20 Kuruma 5.616 Kamu Personel Alımı

20 kamu kurumu tarafından 5.616 sözleşmeli, kadrolu memur işçi personel alımı başvuruları alınıyor. Bu yazımızda tüm kurumlara dair başvuru süreci ve detaylarını hazırladık

20 Kuruma 5.616 Kamu Personel Alımı
20 Kuruma 5.616 Kamu Personel Alımı Duran Can Ateş
Bu içerik 5650 kez okundu.

Emniyet Genel Müdürlüğü, Antalya Büyükşehir Belediye, Dışişleri Bakanlığı, Sayıştay Başkanlığı, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu, Erciyes Üniversitesi, Göç İdaresi Genel Müdürlüğü, İETT, İstanbul Üniversitesi, Katip Çelebi Üniversitesi, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Turgut Özal Üniversitesi, Milli Eğitim Bakanlığı, Necmettin Erbakan Üniversitesi, Pamukkale Üniversitesi, Rekabet Kurumu Başkanlığı, Radyo ve Televizyon Üst Kurulu Başkanlığı, Salar Belediye Başkanlığı, Ticaret Bakanlığı, Yalova Üniversitesi, Yaylakent Belediye Başkanlığı, Diyanet İşleri Başkanlığı için 5 bin 616 kadroya kamu personel alımı yapılıyor. İşte kontenjanlar ve şartlara dair detaylar.

Kamu personel alımı MAYIS ayı başvuru ilanları

 • Emniyet Genel Müdürlüğü 3.250 bekçi alımı (13 Mayıs),
 • Antalya Büyükşehir Belediye Başkanlığı 100 memur alımı ( 30 Mayıs - 10 Haziran),
 • Dışişleri Bakanlığı 1 sözleşmeli sekreter alımı (8 Mayıs),
 • Dışişleri Bakanlığı 1 sözleşmeli sekreter alımı (10 Mayıs),
 • Dışişleri Bakanlığı 1 sözleşmeli sekreter alımı (9 Mayıs),
 • Dışişleri Bakanlığı 1 sözleşmeli sekreter alımı (22 Mayıs),
 • Dışişleri Bakanlığı 2 sözleşmeli sekreter alacak (16 Mayıs),
 • Dışişleri Bakanlığı 1 sözleşmeli sekreter alacak ( 30 Nisan - 16 Mayıs),
 • Sayıştay Başkanlığı 25 denetçi yardımcısı adayı alınacak ( 18 Mayıs - 26 Mayıs),
 • Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu Başkanlığı 20 bankacılık uzman yardımcısı alacak ( 5 Mayıs - 16 Mayıs),
 • Erciyes Üniversitesi 138 sözleşmeli personel alımı (10 Mayıs),
 • Göç İdaresi Genel Müdürlüğü 4 sözleşmeli personel alımı (1 Mayıs),
 • İstanbul Elektrik Tramvay ve Tünel İşletmeleri Genel Müdürlüğü (İETT) 3 müfettiş yardımcısı alımı ( 9 Mayıs - 20 Mayıs),
 • İstanbul Üniversitesi 8 (sekiz) sözleşmeli bilişim personeli alımı (5 Mayıs),
 • İzmir Katip Çelebi Üniversitesi 8 sözleşmeli personel alımı (13 Mayıs),
 • Kültür ve Turizm Bakanlığı 149 sözleşmeli personel alımı (9 Mayıs),
 • Kültür ve Turizm Bakanlığı 154 Sözleşmeli Personel Alımı ( 29 Nisan - 13 Mayıs),
 • Malatya Turgut Özal Üniversitesi 4 memur alımı ( 16 Nisan - 30 Nisan),
 • Milli Eğitim Bakanlığı 750 müfettiş yardımcısı alımı ( 16 Mayıs - 27 Mayıs),
 • Necmettin Erbakan Üniversitesi 2 sözleşmeli personel alımı ( 26 Nisan - 10 Mayıs),
 • Necmettin Erbakan Üniversitesi 51 sözleşmeli personel alımı ( 27 Nisan - 11 Mayıs),
 • Pamukkale Üniversitesi 81 sözleşmeli personel alımı ( 22 Nisan - 9 Mayıs),
 • Radyo ve Televizyon Üst Kurulu Başkanlığı 20 üst kurul uzman yardımcılığı giriş sınavı duyurusu ( 25 Nisan - 13 Mayıs),
 • Rekabet Kurumu Başkanlığı 60 rekabet uzman yardımcısı alımı ( 11 Nisan - 11 Mayıs),
 • Salar Belediye Başkanlığı 1 memur alımı ( 16 Mayıs - 18 Mayıs),
 • Ticaret Bakanlığı 100 ticaret müfettiş yardımcısı giriş sınavı ilanı ( 25 Nisan - 13 Mayıs),
 • Yalova Üniversitesi 30 sözleşmeli personel alımı ( 27 Nisan - 11 Mayıs),
 • Yaylakent Belediye Başkanlığı 1 memur alımı ( 7 Haziran - 9 Haziran),
 • Diyanet 650 kurum için personel alımı (12 Mayıs ) olmak üzere 5.616 kamu kurumuna sözleşmeli, kadrolu memur personel alımı başvuruları Mayıs ayı itibarıyla yapılacak. İşte güncel başvuruları devam eden ve yukarda başvuru son tarihleri de yer alan ilanların detayları.

