22 Kuruma Çok Sayıda Kamu Personel Alımı

kamuya yeni personel alımı başvuruları başladı. İşte kamu personel, memur, işçi alımları başvuruları ve süreci.

22 Kuruma Çok Sayıda Kamu Personel Alımı
22 Kuruma Çok Sayıda Kamu Personel Alımı Duran Can Ateş
Bu içerik 9216 kez okundu.

Kamu kurum ve kuruluşlarına çok sayıda kamu personeli alımı, işçi alımı, memur alımı, personel alımı açıklandı. İşte kurumlar bazında tüm kadrolar ve kontenjanlara dair detayların yer aldığı haberimiz.

Kamu Personel alımı başlayan kurumlar

 • Merkez Bankası,
 • İstanbul Büyükşehir Belediyesi,
 • Aile Bakanlığına,
 • İskenderun Belediyesi,
 • Manisa Büyükşehir Belediyesi,
 • İzmir Büyükşehir Belediyesi,
 • Alanya Belediyesi,
 • Mersin Büyükşehir Belediyesi,
 • Canik Belediyesi,
 • Bakırköy Belediyesi,
 • Bursa Büyükşehir Belediyesi,
 • Karacabey Belediyesi,
 • Orman Genel Müdürlüğü,
 • Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi,
 • Sağlık Bakanlığı,
 • İzmir Demokrasi Üniversitesi,
 • Emniyet Genel Müdürlüğü,
 • Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı,
 • Yahşihan Belediyesi,
 • Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı (TÜSEB),
 • Diyanet İşleri Başkanlığı ile Gençlik ve Spor Bakanlığı bünyesinde 559 yeni kamu personeli alımlarına başvurular alınıyor. İşte detaylar ve Kurumlar bazında unvanlar.

Merkez Bankası 52 Kamu Personel Alımı

Merkez Bankası tarafından resmi internet sayfasında yayınlanan ilanda KPSS 50 puanla ikamet şartsız 52 personel alınacağı belirtilmektedir. Yayınlanan ilana göre Merkez Bankası bünyesinde istihdam edilmek üzere sözleşmeli 52 Mühendis ve Teknisyen personel alınacaktır. Adaylar başvurularını 1 Kasım 2021 tarihine kadar yapacaklardır.

En Az İlkokul Mezun Sürekli Kadro 5 Büro İşçisi ve Personel Alımı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi bünyesinde istihdam edilmek üzere sürekli kadroda 5 personel alınacaktır. Personel alımında KPSS ve ikamet şartı yoktur. 2 Teknik Servis Elemanı, 1 Proje Yazma Elmanı ve 2 Büro İşçisi. Adaylar başvurularını 10 Ekim (Büro İşçisi için) ve 11 Ekim 2021 (Diğer personeller için) tarihlerine kadar yapacaklardır.

 

Aile Bakanlığı En Az Ortaokul B Ehliyetli Daimi Personel Alımı

Aile Bakanlığına bağlı Adıyaman Gerger Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) bünyesinde istihdam edilmek üzere sürekli kadroda 1 Yardımcı Hizmet Görevlisi alınacaktır. Personel alımında KPSS şartı yoktur. Adaylar başvurularını 12 Ekim 2021 tarihine kadar yapacaklardır.

,

Kamuya Vasıflı Vasıfsız 62 Personel Alımı

Hatay ili İskenderun Belediyesi bünyesinde istihdam edilmek üzere geçici ve sürekli kadroda 62 personel alınacaktır. Personel alımında KPSS ve ikamet şartı yoktur. Sürekli Kadroda olmak üzere;  10 Kamyon Şoförü, 5 Elektrikçi, 2 Silindir Operatörü, 2 Greyder Operatörü, 2 Kazıcı Yükleyici Operatörü, 2 Traktör Kepçe Operatörü, 2 Lastikli Yükleyici Operatörü.

Geçici süreli kadroda olmak üzere; 1 Grafiker, 1 Video Grafiker, 1 Fotoğrafçı, 1 Arşiv-Sosyal Medya Uzmanı, 4 Bilişim Destek Uzmanı, 1 Elektrik-Elektronik Teknisyeni, 8 Güvenlik Görevlisi, 3 Hayvan Bakım Personeli, 12 İnşaat Ustası ve 5 Zabıta Destek Personel.

Adaylar başvurularını 22 Ekim 2021 tarihine kadar yapacaklardır.

Kamuya B Ehliyetli 45 Yaş Sınır 32 Personel Alımı

Manisa Büyükşehir Belediyesi bünyesinde istihdam edilmek üzere geçici ve sürekli kadroda toplam 32 personel alınacaktır. Personel alımında KPSS şartı istenmemektedir.

Sürekli Kadroda olmak üzere; 1 Vakumlu Zemin Süpürme Araç Şoförü, 10 Denetim Elemanı, 10 Temizlik Görevlisi ve 3 Hafriyat Depolama Alanı Görevlisi. Geçici süreli olmak üzere; 1 Tarih Öğretmeni, 1 Fizik Öğretmeni, 4 Matematik Öğretmeni, 1 Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni ve 1 İngilizce Öğretmeni. Adaylar başvurularını 11 – 13 Ekim 2021 tarihleri arasında yapacaklardır.

