16 Şehirde Sözleşmeli 53 Teknisyen Personel Alımı

TEİAŞ bünyesinde olmak üzere 16 farklı şehirde elektrik teknisyeni alımı başvuruları alınmaya başladı. 53 kadro için olmak üzere daimi işçi statüsünde başvuruları ve tüm detayları bu yazımızda hazırladık.

16 Şehirde Sözleşmeli 53 Teknisyen Personel Alımı
16 Şehirde Sözleşmeli 53 Teknisyen Personel Alımı Duran Can Ateş
Bu içerik 4007 kez okundu.

Türkiye Elektrik İletim A.Ş. Genel Müdürlüğü “TEİAŞ” tarafından olmak üzere 16 şehirde sürekli işçi kadrolarına personel alımı yapılacak. TEİAŞ taşra teşkilatının sürekli işçi alımı sürecine dair gerekli başvuruları, 16 şehir kontenjanını ve gerekli tüm detayları İŞ İLANLARI KARİYER olarak bu yazımızda hazırladık. İşte detaylar:

TEİAŞ kamu işçi alımı başvuru illeri

İstanbul 16,

Konya 2,

Samsun 6

, Kayseri 6,

Niğde 2

, Nevşehir 1,

Gaziantep 4,

Şanlıurfa 1,

Trabzon 3,

Erzurum 2

, Diyarbakır 2

, Van 2,

Iğdır 1,

Kırklareli 2

, Denizli 2,

Çankırı 1

olarak açıklandı. Toplam 53 kadro var.

Kamu personel işçi alımı başvuru genel şartları

Türkiye Elektrik İletim A.Ş. Genel Müdürlüğü “TEİAŞ” bünyesinde işçi alımı için şartlar şu şekildedir: İlgili Yönetmeliğin 4.maddesinde belirtilen şartları taşımak, 35 yaşını bitirmemiş olmak gerekiyor. 01.08.1987 tarihinden sonra doğanlar başvuru yapabilecektir. Askerlikle ilişiği olmamak, sağlık durumunun çok tehlikeli işlerde çalışmaya elverişli olmak gerekiyor.

TEİAŞ teknisyen alımı mezuniyetler

Lise ve Dengi Okulların Elektrik veya Elektrik-Elektronik Teknolojisi Alanının; Elektrik Tesisatları ve Pano Montörlüğü, Yüksek Gerilim Sistemleri, Endüstriyel Bakım Onarım bölümlerinin birinden mezun olmak gerekiyor.

Teknisyen alımları başvuru süreci

Adaylar başvuru için Türkiye Elektrik İletim A.Ş. TEİAŞ “teknisyen alımı” için başvuru iş ve işlemlerini “İŞKUR” üzerinden 5 Ağustos 2022 tarihine kadar yapabileceklerdir. Başvurular İŞKUR il müdürlüklerinden/hizmet merkezlerinden e-DEVLET ve ALO 170 hattı üzerinden de başvurularını yapacaktır. 

TEİAS PERSONEL ALIMMI ilan

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TEB Personel Alımı 12 Şehir İlanı; Lise Ön Lisans ve Lisans İş İlanları
TEB Personel Alımı 12 Şehir İlanı; Lise Ön Lisans ve Lisans İş İlanları
İŞKUR TYP 25-26 Aralık 40 personel alımı başvuruları başladı
İŞKUR TYP 25-26 Aralık 40 personel alımı başvuruları başladı