Kurumlar bazında tüm başvuru ilan detayları

Emniyet Genel Müdürlüğü 3.250 bekçi alımı

Polis Akademisinde 3 bin 250 bekçi alımı için başvurular online olarak alınmaya başladı. En az lise mezunları başvuru yapabiliyor. Bekçi alımlarına dair tüm bilgilere hemen bu haberimizden erişim sağlayabilirsiniz.

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanlığı 100 memur alımı

Antalya Büyükşehir Belediyesi kadrolu 100 zabıta memuru alımı yapacak. Önlisans ve lisans mezunu adaylar başvuru yapabilecek. Unvanlara ve diğer şartlara dair tüm hususlara hemen bu haberimizden erişim sağlayabilirsiniz.

Dışişleri Bakanlığı personel alımı ilanları

Dışişleri Bakanlığı 1 sözleşmeli sekreter alımı (8 Mayıs), Dışişleri Bakanlığı 1 sözleşmeli sekreter alımı (10 Mayıs), Dışişleri Bakanlığı 1 sözleşmeli sekreter alımı (9 Mayıs), Dışişleri Bakanlığı 1 sözleşmeli sekreter alımı (22 Mayıs), Dışişleri Bakanlığı 2 sözleşmeli sekreter alacak (16 Mayıs), Dışişleri Bakanlığı 1 sözleşmeli sekreter alımı ( 30 Nisan - 16 Mayıs) yapacak. En az lise mezunu adaylar KPSS şartsız başvuru yapabilecektir. Güncel başvuruları belirttiğimiz tarihler içerisinde yapabilirsiniz. İşte güncel başvurular:

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu Başkanlığı 25 memur alımı

BDDK Mayıs ayı yeni memur alımı yapacak. Bankacılık uzman yardımcısı alımı kapsamında kılavuz yayımlandı.  Hukuk, Siyasal bilgiler, iktisadi ve idari bilimler, İktisat-İşletme fakültelerine bağlı bölümler ile bankacılık, bankacılık ve finans, istatistik, endüstri mühendisliği bölümleri mezunları başvurabilir. .

Erciyes Üniversitesi 138 sözleşmeli personel alımı

Erciyas üniversitesine büro personeli alımı, aşçı alımı, destek personeli alımları, laborant alımı, sağlık teknikeri alımı, tekniker ve teknisyen alımları başladı. KPSS üstünlüğüne göre mülakatsız atama yapılacak. 

Göç İdaresi Genel Müdürlüğü 4 sözleşmeli personel alımı

Göç İdaresine kamu memur alımı online başvuruları alınıyor. Bilgisayar, yazılım, elektrik, elektronik, elektrik-elektronik ve endüstri mühendislikleri ile diğer fakültelerin mühendislik, fen-edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik mezunları başvurabiliyor.

