THY 15.000 TL Maaşla En Az Lise Memur Alımı

Türk Hava Yollarına güncel memur alımı başvuruları alınıyor. En az lise mezunları başvuru yapabilir. 15.000 TL maaşla kabin memurluğu başvuruları ve online sürece dair tüm detayları bu yazımızda bulabilirsiniz.

THY 15.000 TL Maaşla En Az Lise Memur Alımı
THY 15.000 TL Maaşla En Az Lise Memur Alımı Duran Can Ateş
Bu içerik 13105 kez okundu.

 

Türk Hava Yolları “THY” bünyesinde yeni kadrolara kabin memuru alımı için başvurular devam ediyor. THY 15.000 TL maaşla olmak üzere memur alımı başvuru süreci devam ediyor. Başvuru için son tarih yok! Bu kapsamda yeterli başvuru olunca direkt olarak başvurular kapatılacak. İşte THY personel alımı başvuru tüm hususları ve şartlar.

Türk Hava Yolları memur alımı (genel şartlar)

Başvuru için adayların T.C. vatandaşı olması, 1 Ocak 1984 ile 31 Aralık 2002 tarihleri arasında doğmuş olması, en az lise mezunu olması, iyi derecede İngilizce bilmesi, adli Sicil Kaydı ve Adli Sicil Arşiv Kaydı bulunmaması şartları var. Ayrıca adayların daha önce THY veya diğer havacılık kuruluşlarındaki uçuş görevlerinden disiplinsizlik veya sağlık nedeniyle ayrılmış olmamak şartları var

THY personel alımı fiziki şartlar

Başvuru için adayların kadınlarda 160-180 cm arası olması, erkeklerde 170-190 cm arası boya sahip olması gerekiyor. Ayrıca adayların THY Kabin Memuru üniforması giyildiğinde, vücudunun görünecek yerlerinde dövme, piercing ve yara/yanık/leke benzeri kalıcı iz bulunmaması şartları var.

Güncel personel sağlık şartları

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü “SHGM” yetkilendirilmiş Havacılık Tıp Merkezlerinden sağlık durumlarının uçuşa uygun olduğuna dair rapor almaları gerekecek. Ayrıca THY işyeri hekimleri “İşe Giriş Muayenesi” sırasında THY iç prosedürleri çerçevesinde ek tetkik ve muayene yaptırılmasını isteyebilir.

THY kabin memuru alımı başvuru süreci

Türk Hava Yolları “THY” güncel kabin memuru alımı için başvurular online olarak devam ediyor. Başvurular yeteri kadar olunca yayından kaldırılacak. Güncel kabin memuru alımı başvuru tüm iş ve  işlemlerini hemen aşağıdaki başvuru ekranından inceleyebilirsiniz.

Başvuru ekranı.

THY personel alımı işçi alımı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TEB Personel Alımı 12 Şehir İlanı; Lise Ön Lisans ve Lisans İş İlanları
TEB Personel Alımı 12 Şehir İlanı; Lise Ön Lisans ve Lisans İş İlanları
İŞKUR TYP 25-26 Aralık 40 personel alımı başvuruları başladı
İŞKUR TYP 25-26 Aralık 40 personel alımı başvuruları başladı