Kızılay 141 Personel Alımı

Kızılay yeni bir proje kapsamında 141 personel alım yapacağını duyurdu. Belirtilen açıklamada açıkta kalan 141 boş kontenjan için personel alımı yapılacak.

Kızılay 141 Personel Alımı
Kızılay 141 Personel Alımı Duran Can Ateş
Bu içerik 6870 kez okundu.

Kızılay yeni bir proje kapsamında 141 personel alım yapacağını duyurdu. Belirtilen açıklamada açıkta kalan 141 boş kontenjan için personel alımı yapılacak. Proje içeriği ve tüm detaylar yayınlandı. İşte detayları ile Kızılay haberi…

Türk Kızılay personel alımı yapacağını duyurdu. Belirli proje kapsamında personel alımı yapacağını duyuran Kızılay projeye dair içeriği yayınladı. Belirli şartlar altında farklı farklı kadrolara alım yapılacak.

Alınacak kadrolar ise kalite yöneticisi, bütçe e raporlama asistanı, satın alma ve idari işler yöneticisi, toplum merkezi yöneticisi, sosyoekonomik güçlendirme sektör uzmanı, sosyoekonomik güçlendirme sorumlusu, iletişim sorumlusu, psikolog, mali işler sorumlusu, satın alma ve lojistik asistanı, raporlama sorumlusu, sosyoekonomik güçlendirme asistanı, safeguard sorumlusu, Türkçe eğitmeni, sosyoekonomik güçlendirme proje sorumlusu ve tercüman olacak şekilde kadrolar açılmıştır.

İşgücü Piyasasına Geçişin Desteklenmesi Projesi” başlığı altında yayınlanan ilanda yukarıda belirtilen unvanlara Adana, Ankara, Bursa, Gaziantep, İzmir, Kocaeli, Konya, Şanlıurfa ve İstanbul illeri olmak üzere toplamda 9 farklı ilde Kızılay Alım Yapacaktır.

Avrupa Birliği tarafından FRIT 2 kapsamında finanse edilen ve Dünya Bankası’nın AB ve Türk makamları arasında aracılık ettiği “İşgücü Piyasasına Geçişin Desteklenmesi Projesi” kapsamında 141 personel istihdam edilecek.

Projenin temel amacı, GKSS ve Türk vatandaşlarının istihdam edilebilirliklerinin artırılarak işgücü piyasasına erişimlerinin desteklenmesi ile Sosyal Uyum Yardımı (SUY) programı faydalanıcılarından işgücü piyasasına yakın olanlarının SUY’dan çıkışının desteklenmesidir.,

Bu kapsamda, Türkiye Kızılay Derneği Toplum Temelli Göç Programları Koordinatörlüğü’nde proje süresince istihdam edilmek üzere personel alımı yapılacak olup, aday görüşmeleri REED Özel İstihdam Bürosu LTD.ŞTİ. tarafından gerçekleştirilecek. Sözleşmeler Kızılay’ın ihtiyacına, personelin performansına ve finans kaynağının durumuna göre Proje süresince yıllık olarak yenilenebilecek. Proje Süresi: 2022 – 2025 (36 Ay) Son Başvuru Tarih ve Saati: 20.10.2022

memur alımı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TEB Personel Alımı 12 Şehir İlanı; Lise Ön Lisans ve Lisans İş İlanları
TEB Personel Alımı 12 Şehir İlanı; Lise Ön Lisans ve Lisans İş İlanları
İŞKUR TYP 25-26 Aralık 40 personel alımı başvuruları başladı
İŞKUR TYP 25-26 Aralık 40 personel alımı başvuruları başladı