 

Kamuya Sürekli Kadro En Az Lise 22 Şoför Alımı

İzmir Büyükşehir Belediyesi bünyesinde istihdam edilmek üzere sürekli kadroda 22 Şoför ve Karoserci alınacaktır. Personel alımında KPSS ve ikamet şartı yoktur. Adaylar başvurularını 12 Ekim 2021 tarihine kadar yapacaklardır.

Büyükşehir KPSS-İkamet Yok 6 Şoför-Operatör-İşçi Alımı

Mersin Büyükşehir Belediyesi bünyesinde istihdam edilmek üzere geçici kadroda 5 personel alınacaktır. Alınacak personeller Şoför, Beden İşçisi ve Greyder Operatörü olarak görev yapacaklardır. Adaylar başvurularını 11 Ekim 2021 tarihine kadar yapacaklardır.

Kamuya 16 Kat Hizmetleri Elemanı Alımı

Samsun ili Canik Belediyesi bünyesinde istihdam edilmek üzere geçici kadroda 16 personel alınacaktır. Alınacak personeller Kat Hizmetleri Elemanı olarak görev yapacaklardır. Adaylar başvurularını 15 Ekim 2021 tarihine kadar yapacaklardır.

En Az İlkokul Sürekli Kadroda 15 Vasıflı Vasıfsız İşçi Alımı

İzmir Büyükşehir Belediyesi bünyesinde istihdam edilmek üzere daimi kadroda 15 personel alınacaktır. Baysan Eğitim Kurumları personel alımı unvan dağılımı: Alınacak personeller 5 Vasıfsız İşçi, 6 Kasap, 1 Kalite Güvence Uzmanı, 1 Gıda Teknikeri, 1 Süt Alım Sorumlusu ve 1 Makine Bakım Müdürü olarak görev yapacaklardır.

KPSS İkamet Yok Sürekli Kadro Uzman Personel Alımı

İstanbul ili Bakırköy Belediyesi bünyesinde istihdam edilmek üzere daimi kadroda 4 personel alınacaktır. 1 Nöroloji Uzmanı, 1 İç Hastalıkları (Dahiliye) Uzmanı, 1 Göz Hastalıkları Uzmanı ve 1 Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Uzmanı. Adaylar başvurularını 3 Kasım 2021 tarihine kadar yapacaklardır.Kamu Kurumları 13 Beden İşçisi ve Personel Alımı

Bursa Büyükşehir Belediyesi ve Karacabey Belediyesi bünyesinde istihdam edilmek üzere geçici ve daimi kadroda 13 personel alınacaktır. 11 Beden İşçisi ve 2 Çevre Mühendisi Adaylar başvurularını 12 - 15 - 18 Ekim 2021 tarihine kadar yapacaklardır.İBB KPSS-İkamet Yok Sürekli Kadro 58 Personel Alımı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi bünyesinde istihdam edilmek üzere daimi kadroda 58 personel alınacaktır. 1 Destek Personeli, 1 Figüran, 1 Sahne Aksesuarcısı, 1 Makine Mühendisi, 2 İnşaat Mühendisi, 1 Elektrik-Elektronik Mühendisi, 1 Sosyolog, 5 Çocuk Gelişimi Eğitimi Elemanı, 30 Okul Öncesi Öğretmeni, 1 Büro İşçisi, 1 Harita Mühendisi, 12 Büro Memuru ve 1 Yardım Masası Uzmanı.

Adaylar başvurularını 11 - 13 - 15 Ekim 2021 tarihlerine kadar yapacaklardır.

​Orman Genel Müdürlüğü Sözleşmeli 47 Personel Alımı

Orman Genel Müdürlüğü OGM tarafından 47 sözleşmeli personel alımı için başvuru süreci başladı. OGM yeni kamu personeli alımları yapıyor. 13 Mühendis, 3 Laborant, 2 Biyolog, 22 Büro Personeli, 1 Tekniker, 6 Şoför alımı olmak üzere 47 kamu personeli alımı yapılacak.

Orman Genel Müdürlüğü “OGM” yeni sözleşmeli 47 kamu personel alımı başvuruları 11 Ekim 2021 itibarıyla başladı. Başvurular 20 Ekim 2021 tarihinde sona erecek.Jandarma ve Sahil Güvenlik Sözleşmeli 6 Personel Alımı

Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi Başkanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere 6 Sözleşmeli Bilişim Personeli (Yazılım Geliştirme Uzmanı) alınacaktır. Adaylar başvurularını 26 Ekim 2021 tarihine kadar yapacaklardır.Sağlık Bakanlığı 5 Büro Personeli-Kameraman-Programcı Alımı

Sağlık Bakanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere 5 Sözleşmeli Personel alınacaktır. Alınacak personeller 1 Kameraman, 1 Diğer Teknik Hizmet Personeli-Grafiker, 1 Programcı ve 2 Büro Personeli olarak görev yapacaklardır. Adaylar başvurularını 15 Ekim 2021 tarihine kadar yapacaklardır.

