15 Kuruma 742 Yeni Kamu Personel Alımı

1 Aralık 2021 Çarşamba günü itibarıyla 15 farklı kuruma 742 yeni kamu personel alımı açıklandı. İşte başvurular ve tüm detaylara dair haberimiz.

15 Kuruma 742 Yeni Kamu Personel Alımı
15 Kuruma 742 Yeni Kamu Personel Alımı Duran Can Ateş
Bu içerik 4382 kez okundu.

Kültür ve Turizm Bakanlığı, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, Celal Bayar Üniversitesi, Fırat Üniversitesi, Kafkas Üniversitesi, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi, Tarım İşletmeleri, Pütürge ve Beyendik Belediyeleri, BESOT, BDDK, KTÜ, Onsekiz Mart Üniversitesi, İbrahim Çeçen Üniversitesi ve Yaylakent Belediye bünyesinde YENİ MEMUR, PERSONEL, İŞÇİ ALIMLARI açıklandı. İşte başvurulara dair tüm detaylar:

742 Kamu Personel Alımı Kontenjanları

Kültür Bakanlığı 500 temizlik-güvenlik personeli alımı,

Aile Bakanlığı 24 personel alımı,

Celal Bayar Üniversitesi 22 personel alımı,

Fırat Üniversitesi 60 personel alımı,

Kafkas Üniversitesi 2 personel alımı,

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi 16 personel alımı,

Tarım İşletmeleri 5 işçi alımı,

Pütürge ve Beyendik Belediyeleri 6 personel alımı,

BESOT 6 şoför alımı,

BDDK 9 memur alımı,

KTÜ 39 personel alımı,

Onsekiz Mart Üniversitesi 37 personel alımı,

İbrahim Çeçen Üniversitesi 15 personel alımı,

Yaylakent Belediye 1 memur alımı olmak üzere 15 kamu kurumuna 742 yeni ve güncel MEMUR, İŞÇİ, PERSONEL ALIMLARI açıklandı. İşte başvurulara dair tüm detaylar:

Kültür Bakanlığı 500 Temizlik-Güvenlik Personeli Alımı

Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından en az lise mezun KPSS 55 puanla 500 personel alınacağı açıklanmıştır. Kültür ve Turizm Bakanlığı taşra teşkilatı bünyesinde görevlendirilmek üzere KPSS 55 puanla en az lise mezunu 500 personel alınacaktır. Personel alımında ikamet şartı ve yazılı sözlü sınav yoktur.

Kültür ve Turizm Bakanlığı personel alımına müracaat şekli ve süresi: Adaylar başvurularını 7 – 17 Aralık 2021 tarihleri arasında Kariyer Kapısı https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr üzerinden Online olarak yapacaklardır.

Yaylakent Belediye 1 Memur Alımı

KPSS 55 puanla yüksek maaşla ikamet şartsız memur alımı yapılacağı belirtilmektedir. Yaylakent Belediye Başkanlığı tarafından KPSS 55 puanla teknik hizmetler sınıfında 1 Mühendis alınacaktır. Personel alımında ikamet şartı yoktur.

Adaylar Yaylakent personel alım ilanına ne zaman ve nasıl başvuracaklar? İlana başvuru yapmak isteyen adaylar 5 – 7 Ocak 2022 tarihleri arasında Şahsen veya iadeli taahhütlü posta yoluyla Cumhuriyet Mahallesi Ankara Caddesi No: 92 Yaylakent-Orta/Çankırı adresine yapacaklardır.

İbrahim Çeçen Üniversitesi 15 Personel Alımı

Kamu Üniversitesi tarafından KPSS 60 puanla farklı unvanda sınavsız 15 personel alınacağı açıklanmıştır. İbrahim Çeçen Üniversitesi bünyesinde istihdam edilmek üzere en az lise mezunu 15 personel alınacaktır. Personel alımında sınav yapılmayacak olup KPSS 60 puan şartı vardır.

İbrahim Çeçen üniversitesi personel alımında başvuru nereye ve ne zaman yapılacaktır? Adaylar başvurularını ilanın Resmî Gazete’de yayımlandığı tarihten (1 Aralık 2021) itibaren 15 gün içinde (mesai saati bitimine kadar) Üniversite Personel Daire Başkanlığına şahsen yapacaklardır.

