11 Kuruma 7035 Yeni Kamu Personel Alımı

11 kamu kurumuna yeni 7 bin 35 kamu personel, işçi, memur kadroları 8 Ekim 2021 Cuma günü itibarıyla açıklandı. İşte detaylar.

11 Kuruma 7035 Yeni Kamu Personel Alımı
11 Kuruma 7035 Yeni Kamu Personel Alımı Duran Can Ateş
Bu içerik 6075 kez okundu.

8 Ekim 2021 Cuma tarihi itibarıyla beklenen birçok kurum için başvuru ilanları yayımlandı. Milli Eğitim Bakanlığı, İl Spor Müdürlükleri, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Rekabet Kurumu, İzmir Büyükşehir Belediyesi, TENMAK, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Çanakkale Belediyesi, Bandırma Öğretmenevi, Muğla Büyükşehir, Belediyesi, İstanbul Büyükşehir Belediyesi için 7 bin 35 kadroya yeni başvurular bugün açıklandı. İşte tüm kurumların başvuru kılavuzları ve detaylar:

Yeni Kamu Personel Alımı Kontenjan Dağılımı

 • Milli Eğitim Bakanlığı 6132 kamu personeli alımı,
 • İl Spor Müdürlükleri 637 yeni personel alımı ,
 • Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı 125 personel alımı,
 • Rekabet Kurumu 60 kamu personel alımı,
 • İzmir Büyükşehir Belediyesi 36 büro personeli-teknisyen-tekniker alımı,
 • TENMAK Yüksek Maaşla kadrolu 30 personel alımı,
 • Çevre ve Şehircilik Bakanlığı 10 personel alımı,
 • Çanakkale Belediyesi 1 kamu işçisi alımı,
 • Bandırma Öğretmenevi Daimi 1 kamu personeli alımı,
 • Muğla Büyükşehir Belediyesi 3 işçi alımı,
 • İstanbul Büyükşehir Belediyesi 10 özel güvenlik alımı olmak üzere 8 Ekim 2021 tarihi itibarıyla kamuya yeni 7 BİN 35 Kamu personel, memur, işçi alımı başvuruları açıklandı.

MEB 81 İlde 6132 Kamu Personeli Alımı

Milli Eğitim Bakanlığı 6 bin 132 sözleşmeli memur alımı yapacak. Destek personeli ve fizyoterapist alımı yayımlandı. MEB sözleşmeli fizyoterapist pozisyonunda 260, sözleşmeli destek personeli pozisyonunda (aşçı, aşçı yardımcısı) ise 5 bin 872 personel alımı yapacak.

 

MEB 6 bin 132 personel alımı için adaylar başvurularını e-Devlet – Millî Eğitim Bakanlığı - Kariyer Kapısı Kamu İşe Alım veya  Kariyer Kapısı adresinden 25 Ekim 5 Kasım 2021 tarihleri arasında yapabileceklerdir.

 

İl Spor Müdürlükleri Kura İle 637 Yeni Personel Alımı

İŞKUR web sayfasında yayınlanan ilanlara göre Gençli ve Spor Bakanlığı İl Spor Müdürlükleri bünyesinde istihdam edilmek üzere sınavsız kura ile 637 Çevre Temizlik personeli alınacaktır.

Adaylar başvurularını 10 – 11 - 12 Ekim 2021 tarihlerine kadar yapacaklardır. (Bazı ilanlar için son başvuru 10 Ekim, bazıları için 1 Ekim ve geri kalanlar için 12 Ekim tarihinde sona erecektir)

İstanbul Büyükşehir Belediyesi En Az Lise Mezunu Sürekli Kadro 10 özel Güvenlik Alımı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi bünyesinde istihdam edilmek üzere sürekli kadroda en az lise mezunu 10 Özel Güvenlik Görevlisi alınacaktır. Personel alımında KPSS ve ikamet şartı yoktur. Personel alımı için başvurular 14 Ekim 2021 tarihine kadar yapacaklardır.

Muğla Büyükşehir Belediyesi KPSS Şartsız Sürekli Kadro 65 Yaş Sınır 3 İşçi Alımı

Muğla Büyükşehir Belediyesi bünyesinde istihdam edilmek üzere sürekli kadroda 3 İşçi alınacaktır. Personel alımında KPSS şartı yoktur. Alınacak personeller Kasiyer, Temizlik Görevlisi ve Muhasebe Meslek Elemanı olarak görev yapacaklardır. Adaylar başvurularını 11 - 12 Ekim 2021 tarihleri arasında yapacaklardır.

