12 Kamu Kurumuna 838 Güncel Personel Alımı

Kamu kurum ve kuruluşlarına güncel ve yeni kamu personel, işçi, memur, askeri personel alımları açıklandı. İşte süreç ve tüm detaylar.

12 Kamu Kurumuna 838 Güncel Personel Alımı
12 Kamu Kurumuna 838 Güncel Personel Alımı Duran Can Ateş
Bu içerik 4169 kez okundu.

3 Aralık 2021 Cuma günü itibarıyla 12 kamu kurum ve kuruluşlarına YENİ ve GÜNCEL personel, işçi, memur, askeri personel alımları açıklandı. İşte kamu personel alımı başvuruları ve tüm detaylar.

Yeni kamu personel alımı başvuru (Kontenjan Dağılımı)

 • Karatay Belediyesi 7 düz memur-tahsildar-personel alımı,
 • Kaymakamlıklara 300 personel alımı,
 • Tefenni Belediyesi ve Topakkaya Belediyesi sürekli kadro 2 gassal ve bilgi işlem elemanı alımı,
 • Torbalı Belediyesi sürekli kadro vasıfsız 25 işçi alımı,
 • Kafkas Üniversitesi sınavsız 2 personel alımı,
 • TSK 480 astsubay alımı,
 • Milli Eğitim Bakanlığı en az ilkokul sürekli kadro 1 personel alımı,
 • KARDÖRMAK KPSS şartsız sürekli kadro 15 işçi alımı,
 • Çarşamba Belediyesi en az ilkokul 2 vasıfsız işçi-operatör alımı,
 • Emniyet Müdürlüğü KPSS şartsız 1 personel alımı,
 • MSB sürekli kadroda vasıfsız 3 işçi alımı olmak üzere 838 yeni kadroya memur alımları açıklandı ve süreç başladı. İşte detaylar.

MSB Sürekli Kadroda Vasıfsız 3 İşçi Alımı

MSB Fabrika Komutanlığı tarafından sürekli kadroda en az ilkokul mezun vasıfsız işçi alınacağı açıklanmıştır. MSB İzmir Ekmek Fabrikası Komutanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere sürekli kadroda 3 Beden İşçisi alınacaktır. Personel alımında KPSS şartı yoktur.

 

MSB personel alımı için adaylar başvurularını nereye ve ne zaman yapacaklardır? İlana başvuru yapacak adaylar başvurularını 6 Aralık 2021 tarihine kadar İŞKUR web sitesi üzerinden, İŞKUR hizmet noktalarından veya Alo 170 hattı üzerinden yapacaklardır.

 

 

Emniyet Müdürlüğü KPSS Şartsız 1 Personel Alımı

Emniyet Müdürlüğünce sürekli kadroda en az ortaokul mezunu personel alınacağı açıklanmıştır. Malatya Emniyet Müdürlüğü Polisevinde görevlendirilmek üzere sürekli kadroda 1 Bayan Kuaförü alınacaktır. Personel alımına KPSS şartı istenmemektedir.

Malatya Polisevi müdürlüğü personel alımında başvuru süresi ve başvuru şekli. Adaylar ilana başvurularını 6 Aralık 2021 tarihine kadar İŞKUR üzerinden Online, İŞKUR hizmet noktalarından şahsen veya Alo 170 numarasında yapacaklardır.

Çarşamba Belediyesi En Az İlkokul 2 Vasıfsız İşçi-Operatör Alımı Açıklandı

Kamu Kurumu tarafından en az ilkokul mezunu sürekli kadroda personel alımı yapılacağı açıklanmıştır. Samsun ili Çarşamba Belediyesi bünyesinde istihdam edilmek üzere sürekli kadroda 2 Beden İşçi ve Vinç Operatörü alınacaktır. Personel alımına KPSS şartı yoktur.

Çarşamba Belediyesi ilanına başvurular nereye ve hangi zamanda yapılacak? İlana başvurular İŞKUR üzerinden Online, İŞKUR hizmet noktalarından şahsen veya Alo 170 numarasından 6 Aralık 2021 tarihine kadar yapılacaktır.

KARDÖRMAK KPSS Şartsız Sürekli Kadro 15 İşçi Alımı

KARDÖRMAK tarafından en az lise mezunu farklı unvanlarda 15 sürekli işçi alınacağı belirtilmektedir. KARDÖRMAK bünyesinde istihdam edilmek üzere en az lise mezunu sürekli kadroda 15 İşçi alınacaktır. Personel alımında KPSS şartı yoktur.

Karademir Döküm Makine Sanayi (KARDÖRMAK) ilanına başvurular ne zaman ve ne şekilde yapılacaktır? İlana başvuru yapmak isteyen adaylar 18 Aralık 2021 tarihine kadar Türkiye İş Kurumu (İŞKUR ) Karabük İl Müdürlüğü’ne şahsen yapılacaktır.

Milli Eğitim bakanlığı En Az İlkokul Sürekli Kadro 1 Personel Alımı

MEB tarafından en az ilkokul mezunlarından sürekli kadroda personel alımı yapılacağı belirtilmektedir. Milli Eğitim Bakanlığına bağlı Kilis Öğretmenevi bünyesinde istihdam edilmek üzere en az ilkokul mezunu 1 Resepsiyon Görevlisi alınacaktır. Personel alımında KPSS yoktur.

