18 Kamu Kurumuna 2986 Yeni Personel Alımı

18 Kamu kurumu bünyesinde yeni kadrolara başvuru ilanları yayımlandı. Toplam 2 bin 986 yeni memur, personel, askeri personel alımı şartları ve tüm detaylar.

18 Kamu Kurumuna 2986 Yeni Personel Alımı
18 Kamu Kurumuna 2986 Yeni Personel Alımı Duran Can Ateş
Bu içerik 4722 kez okundu.

 

 

18 kamu kurum ve kuruluşuna yeni ve GÜNCEL MEMUR, İŞÇİ, PERSONEL, ASKERİ PERSONEL alımı başvuruları açıklandı. Kurumlar ve kontenjanlar bazında ilanlara dair detayları bu haberimizde hazırladık. İşte personel alımı başvuru süreci:

Kamu personel alımı kontenjan dağılımı tam liste

 • Jandarma 1840 astsubay alımı,
 • Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı 170 memur alımı,
 • İnönü Üniversitesi 158 personel alımı,
 • Kültür Bakanlığı Sözleşmeli 500 memur alımı,
 • Uludağ Üniversitesi 50 personel alımı,
 • Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi 75 personel alımı,
 • Necmettin Erbakan Üniversitesi 100 personel alımı,
 • ETİ Maden 25 personel alımı,
 • Hakkari Üniversitesi 25 personel alımı,
 • Hacı Bayram Üniversitesi 16 personel alımı,
 • Kızılay Derneği 10 personel alımı,
 • AOÇ 1 personel alımı,
 • Bartın Üniversitesi 1 personel alımı,
 • Tarım İşletmeleri 5 personel alımı,
 • Türkak 1 personel alımı,
 • THY personel alımı,
 • Dışişleri Bakanlığı 4 personel alımı
 • MEB 5 personel alımı olmak üzere 2986 kamu personel, memur, işçi, askeri personel alımı açıklandı. İşte detaylar:

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı 170 Memur Alımı

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı sözleşmeli 170 kamu personel alımı yapacak. ÇSB memur alım, İnşaat Mühendisi, Harita Mühendisi, Makine Mühendisi, Elektrik- Elektronik Mühendisi, Bilgisayar Mühendisi, Jeoloji Mühendisi, Mimar, Şehir Plancısı, Avukat ve Uzman branşlarında olacak. İşte ÇSB memur alımı başvuruları ve tüm detaylarına dair haberimiz.

 

İnönü Üniversitesi 158 Personel Alımı

İnönü Üniversitesine yeni kamu personel alımları açıklandı. 58 Hemşire, 4 Biyolog, 41 Sağlık Teknikeri, 3 Büro Personeli, 20 Güvenlik Görevlisi ve 33 Destek Personeli alınacaktır. Başvurular 22 Aralık'a kadar devam ediyor.

Uludağ Üniversitesi 50 Personel Alımı

Kamu üniversitesine KPSS şartsız ve KPSS 65 puanlarla yeni personel alımı başladı. Uludağ Üniversitesi Uygulama Hastanesi bünyesinde istihdam edilmek üzere yeni başvuru ilanı ve tüm detaylar açıklandı. Hemşire alımı, hasta bakımı ve temizliği/hasta bakıcı alımı, diğer sağlık personeli alımı yapılacak. Aşağıdaki bağlantıdan hemen ulaşabilirsiniz. Başvurular 20 Aralık'a kadar sürecek.

Hakkari Üniversitesi 25 Personel Alımı

Hakkari Üniversitesine KPSS taban puan şartı olmadan yeni kadrolara personel alımı açıklandı. Başvurular 21 Aralık'a kadar devam edecek. Büro personeli, destek personeli, güvenlik görevlisi alımına dair tüm detaylara aşağıdaki bağlantıdan ayrıca ulaşabilirsiniz.

MEB 5 Kamu Personel Alımı

Milli Eğitim Bakanlığı en az ilkokul mezunu personel alımı yapıyor. 50 yaş sınır kamu personel alımı başvuru detayları belli oldu. Adaylar başvurularını 10 Aralık'a kadar İŞKUR'da yapabilirler.

Hacı Bayram Üniversitesi 16 Personel Alımı

Hacı Bayram Üniversitesince KPSS taban puan şartsız ve KPSS 55 puanla 16 personel alımı yapılacak. 11 Programcı, 1 Sistem Programcısı, 1 Çözümleyici, 1 Büro Personeli, 1 Tekniker ve 1 Diğer Teknik Hizmet Personeli alımı için şartlar belli oldu. Başvurular 21 Aralık'a kadar yapılacaktır.

ETİ Maden 25 personel alımı

ETİ Maden İşletmeleri en az lise mezunu 25 sürekli işçi alımı yapacak. Adaylar başvurularını 10 Aralık'a kadar İŞKUR'da yapabilirler. ETİ Maden Proses işçisi alımı başvurularına dair tüm detayları ve süreci bu yazımızda bulabilirsiniz.

