21 Kamu Kurumuna 2036 Yeni Personel Alımı

Kamu kurum ve kuruluşlarına yeni memur, personel, işçi alımları açıklandı. İşte memur, personel alımı başvuru süreci ve detaylar bu haberimizde.

21 Kamu Kurumuna 2036 Yeni Personel Alımı
21 Kamu Kurumuna 2036 Yeni Personel Alımı Duran Can Ateş
Bu içerik 6930 kez okundu.

Kasım ayı itibarıyla kamuya yeni memur, işçi, personel alımları büyük bir hızla 21 kurum için başladı. İşte kamu personeli alımları başvurularına dair kurumlar: EÜAŞ, Samsat belediyesi, TMSF, Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü, İstiklal Üniversitesi, İslam Bilim üniversitesi, TİHEK, Çankırı Belediyesi, Öğretmenevi, Karayolları, Sütçü İmam Üniversitesi, Çoruh Üniversitesi 25 Personel Alımı, Maltepe Kışla Gazino Müdürlüğü, Türk Patent ve Marka Kurumu, Cumhurbaşkanlığı, Ezine Belediyesi, AFAD, Yarbaşı Belediyesi, İzmir Büyükşehir Belediyesi, Savunma Sanayii, Ereğli Belediyesi için 2 bin 36 yeni kamu personel alınıyor. İşte tüm detaylar.

 

Kamu personel alımı başvuru kontenjanları

 • EÜAŞ 23 Büro İşçisi ve Tesisatçı Alımı,
 • TMSF’ye 7 Kamu Personeli Alımı,
 • Samsat Belediyesi Kadrolu 1 Muhasebeci Alımı,
 • Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü 21 Personel Alımı,
 • İstiklal Üniversitesi 12 Personel Alımı,
 • İslam Bilim üniversitesi 29 Güvenlik-Büro Personel Alımı,
 • TİHEK Sınavsız 10 Memur Alımı,
 • Çankırı Belediyesi 1 Devlet Memuru Alımı,
 • Öğretmenevi ASO 2 Personel Alımı,
 • Karayolları 1 Kamu İşçisi Alıyor,
 • Sütçü İmam Üniversitesi Kura ile 8 Kamu Personeli Alıyor,
 • Çoruh Üniversitesi 25 Personel Alımı,
 • Maltepe Kışla Gazino Müdürlüğünde Kadrolu 1 Aşçı Alımı,
 • Türk Patent ve Marka Kurumu 7 Personel Alımı,
 • Cumhurbaşkanlığı 45 Personel Alımı,
 • Ezine Belediyesi 1 personel alımı,
 • AFAD 1101 Personel Alımı,
 • AFAD 77 ilde 648 personel alımı,
 • Yarbaşı Belediyesi 3 Temizlik İşçisi Alımı,
 • İzmir Büyükşehir Belediyesi 20 Personel Alımı,
 • Savunma Sanayii Kadrolu 20 Devlet Memur Alımı,
 • Ereğli Belediyesi 50 Temizlik Görevlisi Alımı olmak üzere 21 kurum için 2 bin 36 yeni kamu personeli alımı yapılacak. İşte başvuruları dair detaylar ve başvuru kontenjan dağılımları şu şekildedir:

EÜAŞ 23 Büro İşçisi ve Tesisatçı Alımı

Elektrik Üretim A.Ş. tarafından İŞKUR resmi internet sayfasında yayınlanan ilanlarda en az lise 23 personel alınacağı açıklanmıştır. 13 Büro İşçisi ve 10 Elektrik Tesisatçısı alınacak. Elektrik Üretim ve Dağıtım Anonim Şirketi personel alımı adaylar için başvuru zamanı: Adaylar başvurularını 5 Kasım 2021 tarihine kadar yapacaklardır.

TMSF’ye 7 Kamu Personeli Alımı

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu “TMSF” kadrolu memur alımı başladı. TMSF’ye 9. derece kadrolu 7 memur alımı başvurularına dair detaylar bu yazımızda yer alıyor. Adaylar başvurularını 19 Kasım 2021 tarihine kadar yapabilecekler. Başvurular online olarak gerekli form doldurulduktan sonra kılavuzda yer alan adrese iletilmesi gerekiyor.

Samsat belediyesi 1 Muhasebeci Alımı

Kamuya Genel İdari Hizmetler GİH sınıfı 9. derece kadro için yeni MUHASEBECİ ALIMI süreci 1 Kasım 2021 Pazartesi başladı. Kadrolu muhasebeci alımı 3 Kasım 2021 tarihine kadar yapabilirler. Başvurular internetten, şahsen veya posta ile yapılabilir. İşte tüm detayların yer aldığı başvuru kılavuzu:

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü 21 Personel Alımı

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü bünyesinde istihdam edilmek üzere sürekli kadroda 21 personel alınacaktır. Alınacak personellerin unvan ve sayıları: 4 Deniz Trafik Operatörü, 9 Uzakyol İkinci Mühendisi/Makinisti ve 8 Uzakyol Birinci Zabiti. Adaylar başvurularını 5 Kasım 2021 tarihine kadar yapacaklardır.

