8 Kuruma 187 Memur Personel Alımı

Kamuya memur personel alımı başvurularında son güne geldik. Geçtiğimiz günlerde yayımlanmış olan ilanlara göre 8 kamu kurumuna 187 kişi alınacak. Alımlar farklı kadrolarda gerçekleştirilecek olup ilgili ilanlara sadece başvuru şartlarını taşıyan adaylar başvuru yapabilecekler.

8 Kuruma 187 Memur Personel Alımı
8 Kuruma 187 Memur Personel Alımı Duran Can Ateş
Bu içerik 5553 kez okundu.

Kamuya memur personel alımı başvurularında son güne geldik. Geçtiğimiz günlerde yayımlanmış olan ilanlara göre 8 kamu kurumuna 187 kişi alınacak. Alımlar farklı kadrolarda gerçekleştirilecek olup ilgili ilanlara sadece başvuru şartlarını taşıyan adaylar başvuru yapabilecekler

Kamuya 8 Kuruma 187 Memur Personel Alımı İlanı Detayları

Kamu Kurum ve Kuruluşlarına memur personel alımı başvuruları sona eriyor. Geçtiğimiz günlerde yayımlanmış olan ilanlara göre 8 Kamu Kurum ve Kuruluşu, Üniversite ve Belediye bünyesine 187 Memur Alımı ve Personel Alımı yapılacak.

Söz konusu ilanlar için başvurularda son günlere geldik. Başvuru süreci Kasım ayı başlarında yayımlanmış olup en geç 15 Kasım 2021 tarihine kadar başvuruların gerçekleştirilmesi gerekmektedir. İlgili ilanlara aşağıdaki bilgilerden ulaşabilirsiniz.

Kahramanmaraş İstiklal Üniversitesi:

Kahramanmaraş İstiklal Üniversitesi 12 kişilik kadro ile Sözleşmeli Personel alımı yapılacak. Alımlar, 1 Tekniker, 1 Teknisyen, 6 Destek Personeli ve 4 Koruma ve Güvenlik Görevlisi alımı yapılacak. Başvuru için Lise, Ön Lisans ve Lisans seviyesine KPSS Puanına ihtiyaç vardır.

Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi:

Üniversiteye 29 kişilik kadro ile Sözleşmeli Personel Alımı yapılacak. En az lise seviyesinde olmak üzere Koruma ve Güvenlik Görevlisi, Destek Personeli ve Büro Personeli alımı yapılacak. Ayrıca KPSS'den 60 puan almış olmak şarttır. 

Erciyes Üniversitesi:

Üniversiteye en az lise mezunu olmak üzere, 33 Hemşire, 2 Sağlık Teknikeri, 2 Destek Personeli, 1 Teknisyen, 1 Koruma ve Güvenlik Görevlisi, 4 Büro Personeli, 4 Destek Personeli, 1 Uçak Kontrol ve Bakım Makinisti, 1 Uçak Teknisyeni alımı yapılacak. 

Diyanet İşleri Başkanlığı:

DİB Merkez Teşkilatında olmak üzere 5 kişilik boş kadro ile Genel İdare Hizmetleri sınıfında Din İşleri Yüksek Kurulu Uzman Yardımcısı alımı yapılacak. KPSS'den P3 puan türünden en az 60 puan almış olmak şartı aranacaktır.

Diyanetten gelen bir diğer ilan ile ise 16 farklı şehirde olmak üzere 16 İl Müftü yardımcısı alımı yapılacak. Naklen alımlar için 

Tarım ve Orman Bakanlığı:

Bakanlığa bağlı olan Rehberlik ve Teftiş Başkanlığı bünyesine 6 farklı kadro ile 7 memur alımı yapacak. Alımlar, 1 Veteriner Hekim, 1 Orman Mühendisi, 1 Hukuk Fakültesi, 1 İnşaat Mühendisi, 1 Bilgisayar Mühendisi, 2 Ziraat Mühendisi alımı yapılacak. Başvuru için 2002 veya 2021 yılları KPSS puanı aranacak.  

Savunma Sanayii Başkanlığı:

Cumhurbaşkanlığına bağlı olan SSB bünyesine 20 kişilik kadro ile farklı alanlarda Uzman Yardımcısı alımı yapılacak. Yapılacak olan Uzman yardımcısı kadrosu için KPSS ve YDS şartı aranacak. 

Tefenni Belediyesi:

Belediye 60 veya 65 KPSS Puanı ile 1 Düz Memur, 1 Zabıta memuru ve 2 İtfaiye eri alımı yapacak. Ön Lisans ve Lisans mezunu memur alımı ilanının detaylarına 

Strateji ve Bütçe Başkanlığı:

SBB 2021 KPSS Puanı ile 45 memur alımı yapacak. Alımlar farklı alanlarda Uzman Yardımcısı sınavı ile gerçekleştirilecek. Başvurular ise, İktisat 10, İşletme 6, Kamu Yönetimi 5, Uluslararası İlişkiler 5, Hukuk 3, Maliye 6, İnşaat Mühendisliği 4, Bilgisayar Mühendisliği 2, Endüstri Mühendisliği 4 kişilik alanda alım yapılacak. 

memur alımı kamu personel alımı ilan

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TEB Personel Alımı 12 Şehir İlanı; Lise Ön Lisans ve Lisans İş İlanları
TEB Personel Alımı 12 Şehir İlanı; Lise Ön Lisans ve Lisans İş İlanları
İŞKUR TYP 25-26 Aralık 40 personel alımı başvuruları başladı
İŞKUR TYP 25-26 Aralık 40 personel alımı başvuruları başladı