664 Yeni Personel Alımı

25 Şubat 2022 Cuma günü itibarıyla kamuya farklı unvan ve kurumlar bazında yeni iş ilanları açıklandı. İşte yeni 664 kadroya dair tüm detaylar:

664 Yeni Personel Alımı
664 Yeni Personel Alımı Duran Can Ateş
Bu içerik 5873 kez okundu.

Taşköprü Belediyesi, İskilip Belediyesi, İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Elbeyli Belediyesi, İzenerji, Üzümlü Kaymakamlığı ile Türkiye Kömür İşletmeleri TKİ bünyesinde 25 Şubat itibarıyla yeni iş ilanları BUGÜN açıklandı. İşte İŞÇİ-MEMUR-PERSONEL ALIMI başvurularına dair tüm detaylar:

Kamu personel alımı kontenjan dağılımları

Taşköprü Belediyesi 8 personel alımı,

İstanbul Büyükşehir Belediyesi 7 personel alımı,

Elbeyli Belediyesi 1 memur alımı,

İzenerji 40 personel alımı,

İskilip Belediyesi 3 memur alımı,

Üzümlü Kaymakamlığı 600 personel alımı,

TKİ 5 memur alımı olmak üzere 664 personel, işçi, memur alımı bugün açıklandı.

TKİ 5 memur alımı

Türkiye Kömür İşletmeleri’ne 7 derece kadrolu 5 memur alımı yapılacak. Hukuk, İktisat, Siyasal Bilgiler, İşletme, İktisadi ve İdari Bilimler mezunları başvurabilir. İşte başvuruları dair gerekli haberimiz.

Üzümlü Kaymakamlığı 600 personel alacak

Erzincan Üzümlü  Kaymakamlığı tarafından 600 personel alımı yapılacak.Toplum yararına programlar kapsamında 600 Çevre ve Temizlik personel alımı şartları ve detayları aşağıdaki haberimizdedir.

İskilip Belediyesi 3 memur alımı

Çorum ili İskilip Belediyesi bünyesinde en az lise mezunu 3 memur alımı yapılacak.  2 VHKİ ve 1 şoför alımı olmak üzere başvurular alınacak.  Veri hazırlama ve kontrol işletmeni alımı için en az lise mezunu olmak gerekiyor şoför alımı için ise lise mezunu olmak gerekiyor.  işte başvuruları dahil gerekli haberimiz.

İzenerji 40 personel alımı

İzenerji bünyesinde en az ortaokul mezunu 40 güvenlik görevlisi alımı yapılacak.  İzmir Büyükşehir Belediyesi bünyesinde 40 personel alımı başvuru detayları aşağıdaki haberimizdedir.

Elbeyli Belediyesi 1 memur alımı

Kilis ile Elbeyli Belediyesi bünyesinde bir adet memur alımı açıklandı başvurular bugün başladı.  memur oğlumu GİH sınıfı 10. derece kadroları olacak. Liselerin aşağıdaki başvuru kılavuzunda yer alan bölümlerinden mezun olmak şartı aranıyor.  İşte tüm detayları bulacağınız haberimiz.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi 7 personel alımı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi “İBB” bünyesi en az 7  personel alımı başladı. İBB müşteri ilişkileri sorumlusu alacak.  ilgili bölümlerden önlisans veya lisans mezuniyeti isteniyor. Detaylara aşağıdaki haberimizden ulaşabilirsiniz.

Taşköprü Belediyesi 8 personel alacak

Yalova ili Taşköprü Belediyesi bünyesinde 8 Park ve bahçe işçisi alımı yapılacak. En az Ortaokul mezunları başvuru yapabilir. İşte sürece dahil detayların yer aldığı haberimiz.

memur alımı kamu ilanları ilan

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TEB Personel Alımı 12 Şehir İlanı; Lise Ön Lisans ve Lisans İş İlanları
TEB Personel Alımı 12 Şehir İlanı; Lise Ön Lisans ve Lisans İş İlanları
İŞKUR TYP 25-26 Aralık 40 personel alımı başvuruları başladı
İŞKUR TYP 25-26 Aralık 40 personel alımı başvuruları başladı