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi 75 Personel Alımı

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi bünyesinde kadrolu 75 personel alımı yapılacağı açıklandı. Kadın ve erkek adayların başvuru yapabileceği zabıta alımlarına dair şartlar belli oldu. 75 zabıta memuru alımı için adayların Mahalli İdareler, Mahalli İdareler (Zabıta) veya Yerel Yönetimler Önlisans programlarından mezun olmak En az (B) sınıfı ehliyete sahip olmak, KPSSP93 puan türünden en az 70 ve üzeri almak gerekiyor. Başvurular 24-28 Ocak 2021 tarihlerine kadar yapılabilecektir.

Kültür Bakanlığı Sözleşmeli 500 Memur Alımı

Kültür ve Turizm Bakanlığı 4/B sözleşmeli 500 kamu personeli alımı başladı. 400 koruma ve güvenlik görevlisi ile 100 destek personeli (temizlik görevlisi) alımı başvuruları alınıyor. Başvurular 17 Aralık'a kadar aşağıdaki bağlantıdan hemen yapılabilir.

Kızılay Derneği 10 Personel Alımı

Türkiye Kızılay Derneği bünyesinde müfettiş yardımcısı alımı yapıyor. Kızılay’a kadrolu statüde olmak üzere 10 müfettiş yardımcısı alımı için başvurular başladı. Türkiye Kızılay Derneği müfettiş yardımcısı alımı için başvurularını 21 Aralık 2021 tarihine kadar yapabileceklerdir.

THY Personel Alımı

Türk Hava Yolları Teknik A.Ş. yeni personel alımı başvuru ilanı yayımlandı. Türk Hava Yolları A.O. marka topluluğunun bir parçası olan Turkish Technic bünyesinde yeni personel alımı başladı. Aşağıdaki bağlantıdan tüm şartlara ve başvuru bağlantısına hemen erişim sağlayabilirsiniz.

Necmettin Erbakan Üniversitesi 100 personel alımı

Necmettin Erbakan Üniversitesi ve Meram Tıp Fakültesi Hastanesi bünyesinde görevlendirilmek üzere en az lise mezunu 100 personel alımı için başvuru ilanı yayımladı. Başvurular 22 Aralık'a kadar yapılabilecektir. Teknisyen alımı, diğer sağlık personeli alımı, hemşire alımı, destek personeli alımı, güvenlik görevlisi alımı yapılacak. İşte başvurulara dair tüm detaylar.

Jandarma 1840 astsubay alımı

Jandarma ve Sahil Güvenlik Komutanlıklarına kadın ve erkek 1840 astsubay alımı yapılacağı açıklandı. Astsubay alımları 23 Aralık'a kadar yapılabilir. Astsubay alımlarına dair tüm detayları aşağıdaki bağlantıdan hemen ulaşabilirsiniz.

Türkak 1 personel alımı

Türk Akreditasyon Kurumu bünyesinde istihdam edilmek üzere KPSS 70 puanla Hukuk Müşaviri alımı yapılacak. TÜRKAK personel alımı başvurularına dair tüm detaylar belli oldu. Başvurular 9 Aralık ile 27 Aralık 2021 tarihleri arasında yapılabilecektir. İşte başvurulara dair haberimiz:

Tarım İşletmeleri 5 Personel Alımı

Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü TİGEM kamu personel alımı başvuruları alınacak. En az ortaokul mezunu KPSS şartsız personel alımı için 5 kadro açıklandı.  Tarım İŞletmeleri Genel Müdürlüğü 10 kamu personel alımı başvuruları ve tüm detaylar şu şekildedir:

Bartın Üniversitesi 1 personel alımı

Bartın Üniversitesine KPSS 70 puanlar 1 büro personeli alımı için başvuru ilanı yayımlandı. Adaylar başvurularını 22 Aralık'a kadar yapabileceklerdir. Maliye, Muhasebe ve Maliye veya Maliye-Muhasebe lisans programından mezunları başvuru yapabileceklerdir. İşte başvurulara dair detaylar:

AOÇ 1 personel alımı

Atatürk Orman Çiftliği 1 personel alımı yapacak. 1 gıda teknikeri alımı yapılacak. Başvurular 13 Aralık'a kadar yapılacaktır. AOÇ personel alımı başvuru detayları ve tüm sürece aşağıdaki bağlantıdan hemen erişim sağlayabilirsiniz.

Dışişleri Bakanlığı 4 personel alımı

Dışileri Bakanlıığına sözleşmeli en az lise mezunu 4 personel alımı yapılacağı açıklandı. Dış İşleri Bakanlığı Stuttgart ve Londra Başkonsolosluğu bünyesinde istihdam edilmek üzere 4 sözleşmeli sekreter alımı ve başvurularına dair tüm detaylar bu yazımızda yer alıyor.

memur alımı kamu personel alımı ilan

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TEB Personel Alımı 12 Şehir İlanı; Lise Ön Lisans ve Lisans İş İlanları
TEB Personel Alımı 12 Şehir İlanı; Lise Ön Lisans ve Lisans İş İlanları
İŞKUR TYP 25-26 Aralık 40 personel alımı başvuruları başladı
İŞKUR TYP 25-26 Aralık 40 personel alımı başvuruları başladı