Muğla Büyükşehir Belediyesi KPSS Şartsız Sürekli Kadro 65 Yaş Sınır 3 İşçi Alımı

Muğla Büyükşehir Belediyesi bünyesinde istihdam edilmek üzere sürekli kadroda 3 İşçi alınacaktır. Personel alımında KPSS şartı yoktur. Alınacak personeller Kasiyer, Temizlik Görevlisi ve Muhasebe Meslek Elemanı olarak görev yapacaklardır. Adaylar başvurularını 11 - 12 Ekim 2021 tarihleri arasında yapacaklardır.

İzmir Büyükşehir Belediyesi KPSS Şartsız 36 Büro Personeli-Teknisyen-Tekniker Alımı

İzmir Büyükşehir Belediyesi bünyesinde istihdam edilmek üzere sürekli kadroda 36 personel alınacaktır. Personel alımında ikamet ve KPSS şartı yoktur. Adaylar başvurularını 9 - 11 Ekim 2021 tarihleri arasında yapacaklardır.

2 Büro Personeli, 1 Isıtma Soğutma Teknisyeni, 1 Metalurji ve Malzeme Teknikeri, 1 Tarım Makineleri Mühendisi, 3 Makine Teknikeri, 1 Elektrik ve Enerji Teknikeri, 2 Elektrik Teknikeri, 1 Elektrikçi, 1 Elektrik Elektronik Teknikeri, 1 Metal Teknisyeni, 2 Metal İşleri Teknisyeni, 1 İklimlendirme ve Soğutma Teknolojisi Teknikeri, 1 Endüstriyel Elektrik Teknisyeni, 6 Elektrik Elektronik Teknisyeni, 2 Elektrik Teknolojileri Teknikeri, 6 Elektrik Teknisyeni ve 4 Kaynakçı.

 

Çanakkale Belediyesi İlkokul Mezunu 1 Kamu İşçisi Alıyor

Çanakkale Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü aracılığı ile yayımlanan personel alımı kapsamında başvurularını teslim eden ve kabul edilen aday; Ayvacık Belediyesi tarafından istihdam edilecektir.

Çanakkale Belediyesi İs Başvurusu Formu

Yayımlanan istihdam ilanında yer alan bilgilere göre Çanakkale Belediyesi is Başvurusu formu için İŞKUR sayfasından işlem yapmak gerekmektedir. Kişisel verilerin bir defaya mahsus olmak üzere kaydedildiği İŞKUR e-şube üzerinden 00006335093 numaralı ilan ile işlem yapılacaktır.

 

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı 10 Personel Alımı

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere ikamet şartı olmadan kadrolu 10 Coğrafi Bilgi Sistemi Uzman Yardımcısı alınacaktır. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı personel alımı 2021 başvuru için süre: Adaylar başvurularını 13 – 26 Ekim 2021 tarihleri arasında yapacaklardır.

 

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı 125 Personel Alımı

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere ikamet şartsız kadrolu 125 Uzman Yardımcısı alınacaktır. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı personel alımı 2021 başvuru zamanı: Adaylar başvurularını 12 Ekim – 7 Kasım 2021 tarihleri arasında yapacaklardır.

Rekabet Kurumu 60 Kamu Personel Alımı

60 kamu personel alımı için başvuru ekranı açıldı. Rekabet Kurumu 60 kadro için başvuru süreci başladı. İşte Rekabet Kurumu yeni kamu personel alımı başvuru süreci, şartları ve tüm detaylar.

60 kadro için başvurular bugün itibarıyla başladı. Aşağıdaki başvuru ekranı üzerinden direkt olarak başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvurular 8 Ekim – 12 Kasım 2021 tarihlerinde olacak. Başvuru internet adresinde bulunan “Sınav Duyurusu” başlıklı bölümdeki “Başvuru Formu” nu eksiksiz olarak dolduracaklardır.

memur alımı kamu personel alımı ilan

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TEB Personel Alımı 12 Şehir İlanı; Lise Ön Lisans ve Lisans İş İlanları
TEB Personel Alımı 12 Şehir İlanı; Lise Ön Lisans ve Lisans İş İlanları
İŞKUR TYP 25-26 Aralık 40 personel alımı başvuruları başladı
İŞKUR TYP 25-26 Aralık 40 personel alımı başvuruları başladı