17 ilde bekçi alımı

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden güncel bekçi alım ilanları yapılacağı duyuruldu. Yapılacak olan bekçi alımı için şu anda alımların sadece özel sektör için yapılacağının altı çizildi. 17 ilde başlayacak olan bekçi alım için adaylarda aranan şartlar ve hangi illerde alımların yapılacağı haberimizde ayrıntılı olarak mevcut..

17 ilde bekçi alımı
17 ilde bekçi alımı Duran Can Ateş
Bu içerik 20154 kez okundu.

Son dönemlerde Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) bekçi alım ilanları bekleniyor. EGM bekleyenler için personel alımlarının ne zaman yapılacağı henüz belli olmazken, İŞKUR üzerinden özel sektörler için bekçi alım ilanları peş peşe duyuruldu.

 

17 İLDE ALIM YAPILIYOR

İŞKUR üzerinden 31 Ocak iş ilanları kapsamında 17 il için bekçi alımının başladığı belirtildi. İşte alımların yapılacağı iller şu şekilde:

Bilecik, İstanbul, Muğla, Ankara, Hatay, Gaziantep, Antalya, İzmir, Kocaeli, Edirne, Bursa, Konya, Kocaeli, Kayseri, Tekirdağ, Balıkesir, Denizli

İŞKUR BEKÇİ ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI AÇIKLANDI

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden yayımlanan özel şirketler bekçi alımı ilanlarında genel başvuru şartları kesinleşti. Bekçi alımı genel başvuru şartları şöyle:

 

T.C. Vatandaşı olmak,

İlköğretim, Lise, önlisans ve lisans mezunu olmak yurt dışı okullardan mezun olanların denklik belgesine sahip olmaları,

18 yaşını tamamlamış olmak,

Fiziki şartlarda erkeklerde ve bayanlarda herhangi bir sıkıntı çıkartacak engele sahip olmaması (Engelli adaylar için gerekli şartlar ilan detaylarında belirtilmiştir)

Adayların sağlık yönetmeliği şartlarını taşımları, silah taşımaya engel bir durumun olmaması, herhangi bir yüz kızartıcı suçtan ceza almamış olmaları.

BEKÇİ ALIM İLANLARI İÇİN BURAYA TIKLAYIN

işkur ilan personel alımı iş ilanı bekçi alımı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TEB Personel Alımı 12 Şehir İlanı; Lise Ön Lisans ve Lisans İş İlanları
TEB Personel Alımı 12 Şehir İlanı; Lise Ön Lisans ve Lisans İş İlanları
İŞKUR TYP 25-26 Aralık 40 personel alımı başvuruları başladı
İŞKUR TYP 25-26 Aralık 40 personel alımı başvuruları başladı