Celal Bayar Üniversitesi 22 Personel Alımı

Celal Bayar Üniversitesince 6 unvanda sınavsız en az lise mezunu 22 personel alınacağı açıklanmıştır. Manisa Celal Bayar Üniversitesi bünyesinde istihdam edilmek üzere KPSS taban puan şartsız ve sınavsız en az lise mezunu 22 personel alınacaktır.

Celal Bayar Üniversitesi personel alım ilanında başvuru süresi ve şekli: Adaylar başvurularını 10 Aralık 2021 tarihi mesai bitimine kadar Üniversitenin “ilan.mcbu.edu.tr” web sayfasından sadece online olarak yapacaklardır.

Onsekiz Mart Üniversitesi 37 Personel Alıyor

Onsekiz Mart Üniversitesi tarafından en az lise mezunu sınavsız 37 personel alınacağı açıklandı. Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi bünyesinde istihdam edilmek üzere KPSS taban puan şartsız ve sınavsız en az lise 37 personel alınacaktır.

Onsekiz Mart Üniversitesi personel alımında başvuru zamanı şekli ve yeri: Adaylar başvurularını bu ilanın Resmî Gazete’de yayımlandığı (1 Aralık 2021) tarihten itibaren 15 gün süre ile https://ilan.comu.edu.tr/ adresinden Online olarak yapacaklardır.

KTÜ 39 Personel Alımı

KTÜ tarafından farklı unvanlarda en az lise mezunu toplamda 39 personel alınacağı açıklanmıştır. Karadeniz Teknik Üniversitesi bünyesinde istihdam edilmek üzere KPSS taban puan şartı olmadan ve sınavsız en az lise mezunu 39 personel alınacaktır.

KTÜ personel alımına başvuru yapmak isteyen adaylar için başvuru şekli ve yeri: Adaylar başvurularını bu ilanın Resmî Gazete’de yayımlandığı (1 Aralık 2021) tarihten itibaren 15 gün süre ile Üniversitenin https://online.ktu.edu.tr adresinden çevrimiçi olarak yapacaklardır.

Aile Bakanlığı 24 Personel Alımı Başladı

Aile Bakanlığı tarafından yayınlanan duyuruda KPSS şartı olmadan proje kapsamında 24 danışman personel alınacağı açıklanmıştır. Bakanlığın resmi internet sayfasında yer alan ilana göre proje kapsamında 6 unvanda toplamda 24 Danışman Personel alımı yapılacaktır. Detaylar haberimizde.

Aile Bakanlığı bünyesinde alınacak personellerin unvanları ve sayıları: 1 Finansal Koordinatör (Teknik Destek Ekibi Lideri), 1 Finans Uzmanı, 5 Kıdemli Bilişim Teknolojileri Uzmanı, 2 Bilişim Teknolojileri Uzmanı, 2 Tedarik Süreçleri Asistanı ve 13 Veri Değerlendirme Personeli alınacaktır.

Personel alımına müracaat edecekler için başvuru süresi ve şekli: Adaylar başvurularını 8 Aralık 2021 tarihi mesai bitimine kadar kurum web sayfasından (https://www.aile.gov.tr/) temin edilecek Başvuru Formu (Application Form), Başvuru Dilekçesi ve Sağlık Beyanı, Adli Sicil Beyanı1 ve başvuruda istenen diğer belgeler posta yoluyla veya şahsen Eskişehir Yolu Söğütözü Mahallesi 2177.Sokak No:10/A Kat:24 Çankaya/Ankara adresine yapacaklardır.

BDDK 9 Memur Alımı Başladı

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu BDDK bünyesinde açıktan memur alımı başvuruları alınmaya başladı. BDDK personel alımı şartları bu yazımızda. Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu BDDK bünyesinde açıktan personel alım ilanına başvurular başladı. Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu Şoför, Sekreter ve Memur kadrolarına açıktan personel alımı yapılacak.

Adaylar başvurularını 30 Kasım ile 8 Aralık 2021 tarihleri arasında e-Devlet üzerinde aşağıdaki başvuru ekranından hemen yapılabilir.

BESOT 6 Şoför Alımı

BESOT tarafından sürekli kadroda KPSS şartsız 6 şoför alımı yapılacağı açıklanmıştır. Manisa Büyükşehir BESOT bünyesinde istihdam edilmek üzere sürekli kadroda 6 şoför alınacaktır. Personel alımında KPSS şartı yoktur.

