TYP İle 1061 Kamu İşçi Ve Personel Alımı

Aile Bakanlığı tarafından İŞKUR TYP işçi ve personel alımı sayfası üzerinden Toplum Yararına Proje Kapsamı ile 1061 kamu işçi alımı yapacağını duyurdu. Başvurular Başladı! İşte başvuru detayları…

TYP İle 1061 Kamu İşçi Ve Personel Alımı
TYP İle 1061 Kamu İşçi Ve Personel Alımı Duran Can Ateş
Bu içerik 6829 kez okundu.

İŞKUR üzeri Aile Bakanlığı personel alıyor. Bakanlık tarafından yayınlanan ilanlarda yer alan bilgilere göre TYP ile 42 farklı ilde kamu işçi ve personel alımı için başvurular başladı.

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı başvurular Nasıl Yapılır? Başvuru Şartları Neler? Hangi İllerde Alım Var? Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı bu soruların hepsini cevapladı.

Hangi İllerde Alım Var?

Hatay, Trabzon, Osmaniye, Konya, Tunceli, Van, Ankara, Aydın, Mardin, Kahramanmaraş, Gümüşhane, Edirne, Eskişehir, Kırşehir, Bartın, Bilecik, Bingöl, Isparta, Yozgat, Karaman, Bayburt, Antalya, Kocaeli, Batman, Samsun, Sinop,

Muğla, Tekirdağ, Kastamonu, Rize, Bilecik, Antalya, Gaziantep, Kilis, Tokat, Diyarbakır, İzmir, Aksaray, Kayseri, Niğde, Karabük, Giresun olacak şekilde toplam 42 farklı ile personel alımı yapılacaktır.

TYP Personel Alımı Başvuruları Nasıl Yapılır

Başvurular sadece online olarak elektronik ortamda haberimizin en alt kısmında yer alan link üzerinden TYP sistemine giriş yaptıktan sonra başvuru yapmak istediği ili seçip yer alan unvanı seçip belirtilen başvuru tarihleri arasında tamamlayacaklardır.

Kamu İşçi Alımı Şartları Nelerdir

Yaş şartı itibari ile adayların 18 yaşına basmış olması gerekiyor.

Malul veya emekli maaşı alan kişiler başvuruları geçersizdir.

Açık öğretim veya açık lise harici okuyanlar için öğrenci olmama,

Hane geliri 1,5 katı aşmıyor olması şartları ile personel alımları yapılacak olup adaylar için belirtilen şartların hepsini taşımak gerekmektedir.

Başvuru ekranı.

işkur personel alımı ilan

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TEB Personel Alımı 12 Şehir İlanı; Lise Ön Lisans ve Lisans İş İlanları
TEB Personel Alımı 12 Şehir İlanı; Lise Ön Lisans ve Lisans İş İlanları
İŞKUR TYP 25-26 Aralık 40 personel alımı başvuruları başladı
İŞKUR TYP 25-26 Aralık 40 personel alımı başvuruları başladı