok sayıda personel alımı yapılacaktır. İşte o alımlar…

6 Kurum Bin 317 Kamu Personeli Alımları Yapacak! Güncel Kılavuzlar
6 Kurum Bin 317 Kamu Personeli Alımları Yapacak! Güncel Kılavuzlar Duran Can Ateş
Bu içerik 3977 kez okundu.

Kamu kurumları ve özel sektör firmaları yayınladıkları ilanlar ile personel, işçi ve memur alımı yapmaya devam ediyor. İlanlara göre çok sayıda personel alımı yapılacaktır. İşte o alımlar…
Yayınlanan ilanlara göre 1317 yeni kamu personeli alımı yapılacaktır. Alımlar farklı kamu kurumları tarafından farklı kadrolarda gerçekleştirilecektir. İşte alımlara dair tüm detaylar…
Kırıkkale Üniversitesi Daimi Personel Alımı
47 hasta bakımı ve temizliği personeli alımı yapılacaktır. Kırıkkale Üniversitesi bünyesinde görevlendirilmek üzere lise mezunu sürekli işçi kadrosunda kadın erkek toplam 47 Hasta Bakımı ve Temizliği Personeli alınacaktır. Başvurular işçi alımına ilişkin bu ilana başvurular Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) internet adresi üzerinden online olarak yapılacaktır. Başvurular 9 Ağustos 2021 tarihine kadar yapılacaktır.
Kırıkkale Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı
KPSS taban puanı ve ikamet şartı olmadan farklı unvanlarda 132 sözleşmeli personel alınacaktır. Adaylar başvurularını ilanın gazetede yayımlandığı tarihten (26 Temmuz 2021) itibaren 15 gün içinde yapacaklardır. Adaylar başvurularını www.pdbilan.kku.edu.tr adresinden elektronik ortamda yapacaklardır.
TÜBİTAK Personel Alımı
İŞKUR internet sayfasında yayınlanan ilanlara göre TÜBİTAK BİLGEM bünyesinde görevlendirilmek üzere proje kapsamında ortalama 5500 TL maaşla farklı unvanlarda KPSS ve ikamet şartsız toplamda 128 kamu personeli alımı yapılacaktır. Adaylar başvurularını 26 Temmuz - 16 Ağustos 2021 tarihleri arasında (16 Ağustos dahil) yapacaklardır.
Ticaret Bakanlığı Personel Alımı
Ticaret Bakanlığı 657 DMK kapsamında 4/B sözleşmeli memur alımları başvuruları alınacaktır. Açıktan atama suretiyle Uygulamalı (Fiziki Yeterlilik) ve Sözlü Sınav ile Sözleşmeli Muhafaza Memuru alınacaktır. Adaylar başvurularını online olarak 9 – 18 Ağustos 2021 tarihleri arasında yapabileceklerdir. Başvurulara dair tüm detaylara aşağıdaki “Başvuru Kılavuzu” bağlantısından yapılacaktır.
Samsun Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanlığı ilk defa atanmak üzere zabıta memuru ve itfaiye eri alımı yapılacaktır. Bu kapsamda 110 zabıta memuru alımı ile itfaiye eri alımı yapılacaktır. Zabıta ve itfaiyeci alımları için adaylar başvurularını 16 Ağustos 2021 ile 20 Ağustos 2021 tarihleri arasında sadece şahsen yapabileceklerdir.
Çankaya Belediyesi Personel Alımı
Lise, ön lisans ve lisans mezunları başvurabilecektir. 40 kadro için herhangi bir lisans programından mezun olmak, 10 kadro için herhangi bir lisans programından mezun olmak, 15 kadro için herhangi bir ön lisans programından mezun olmak, 15 kadro için herhangi bir ortaöğretim kurumundan (lise veya dengi) mezun olmak gerekiyor. Adaylar, başvurularını 13 Ağustos 2021 tarihinden 17 Ağustos 2021 tarihine kadar şahsen yapmaları gerekiyor.
Danıştay Personel Alımı 
Danıştay Başkanlığı lise, üniversite zabıt katibi- şoför-hizmetli 9 unvanda 70 personel alımları yapacak. Danıştay Başkanlığı bünyesinde görevlendirilmek üzere KPSS taban puan ve ikamet şartsız lise-üniversite mezun 9 unvanda toplamda 70 sözleşmeli personel alınacaktır. Adaylar başvurularını 10 - 20 Ağustos 2021 tarihleri arasında yapacaklardır.

MEMUR ALIMI kamu personel alımı ilan

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TEB Personel Alımı 12 Şehir İlanı; Lise Ön Lisans ve Lisans İş İlanları
TEB Personel Alımı 12 Şehir İlanı; Lise Ön Lisans ve Lisans İş İlanları
İŞKUR TYP 25-26 Aralık 40 personel alımı başvuruları başladı
İŞKUR TYP 25-26 Aralık 40 personel alımı başvuruları başladı