İETT 3 müfettiş yardımcısı alımı

İBB bünyesinde İETT'ye kadrolu 6. derece memur alımı yapılacak. İstanbul Büyükşehir Belediyesi kadrolu memur alımları kapsamında 3 adet müfettiş yardımcısı alımı yapılacak. Hukuk, Siyasal Bilgiler, İktisat, İşletme, İktisadi ve İdari Bilimler Fakülteleri ile en az dört yıl lisans eğitimi veren bölüm mezunları başvurabilir.

İstanbul Üniversitesi 8 sözleşmeli bilişim personeli alımı

İstanbul Üniversitesi tarafından 8 sözleşmeli memur alımı yapılıyor. Yüksek maaşla olmak üzere bilişim personeli alımları için gerekli tüm detayları ve 

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi 8 sözleşmeli personel alımı

KPSS şartı olmaksızın kamu üniversitesi memur alımı yapıyor. İzmir Katip Çelebi Üniversitesi memur alımlarına başvuru için adayların bilgisayar, yazılım, elektrik, elektronik, elektrik ve elektronik ve endüstri mühendisliklerinden mezun olması gerekiyor. Diğer mezuniyetlere maaş detaylarına ve sürece aşağıdaki haberimizden hemen erişim sağlayabilirsiniz.

Kültür ve Turizm Bakanlığı 149 sözleşmeli personel alımı

Kültür ve Turizm Bakanlığı için 82 Temizlik Personeli alımı, 64 Şoför alımı, 3 Bahçıvan alımı olmak üzere toplam 149 sözleşmeli personel alımı yapıyor. KPSS 55 puan şartı ile adaylar başvuru yapabilir. 

Kültür ve Turizm Bakanlığı 154 sözleşmeli personel alımı

Kültür ve Turizm Bakanlığı için mimar, mühendis, tekniker, teknisyen ve şehir plancısı alımları kapsamında 154 kadro için başvurular alınmaya başladı. Bakanlık memur alımıiz.

Malatya Turgut Özal Üniversitesi 4 memur alımı

Turgut Özal Üniversitesi lise, önlisans ve lisans memur alımı yapıyor. KPSS 55 ve 60 puanlarla yeni kadrolara başvuru sürecini hemen aşağıdaki haberimizden inceleyebilirsiniz. Başvurularda büro personeli, koruma ve güvenlik görevlisi branşları için atama yapılacak.

Milli Eğitim Bakanlığı 750 müfettiş yardımcısı alımı

Milli Eğitim Bakanlığı “MEB” tarafından Teftiş Kurulu Başkanlığı kurum için 750 müfettiş alımı yapacak. 750 kadroya başvuru şartları, süreci ve detayları aşağıdaki haberimizde İŞ İLANLARI KARİYER olarak hazırladık. İşte tüm bilgileri bulabileceğiniz haberimiz.

Necmettin Erbakan Üniversitesi 53 sözleşmeli personel alımı

Kamu üniversitesi tarafından iki farklı ilan için başvurular devam ediyor. 2 kadroya yüksek maaşla sözleşmeli bilişim personeli alımı yapılacak. Diğer 51 kadro için ise Koruma ve Güvenlik Görevlisi, Destek Personeli, Hemşire, Teknisyen, Diğer Sağlık Personeli alımı başvuruları alınıyor. 

 

Pamukkale Üniversitesi 81 sözleşmeli personel alımı

Pamukkale Üniversitesi 81 kamu personel alımı yapıyor. Pamukkale Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezi Müdürlüğüne bağlı PAÜ Hastaneleri için yeni kadrolara başvuru detaylarını ve tüm süreci aşağıdaki haberimizde hazırladık. İşte Pamukkale Üniversitesi hemşire, röntgen teknisyeni, eczacı, sağlık teknikeri, diğer sağlık personeli, tekniker, teknisyen, koruma ve güvenlik görevlisi, destek personeli, büro personeli, fizyoterapist ile sosyal çalışmacı alımlarına dair tüm detaylar.