Manisa Büyükşehir BESOT ilanına başvuru zamanı ve yeri: İlana başvuru yapmak isteyen adaylar başvurularını 2 – 3 Aralık 2021 tarihleri arasında cv.manisa.bel.tr adresine yapacaklardır.

Pütürge ve Beyendik Belediyeleri 6 Personel Alımı

Kamu kurumları tarafından İŞKUR’da yayınlanan ilanlara göre sürekli kadroda 3 unvanda 6 personel alımı yapılacağı açıklanmıştır. İŞKUR web sayfasında yayınlanan ilanlara göre Pütürge ve Beyendik Belediyeleri bünyesinde istihdam edilmek üzere sürekli kadroda 6 Şoför, Büro İşçisi ve Beton Parke Üretim makinesi Operatörü alınacaktır.

Tüm adaylar için başvuru süresi ne zaman sona eriyor ve başvurular nereye yapılacak? Adaylar için başvurular 6 Aralık 2021 tarihinde sona ermektedir. Başvuru yapmak isteyen adaylar başvurularını İŞKUR internet sitesi üzerinden, İŞKUR hizmet noktalarından veya Alo 170 hattı üzerinden yapacaklardır.

 

Tarım İşletmeleri 5 İşçi Alımı

Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü tarafından en az ortaokul mezunu işçi alımı yapılacağı açıklanmıştır. Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü bünyesinde istihdam edilmek üzere geçici kadroda 5 Beden İşçisi alınacaktır. Personel alımında KPSS şartı bulunmamaktadır.

Tarım İşletmeleri personel alımında müracaat zamanı ve yeri: Personel alımı için başvurular 6 – 10 Aralık 2021 tarihleri arasında İŞKUR internet sitesi üzerinde yayınlanacak olan ilan üzerinden Online olarak yapılacaktır.

 

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi 16 Personel Alımı

Kamu Üniversitesince en az lise mezunu sınavsız 16 sözleşmeli personel alınacağı açıklanmıştır. Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi bünyesinde istihdam edilmek üzere 16 personel alınacaktır. Personel alımında yazılı sözlü sınav yapılmayacaktır.

Adaylar başvurularını ne zaman ve ne şekilde yapacaklardır? Recep Tayyip Erdoğan üniversitesi personel alımı ilanına başvurular 14 Aralık 2021 tarihine kadar şahsen veya posta ile Üniversitenin Personel Daire Başkanlığına yapılacaktır.

 

Kafkas Üniversitesi 2 Personel Alımı

Kafkas Üniversitesi tarafından KPSS şartsız en az lise mezunu personel alınacağı açıklanmıştır. Kafkas Üniversitesi bünyesinde istihdam edilmek üzere en az lise mezunu KPSS şartsız 2 Canlı Model alınacaktır. Personel alımında

Kafkas Üniversitesi personel alım başvuruları yapılma süresi ve şekli: Başvurular bu ilanın Resmî Gazete’de yayımlandığı günü (30 Kasım 2021) izleyen ilk iş gününden itibaren 15 gün içinde Kafkas Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Dekanlık Binasına istenilen belgeler ile birlikte şahsen yapılacaktır.

 

Fırat Üniversitesi 60 Personel Alımı

Kamu hastanesi tarafından en az lise mezunu olanlardan toplam 60 personel alınacağı açıklanmıştır. Fırat Üniversitesi Hastanesinde istihdam edilmek üzere 5 unvanda sınavsız 60 personel alınacaktır. Personel alımında KPSS puan sıralaması yapılacaktır.

Fırat Üniversitesi ilanına adaylar başvurularını ne zaman ve nereye yapacaklardır? Başvurular bu ilanın Resmî Gazete’de yayımlandığı günden (30 Kasım 2021) itibaren 15 gün içinde http://personelilan.firat.edu.tr/ online başvuru sistemi üzerinden yapılacaktır.

 

 

 

 
memur alımı kamu personel alımı iş ilanı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TEB Personel Alımı 12 Şehir İlanı; Lise Ön Lisans ve Lisans İş İlanları
TEB Personel Alımı 12 Şehir İlanı; Lise Ön Lisans ve Lisans İş İlanları
İŞKUR TYP 25-26 Aralık 40 personel alımı başvuruları başladı
İŞKUR TYP 25-26 Aralık 40 personel alımı başvuruları başladı