Personel alımında adaylar için kura işlemleri ne zaman ve nerede yapılacaktır? Adaylar için kura çekimi 14 Aralık 2021 tarihinde Kilis Öğretmenevi Müdürlüğünde yapılacaktır.

Kara Deniz Hava Kuvvetleri 480 Astsubay Alımı Başvuru Ekranı Açıldı

Türk Silahlı Kuvvetleri TSK bünyesinde Kuvvet Komutanlıkları için 480 astsubay alımı başvuruları alınmaya başladı. MSB astsubay alımı şartları bu yazımızda.

TSK Astsubay alımı kontenjan dağılımı: Kara Kuvvetleri Komutanlığı 440 lisans mezunu astsubay alımı, Kara Kuvvetleri Komutanlığı 2 önlisans mezunu astsubay alımı, Deniz Kuvvetleri Komutanlığı 12 lisans mezunu astsubay alımı, Hava Kuvvetleri Komutanlığı 23 lisans mezunu astsubay alımı, Hava Kuvvetleri Komutanlığı 5 önlisans mezunu astsubay alımı olmak üzere 480 kadroya astsubay alımı başladı.

Kafkas Üniversitesi Sınavsız 2 Personel Alımı

Kafkas Üniversitesi KPSS 60 puanla sınavsız sözleşmeli personel alınacağı açıklanmıştır. Kafkas Üniversitesi bünyesinde istihdam edilmek üzere sınavsız 2 Sağlık Teknikeri ve Diş Tabibi alınacaktır. Diş Tabibi için KPSS şartı yoktur.

Kafkas Üniversitesi personel alımında başvuru süresi ve yeri: Adaylar, başvurularını ilanın Resmî Gazete’de yayımlandığı tarihi (3 Aralık 2021) takip eden 15’inci günü saat 17.00’ye kadar şahsen veya posta yoluyla Kafkas Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı Kat: 2 Merkez/Kars adresine yapacaklardır.

Torbalı Belediyesi Sürekli Kadro Vasıfsız 25 İşçi Alımı

Kamu Kurumunca sürekli kadroda KPSS şartı olmaksızın 25 vasıfsız işçi alınacağı açıklanmıştır. İzmir Torbalı Belediyesi bünyesinde istihdam edilmek üzere KPSS şartsız 25 Cadde Sokak ve Araç Arkası Temizlik İşçisi alınacaktır.

Adaylar Torbalı Belediyesi ilanına başvurularını nereye ve ne zaman yapacaklar? Başvuru şartlarını taşıyan adaylar başvurularını 11 - 17 Aralık 2021 tarihleri arasında 7 Eylül Mahallesi Aydın Caddesi No:269 Torbalı/İzmir adresine yapacaklardır.

Tefenni Belediyesi ve Topakkaya Belediyesi Sürekli Kadro 2 Gassal ve Bilgi İşlem Elemanı Alımı

2 Kamu Kurumu tarafından sürekli kadroda en az ortaokul mezun personel alımı yapılacağı açıklanmıştır. Tefenni Belediyesi ve Topakkaya Belediyesi bünyesinde istihdam edilmek üzere sürekli kadroda en az ortaokul mezunu 2 Gassal ve Bilgi İşlem Donanım personeli alınacaktır.

Adaylar için başvuru şekli ve başvuru süresi: Adaylar başvurularını 7 Aralık 2021 tarihine kadar İŞKUR internet sitesi üzerinden Online olarak İŞKUR hizmet noktalarından şahsen veya Alo 170 üzerinden yapacaklardır.

Kaymakamlıklara 300 Personel Alımı

Kaymakamlıklar tarafından sınavsız toplamda 300 Çevre Temizlik Personeli alınacağı belirtilmektedir. Kaymakamlıklar bünyesinde alınacak personeller için başvuru ne zaman bitiyor?

İlanlara başvuru yapacak adaylar başvurularını 7 Aralık 2021 tarihine kadar yapacaklardır.

Karatay Belediyesi 7 Düz Memur-Tahsildar-Personel Alımı

Kamu Kurumu ikamet şartsız 3 unvanda Düz Memur, Tahsildar ve Personel Alımı açıklanmıştır. Karatay Belediyesi bünyesinde istihdam edilmek üzere ikamet şartsız 7 personel alınacaktır. Personel alımında KPSS 70 puan şartı bulunmaktadır.

Karatay Belediyesi personel alımında adaylar için başvuru şekli ve yeri: Adaylar başvurularını 17 – 21 Ocak 2022 tarihleri arasında elektronik olarak insankaynaklari@karatay.bel.tr e-posta adresine, Akçeşme Mah. Garaj Cad. No:5 Zemin Kat, Karatay/Konya adresine şahsen yapacaklardır.

MEMUR ALIMI kamu personel alımı iş ilanı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TEB Personel Alımı 12 Şehir İlanı; Lise Ön Lisans ve Lisans İş İlanları
TEB Personel Alımı 12 Şehir İlanı; Lise Ön Lisans ve Lisans İş İlanları
İŞKUR TYP 25-26 Aralık 40 personel alımı başvuruları başladı
İŞKUR TYP 25-26 Aralık 40 personel alımı başvuruları başladı