Kültür ve Turizm Bakanlığı 355 Personel Alımı

Kültür ve Turizm Bakanlığı bünyesinde güncel 3 farklı başvuru ilanı yayımlandı. Bakanlıkta iki ilan için başvuru süreci devam ediyor. 1 ilan için ise süreç önümüzdeki günlerde başlayacak

Kültür ve Turizm Bakanlığı 355 Personel Alımı
Kültür ve Turizm Bakanlığı 355 Personel Alımı Duran Can Ateş
Bu içerik 4903 kez okundu.

Kültür ve Turizm Bakanlığı bünyesinde farklı branşlarda olmak üzere 355 kadroya sözleşmeli memur alımı güncel başvuru ilanları yayımlandı. 2 ilan için süreç devam ederken 1 ilan için süreç başlayacak. İşte Temizlik Personeli, Şoför, Bahçıvan, Avukat, Çocuk Gelişimcisi, Koruma ve Güvenlik Görevlisi, Arkeolog, Müze Araştırmacısı alımlarına dair gerekli tüm detaylar ve başvurular.

Kültür Bakanlığı memur alımı branşları

82 Temizlik Personeli alımı,

64 Şoför alımı,

3 Bahçıvan alımı

6 Avukat alımı,

4 Çocuk Gelişimcisi alımı,

127 Koruma ve Güvenlik Görevlisi alımı,

40 Arkeolog alımı,

29 Müze Araştırmacısı alımı olmak üzere sözleşmeli 355 memur alımı başvuruları alınıyor. İşte sürece dair gerekli tüm detayların yer aldığı

149 sözleşmeli personel alımı

Kültür ve Turizm Bakanlığı 4/B sözleşmeli personel alımı kapsamında KPSS puan sırasına göre 82 Temizlik Personeli, 64 Şoför, 3 Bahçıvan olmak üzere toplam 149 sözleşmeli personel alımı yapıyor. Başvurular 25 Nisan ile 9 Mayıs tarihleri arasında olacak. Sürece dair tüm detayları hemen aşağıdaki haberimizden inceleyebilirsiniz.

 

137 sözleşmeli personel alımı

Kültür Bakanlığına KPSS 55 ile 70 puanlarla olmak üzere lise, önlisans ve lisans mezunu 6 Avukat, 4 Çocuk Gelişimcisi, 127 Koruma ve Güvenlik Görevlisi alımı yapılıyor. 11 Nisan’da başlayan süreç 25 Nisan’a kadar devam edecek. Tüm detayları hemen aşağıdaki bu haberimizden inceleyebilirsiniz.

69 sözleşmeli personel alımı

Kültür Bakanlığı 69 Memur Alımı kapsamında arkeolog ve müze araştırmacısı alımı yapıyor. 40 Arkeolog alımı ve 3 farklı branşta 29 Müze Araştırmacısı alımı yapılıyor. Bu kapsamda 40 Arkeolog alımı, 24 Müze Araştırmacısı (Sanat Tarihi) alımı, 3 Müze Araştırmacısı (Tarih) alımı, 2 Müze Araştırmacısı (Hititoloji) alımı devam ediyor. 11 Nisan’da başlayan süreç 25 Nisan’a kadar devam edecek.

Sürece dair gerekli tüm detayları ve başvuru kılavuzunu hemen aşağıdaki haberimizden inceleyebilirsiniz.

memur alımı işçi alımı kültür bakanlığı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TEB Personel Alımı 12 Şehir İlanı; Lise Ön Lisans ve Lisans İş İlanları
TEB Personel Alımı 12 Şehir İlanı; Lise Ön Lisans ve Lisans İş İlanları
İŞKUR TYP 25-26 Aralık 40 personel alımı başvuruları başladı
İŞKUR TYP 25-26 Aralık 40 personel alımı başvuruları başladı