Ağustos Ayı Kamuya KPSS li KPSS siz Memur, Personel ve İşçi Alımı İlan Listesi

Kamu kurumları ve özel sektör firmaları yayınladıkları ilanlar ile personel, işçi ve memur alımı yapmaya devam ediyor. İlanlara göre çok sayıda personel alımı yapılacaktır. İşte o alımlar…

Ağustos Ayı Kamuya KPSS li KPSS siz Memur, Personel ve İşçi Alımı İlan Listesi
Ağustos Ayı Kamuya KPSS li KPSS siz Memur, Personel ve İşçi Alımı İlan Listesi Duran Can Ateş
Bu içerik 7334 kez okundu.


Yayınlanan ilanlara göre farklı kurumlar farklı kadrolardan olmak üzere çok sayıda personel alımı yapacaktır. İşte alımlara dair tüm detaylar…
Milli Savunma Bakanlığı Personel Alımı
Bakanlık 338 kişilik boş kadro ile sözleşmeli personel alımı yapacağını bildirdi. Alımlar farklı kadrolarda olmak üzere lise, ön lisans ve lisans mezunları içerisinden yapılacaktır. Aynı zamanda adayların ÖSYM tarafından yapılan KPSS'den en az 60 puan almış olmaları gereklidir. 

Ticaret Bakanlığı Personel Alımı
Bakanlık 2021 yılı için bünyesine 750 Memur Alımı yapacağını bildirdi. Alımlar KPSS Puanı ile yapılacaktır. Bu kapsamda bakanlık 25 farklı şehirde olmak üzere gümrük muhafaza memuru alımı yapacak. Adayların 2020 yılı KPSS'den P3 puan türünden en az 70 puan almış olmaları gereklidir.  

Polis Akademisi Başkanlığı Personel Alımı
Polis Akademisi Başkanlığı 2021 yılı Polis Meslek Yüksekokulu ( PMYO ) kapsamında 2500 kişilik boş kontenjan ile Polis Memuru Adayı alımı yapacaktır. 500 kadın ve 2000 erkek aday alınacak olup başvurular 13-27 ağustos 2021 tarihleri arasında yapılacaktır.
 
Halkbank Personel Alımı
Banka 2021 yılı personel alımı ilanını yayımladı. 20 farklı şehirde bulunan şubelerinde görevlendirmek üzere banko hizmetleri asistanı (servis asistanı) kadrosunda personel alımı yapacaktır. Başvuruların ilanın yayım tarihi ile başlamış olup en geç 16 Ağustos 2021 tarihine kadar yapılması gereklidir. 
 
Tarım Kredi Kooperatifleri Personel Alımı
Tarım Kredi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere Ankara ve Kayseri bölge birliklerinde görevlendirmek üzere 83 personel alımı yapacaktır. Alımlar ziraat mühendisi kadrosunda ve kooperatif görevlisi alanlarında yapılacaktır. 

Kültür ve Turizm Bakanlığı Personel Alımı
Bakanlık farklı bölgelerde bulunan Kazı Başkanlıklarında görevlendirmek üzere  206 kişilik işçi kadrosu için ilan yayımladı. En az ilkokul mezunu olan adaylar alınıyor.

Ağustos ayı içerisinde yapılacak alımlar için adaylar başvurularını mutlaka kurumun belirttiği tarih aralığında gerçekleştirmeleri gereklidir. Başvuruda bulunmak isteyen adayların ilanda belirtilen şahsen veya posta yolu ile gerçekleştirebilecekler.

memur alımı kamu personel alımı iş ilanı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TEB Personel Alımı 12 Şehir İlanı; Lise Ön Lisans ve Lisans İş İlanları
TEB Personel Alımı 12 Şehir İlanı; Lise Ön Lisans ve Lisans İş İlanları
İŞKUR TYP 25-26 Aralık 40 personel alımı başvuruları başladı
İŞKUR TYP 25-26 Aralık 40 personel alımı başvuruları başladı