İstiklal Üniversitesi 12 Personel Alımı

Resmi Gazete’de yayımlanan ilana göre Kahramanmaraş İstiklal Üniversitesi bünyesinde istihdam edilmek üzere en az lise mezunu KPSS taban puan ve ikamet şartsız 12 personel alınacaktır. Personel alımı için başvurular ilanın gazetede yayımlandığı günü (1 Kasım 2021) izleyen 15 gün içinde (mesai bitimine kadar) yapılacaktır.

İslam Bilim üniversitesi 29 Güvenlik-Büro Personel Alımı

Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi bünyesinde istihdam edilmek üzere 29 personel alınacaktır. Personel alımında ikamet şartı bulunmamaktadır. Personel alımı için başvurular ilanın gazetede yayımlandığı günü (1 Kasım 2021) izleyen 15 gün içinde (mesai bitimine kadar) yapılacaktır.

TİHEK Sınavsız 10 Memur Alımı Başvurusu Başladı

Türkiye İnsan Hakları ve Eşitlik Kurumu “TİHEK” bünyesinde sözleşmeli olmak kadın ve erkek koruma ve güvenlik görevlisi,  destek personeli ve teknisyen alımı yapılacak. TİHEK kamu personeli memur alımı başvuruları başladı. Adaylar 12 Kasım’a kadar başvurularını yapabilirler. İşte TİHEK kamu personeli alımı başvuru kılavuzu ve başvuru ekranı.

Çankırı Belediyesi 1 Devlet Memuru Alımı Başladı

Kamuya lise mezunu memur alımı 4 bin 870 TL NET maaşla memur alımı başladı. Kamuya kadrolu olmak üzere yeni DEVLET MEMURU ALIMI başvurusu alınmaya başladı. Kamu personeli memur olmak için LİSE MEZUNLARININ başvuru yapabileceği kadroya dair tüm detaylar ve başvuru sürecini bu yazımızda hazırladık. İşte Çankırı Belediyesi LİSE MEMUR ALIMI başvuruları. Çankırı Belediyesi kamu personeli memur alımı başvuruları 3 Kasım 2021 tarihine kadar olacak.

Öğretmenevi ASO 2 Personel Alımı

2021 İŞKUR iş ilanları aracılığı duyurulan ilan Bursa Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü tarafından yayımlandı. Mustafakemalpaşa Öğretmen Evi ve Akşam Sanat Okulu bünyesinde gerçekleştirilecek alımlar daimi ve tam zamanlı olacaktır. İlgili ilan bugün itibari ile yayımlandı. Başvurular 00006377463 numaralı ilan ile en geç 5 Kasım 2021 gün sonuna kadar devam edecektir. İşlemler e-şube aracılığıyla online olarak yapılacaktır.

Karayolları 1 Kamu İşçisi Alıyor

Karayolları Bölge Müdürlüğü aracılığı ile yapılacak olan personel alımları için İŞKUR iş ilanları tarafından güncel istihdam bilgileri bugün yayımlandı. Adayların 00006365334 ve 00006365522 numaralı ilanlar aracılığı ile 5 Kasım 2021 gün sonuna kadar başvurularını teslim etmesi gerekmektedir.

Sütçü İmam Üniversitesi Kura ile 8 Kamu Personeli Alıyor

Türkiye İş Kurumu kamu personeli alımı ilanları kapsamında yayımlanan duyurular ile birlikte; toplamda 8 kişilik kontenjan açıldı ve Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi tarafından alım yapılacağı beyan edildi.  Adayların başvurularının kabul edilmesi için 00006377582 ve 00006377996 numaralı ilanlar ile 5 Kasım 2021 gün sonuna kadar başvurularını İŞKUR e-şube üzerinden tamamlaması gerekmektedir.

Çoruh Üniversitesi 25 Personel Alımı

Artvin ili Çoruh Üniversitesi tarafından bünyesinde istihdam edilmek üzere en az lise mezunu 25 personel alınacaktır. Personel alımında ikamet şartı olmayıp KPSS 60 puan şartı vardır.

Çoruh Üniversitesi alınacak personellerin unvan ve sayıları: 1 Büro Personeli, 2 Teknisyen, 11 Korum ve Güvenlik Görevlisi, 11 Destek Personeli. Çoruh Üniversitesi personel alımı için başvuru süresi: Adaylar başvurularını 10 Kasım 2021 tarihine kadar yapacaklardır.

Maltepe Kışla Gazino Müdürlüğünde Kadrolu 1 Aşçı Alımı

Pendik Hizmet Merkezi aracılığı ile yayımlanan kamu personeli alımı için başvuruları kabul edilen adayların Maltepe Kışla Gazino Müdürlüğünde istihdam edilecekleri beyan edildi. Adaylar daimi ve tam zamanlı olarak hizmet verecektir. Adayların başvurularını 00006378655 numaralı ilan ile İŞKUR e-şube üzerinden tamamlaması gerekmektedir. Son başvuru tarihi 5 Kasım 2021 gün sonudur.