Demokrasi Üniversitesi 8 Güvenlik ve Temizlik Görevlisi Alımı

İzmir Demokrasi Üniversitesi bünyesinde istihdam edilmek üzere 8 Personel alınacaktır. Alınacak personeller 2 Güvenlik Görevlisi ve 6 Temizlik Görevlisi olarak görev yapacaklardır. Adaylar başvurularını 15 Ekim 2021 tarihine kadar yapacaklardır.Emniyet Genel Müdürlüğü İlkokul Mezunu 1 Kamu İşçisi Alımı

11 Ekim 2021 Türkiye İş Kurumu iş ilanları yayımlandı. EGM personel alımı kapsamında yayımlanan personel alımı için daimi ve tam zamanlı olmak üzere görevlendirme yapılacaktır. Başvuru süreci ve şartlar belli oldu. Yapılacak olan görevlendirme kamu işçisi statüsünde olacaktır. 00006338896 numaralı iş ilanı aracılığı ile başvuru yapılacak olup; her aday en geç 15 Ekim 2021 gün sonuna kadar başvurularını tamamlamış olacaktır.

Ulaştırma Bakanlığı 7 Sürekli İşçi Alımı

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere 7 Usta Gemici Personel alınacaktır. Personel alımında ikamet şartı aranmamaktadır. Adaylar başvurularını 15 Ekim 2021 tarihine kadar yapacaklardır.Yahşihan Belediyesi 2 Personel Alımı

Kamu personeli alımı ilanları dahilinde yer alan İŞKUR iş ilanları için bir süredir tepkiler geliyordu. Tecrübesiz ve genç kişilerin de başvuru yapmak istedikleri belediye personel alımları için yeni fırsatlar açıklandı. Son zamanlarda özellikle internet üzerinden yapılan aramalarda, “gençlere iş”, “gençler için iş” gibi aramalar yapan vatandaşlara uygun olarak yayımlanan ilanın başvuru şartları belli oldu. Adayların başvuru yapacakları unvanlar Minibüs Şoförü ve Kepçe Operatörü  unvanları ile gerçekleştirilecektir.

Adaylar başvurularını 00006337039 ve 00006336956 numaralı ilanlar ile yapacaktır. İŞKUR e-şube üzerinden yapılan başvurular için son tarih 15 Ekim 2021’dir.

TÜSEB 2 İdari Büro Görevlisi Alımı

Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı (TÜSEB) kamu personeli alımı ilanlarını yayımladı. 11 Ekim 2021 İŞKUR iş ilanları başvuru şartları belli oldu. Adaylar 00006331967 numaralı ilan ile 2 kişilik kontenjan ile açılacak olan İdari Büro Görevlisi unvanına başvuru yapacak olup; 00006331759 numaralı ilan ile İdari Büro Görevlisi alımı için başvuru yapacaktır.GSB ve Diyanet 185 Personel Alımı İŞKUR’da Başladı

Diyanet İşleri Başkanlığı ile Gençlik ve Spor Bakanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere sınavsız kura ile 185 Çevre Temizlik personeli alınacaktır. Adaylar başvurularını 13 Ekim tarihine kadar yapacaklardır. Diyanet İşleri Başkanlığı ve Gençlik Spor Bakanlığı (GSB) 2021 TYP personel alımı hangi il kaç kişi alıyor:

Ankara Çankaya – Çevre Temizliği – 65 personel – TYP başvuru numarası 304057’dir.

Mersin Akdeniz – Çevre Temizliği – 35 personel – TYP başvuru numarası 304058’dir.

Düzce Merkez – Çevre Temizliği – 6 personel – TYP başvuru numarası 304064’tür.

Diyarbakır Yenişehir – Çevre Temizliği – 6 personel – TYP başvuru numarası 303958’dir.

Aydın Merkez – Çevre Temizliği – 65 personel – TYP başvuru numarası 303967’dir.

Kırklareli Merkez – Çevre Temizliği – 8 personel – TYP başvuru numarası 303968’dir.

KPSS Şartsız 10 Vasıfsız İşçi Alımı

Antalya ili Alanya Belediyesi bünyesinde istihdam edilmek üzere geçici-yarı zamanlı-sürekli kadroda 10 Beden İşçisi alınacaktır. Personel alımında KPSS ve üst yaş sınırı yoktur. Alanya Belediyesi personel alımı 2021 başvuru ne zaman yapılacak: Adaylar başvurularını 11 Ekim 2021 tarihine kadar yapacaklardır.

memur alımı kamu personel alımı ilan

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TEB Personel Alımı 12 Şehir İlanı; Lise Ön Lisans ve Lisans İş İlanları
TEB Personel Alımı 12 Şehir İlanı; Lise Ön Lisans ve Lisans İş İlanları
İŞKUR TYP 25-26 Aralık 40 personel alımı başvuruları başladı
İŞKUR TYP 25-26 Aralık 40 personel alımı başvuruları başladı