OGM 54 Şehirde Lise-Önlisans-Lisans

Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından Resmi Gazete’de yayınlanan ilanlarda en az lise mezunu 224 işçi alımı yapılacağı açıklanmıştır. Alınacak personeller daimi kadroda olmak üzere 54 şehirde istihdam edileceklerdir.

OGM 54 Şehirde Lise-Önlisans-Lisans
OGM 54 Şehirde Lise-Önlisans-Lisans Duran Can Ateş
Bu içerik 6248 kez okundu.

Resmi Gazete’de yayınlanan ilana göre Tarım ve Orman Bakanlığı Orman Genel Müdürlüğü bünyesinde 54 Şehirde istihdam edilmek üzere 224 daimi işçi alınacaktır. Başvuru şartları ve detaylar haberimizde yer almaktadır.

Orman Genel Müdürlüğü (OGM) personel alımı için başvuru şekli süresi.

Adaylar başvurularını 6 – 12 Aralık 2022 tarihleri arasında İŞKUR üzerinden elektronik olarak, hizmet noktalarından şahsen ve Alo 170 hattını arayarak telefonla yapacaklardır.

Orman Genel Müdürlüğü (OGM) hangi kadroda kaç işçi alıyor.

141 Engelli ve 83 Eski Hükümlü/TMY olmak üzere 224 işçi alınacaktır.

Engelli personel alımında adaylarda aranan başvuru şartları nelerdir.

Türk vatandaşı olmak, 18 – 35 yaş arasında olmak, Affa uğramış olsa bile belirli suçlardan mahkum olmamak, Kamusal hakları kullanmaktan yoksun bırakılmamış olmak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almıyor olmak, İŞKUR Açık İş İlanında belirtilen İl’de ikamet ediyor olmak, Bilgisayar İşletmenliği Sertifikası, Bilgisayar Operatörlüğü Sertifikası, Bilgisayarlı Muhasebe Sertifikası, İnsan Kaynakları Sertifikası, Sosyal Güvenlik Uzmanlığı Sertifikası, Halkla İlişkiler Sertifikası, Personel Bordro ve Özlük İşleri Sertifikası, Genel Muhasebe Sertifikası, Çağrı Merkezi Sertifikası belgelerinden en az birine sahip olmak (Ortaöğretim/Ön lisans/Lisans düzeylerinde yukarıda yer alan sertifikaların konusu olan dersleri almış olmak ve bunun transkript ile ispatlanması halinde yeterli kabul edilecektir). En az lise mezunu olmak.

Eski Hükümlü/TMY personel alımında adaylarda aranan başvuru şartları nelerdir.

Türk vatandaşı olmak, 18 – 35 yaş arasında olmak, Affa uğramış olsa bile belirli suçlardan mahkum olmamak, Eski hükümlü veya Terörle mücadelede malul sayılmayacak şekilde yaralanan (TMY) olduklarına dair durumlarını belgelendirmek, Kamusal hakları kullanmaktan yoksun bırakılmamış olmak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almıyor olmak, En az lise mezunu olmak.

 

MEMUR ALIMI ogm personel alımı ogm iş ilanı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TEB Personel Alımı 12 Şehir İlanı; Lise Ön Lisans ve Lisans İş İlanları
TEB Personel Alımı 12 Şehir İlanı; Lise Ön Lisans ve Lisans İş İlanları
İŞKUR TYP 25-26 Aralık 40 personel alımı başvuruları başladı
İŞKUR TYP 25-26 Aralık 40 personel alımı başvuruları başladı