RTÜK 20 personel alımı

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu RTÜK personel alımı yapıyor. Kadrolu 9. derece 20 memur alımı başvuru süreci ve detaylarını hemen aşağıdaki haberimizde inceleyebilirsiniz. Hukuk 1, Uluslararası İlişkiler 1, Maliye 2, İktisat 1, Kamu Yönetimi 2, İşletme 1, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri 1, Türk Dili ve Edebiyatı 1, Sosyoloji 1, Sosyal Hizmet 2, Tarih 1, İletişim 3, Elektrik-Elektronik, Elektronik, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği 2, Yazılım, Bilgisayar, Yazılım ve Bilgisayar Mühendisliği 1 olmak üzere 20 kadro başvuruları alınıyor.

Rekabet Kurumu Başkanlığı 60 memur alımı

Rekabet kurumu 60 kamu personel alımı yapıyor. Kamuya hukuk, bilişim ile genel başvuru alanlarında olmak üzere başvurular alınıyor.

25 Rekabet Uzman Yardımcısı alımı genel alanda olacak ve en İktisat, Siyasal Bilgiler, İşletme, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinden veya İşletme Mühendisliği ,

25 Rekabet Uzman Yardımcısı alımı hukuk alanında olacak ve Hukuk Fakültelerinden,

10 Rekabet Uzman Yardımcısı alımı bilişim alanında olacak ve Bilgisayar Mühendisliği, İstatistik ve Bilgisayar, Matematik ve Bilgisayar, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Adli Bilişim Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Yapay Zeka Mühendisliği mezunlarından başvurular alınacak. 

Salar Belediye Başkanlığı 1 memur alımı

Afyonkarahisar Salar belediyesi KPSS 55 puanla kamu şoförü alımı yapacak. GİH sınıfı 11. Derece kadroya yapılacak. Başvuru için herhangi bir lise veya dengi okul mezunu adaylar başvurabilecek. 

Ticaret Bakanlığı 100 memur alımı

Ticaret Bakanlığı GİH sınıfı 8 ve 9. derece kadrolu 100 memur alımı yapıyor. 100 ticaret müfettiş yardımcısı alımı başvuru süreci ve tüm detayları hemen aşağıdaki haberimizden inceleyebilirsiniz. 4 yıllık hukuk, iktisat, siyasal bilgiler, işletme, iktisadi ve idari bilimler fakülteleri mezunları başvurabilir.

Yalova Üniversitesi 30 sözleşmeli memur alımı

Yalova Üniversitesi tarafından KPSS 60 ve 65 puanlarla 4/B Teknisyen, Koruma ve Güvenlik Görevlisi, Şoför, Boya - Badana ve Temizlik İşleri, Sıhhi Tesisat ve Temizlik İşleri, Çevre Düzenleme, Bahçe Bakım ve Temizlik İşleri, Isıtma Soğutma İşleri, Elektrik İşleri, Bilgisayar Bakım- Onarım, Marangoz İşleri ve Büro Personeli alımı başvuruları devam ediyor. 

Yaylakent Belediye Başkanlığı 1 memur alımı

Çankırı İli Yaylakent Belediye Başkanlığı tarafından Genel İdari Hizmetler Sınıfı 11. derece kadrolu zabıta memuru alımı başvuru ilanı yayımlandı. Haziran ayında başvurular şahsen olarak alınacak. Sürece herhangi önlisans mezunları katılabilecek. 

Diyanet 650 kurum için personel alımı

Diyanet İşleri Başkanlığı kurum için yurt dışı 650 personel alımı yapacak. Sürece dair detaylar belli oldu. 

memur alımı kamu personel alımı ilan

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TEB Personel Alımı 12 Şehir İlanı; Lise Ön Lisans ve Lisans İş İlanları
TEB Personel Alımı 12 Şehir İlanı; Lise Ön Lisans ve Lisans İş İlanları
İŞKUR TYP 25-26 Aralık 40 personel alımı başvuruları başladı
İŞKUR TYP 25-26 Aralık 40 personel alımı başvuruları başladı