Türk Patent ve Marka Kurumu 7 Personel Alımı Yapıyor

Türk Patent ve Marka Kurumu bünyesinde istihdam edilmek üzere 7 Sınai Mülkiyet Uzman Yardımcısı alınacaktır. Personel alımında ikamet şartı bulunmamaktadır. Personel alımı için başvurular ilanın gazetede yayımlandığı günü (1 Kasım 2021) izleyen 30 gün içinde (mesai bitimine kadar) yapılacaktır.Cumhurbaşkanlığı 45 Personel Alımı Resmi Gazete’de Yayımlandı

Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere 45 Strateji ve Bütçe Uzman Yardımcısı alınacaktır. Personel alımında ikamet şartı yoktur.

Cumhurbaşkanlığı personel alımı için başvuru süresi: Personel alımı için başvurular 15 Kasım 2021 tarihine kadar yapacaklardır.

Ezine Belediyesi 1 personel alımı

Çanakkale ili Ezine Belediyesi bünyesinde istihdam edilmek üzere sürekli kadroda 1 Su Arıza İşçisi personel alınacaktır. Personel alımında KPSS şartı yoktur. Ezine Belediyesi personel alımı için başvuru zamanı: Personel alımı için başvurular 3 Kasım 2021 tarihine kadar yapacaklardır.

AFAD 77 ilde 648 personel alımı

İçişleri Bakanlığı AFAD başkanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere 77 ilde farklı unvanlarda en az lise mezunu 648 personel alınacaktır. AFAD personel alımı unvan ve sayı dağılımı: 3 Avukat, 175 Büro Personeli, 146 Mühendis, 61 Sosyal Çalışmacı, 5 Veteriner Hekim, 7 Diğer Sağlık Personeli, 113 Şoför, 70 Hizmetli, 7 Teknisyen, 61 Koruma ve Güvenlik Personeli.

İçişleri Bakanlığı personel alımı için başvuru süresi: Personel alımı için başvurular 18 - 27 Kasım 2021 tarihleri arasında yapacaklardır.

AFAD 1101 Personel Alımı Resmi Gazete’de Yayımlandı

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) bünyesinde istihdam edilmek üzere KPSS 60 puanla 4/B sözleşmeli kadroda en az lise mezunu 1101 personel alınacaktır. AFAD personel alımı için başvuru zamanı: Adaylar başvurularını 18 – 27 Kasım 2021 tarihleri arasında yapacaklardır.

Yarbaşı Belediyesi 3 Temizlik İşçisi Alımı

Osmaniye ili Düziçi Yarbaşı Belediyesi bünyesinde istihdam edilmek üzere sürekli kadroda en az okuryazar 3 Temizlik İşçisi alınacaktır. Düziçi Yarbaşı Belediyesi personel alımı için başvuru süresi: Adaylar başvurularını 1 - 5 Kasım 2021 tarihleri arasında yapacaklardır.

İzmir Büyükşehir Belediyesi 20 Personel Alımı Açıklandı

İzmir Büyükşehir Belediyesi bünyesinde istihdam edilmek üzere sürekli/geçici kadroda toplamda 20 personel alınacaktır. Adaylar başvurularını 1 - 2 – 3 Kasım 2021 tarihine kadar yapacaklardır.

Savunma Sanayii Kadrolu 20 Devlet Memur Alımı

T.C. Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanlığı “Savunma Sanayii Uzman Yardımcılığı” kadrolarına başvurular 1 Kasım’da başladı. 20 kadroya başvuru süreci, başvuru şartları ve tüm detayları. Adaylar başvurularını aşağıdaki başvuru ekranı üzerinden 1 Kasım ile 15 Kasım 2021 tarihleri arasında yapabilirler.

Ereğli Belediyesi 50 Temizlik Görevlisi Alımı

Konya ili Ereğli Belediyesi bünyesinde görevlendirilmek üzere 50 Çevre Temizlik ve Park Düzenleme Personeli alınacaktır. Alınacak personeller 2021 TYP kapsamında geçici kadrolu olarak istihdam edileceklerdir. Ereğli Belediyesi 2021 TYP personel alımı için başvuru süresi: Adaylar başvurularını 3 Kasım 2021 tarihine kadar yapacaklardır.

memur alımı kamu personel alımı iş ilanı ilan

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TEB Personel Alımı 12 Şehir İlanı; Lise Ön Lisans ve Lisans İş İlanları
TEB Personel Alımı 12 Şehir İlanı; Lise Ön Lisans ve Lisans İş İlanları
İŞKUR TYP 25-26 Aralık 40 personel alımı başvuruları başladı
İŞKUR TYP 25-26 Aralık 40 personel alımı başvuruları başladı