Kamuya 1477 Personel ve Çağrı merkezi operatörü Alımı

İŞKUR iş ilanları üzerinden güncel iş ilanları yayınlanmaya devam ediyor. Güncel olarak Ocak ayı içerisinde yayınlanmış ilan detaylarına göre kamuya 1477 çağrı merkezi operatörü ve personel alımı yapılacağı açıklandı.

Kamuya 1477 Personel ve Çağrı merkezi operatörü Alımı
Kamuya 1477 Personel ve Çağrı merkezi operatörü Alımı Duran Can Ateş
Bu içerik 8507 kez okundu.

İŞKUR üzerinden yapılacak olan personel ve çağrı merkezi operatörü alımı ilanına göre en az ilkokul mezunu adaylar söz konusu ilana İŞKUR üzerinden başvuru yapacaklardır. Adaylar için 1477 çağrı merkezi operatörü ve personel kadroların da alım yapılacaktır. 826 personel kadrosun da 651 çağrı merkezi operatörü kadrosunda alım yapılacaktır. Alımlar KPSS şartsız yapılacaktır. Başvuru için detaylar ve başvuru şartları haber içeriğimiz de verilmiştir.

İŞKUR İlanları Personel Alımı Başvuru Şartları Nedir?

İŞKUR üzerinden yayınlanan ilanlara başvuru da bulunacak olan adayların Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olması şartı aranmaktadır.

Adaylar başvuru da bulunabilmeleri için kamusal haklarından yoksun olmaması gerekmektedir.

Kamu personel alımın da adaylardan arşiv ve güvenlik soruşturması kapsamın da olumlu sonuçlanması istenmektedir.

Başvuru da bulunacak olan adayların en az 18 en fazla ise 55 yaşında olması şartı aranır. Fakat her ilan için üst yaş sınırı değişmektedir.

Başvurular 81 il den alınacaktır.

Başvuru da bulunacak olan erkek adayların askerlik hizmet görevini tamamlamış veya muaf olmuş olması şartı aranır. Askerliğini yapmamış olan adayların başvuruları kurum tarafından geçersiz sayılacaktır.

Söz konusu ilanlara başvuru yapacak olan adayların Sosyal Güvenlik Kurumu kapsamın da emeklilik, yaşlılık vb. Tür de aylık almıyor olması şartı aranmaktadır.

Çağrı merkezi operatörü Alımı Hangi İllerde Yapılacak?

İŞKUR üzerinden yapılacak olan 1477 personel alımı Mersin, Konya, İstanbul, Ankara, İzmir, Denizli, Bursa, Tekirdağ, Antalya ve Adana, Düzce, Bolu, Gaziantep illerin de yapılacaktır.

İŞKUR İş İlanları Başvuru Şekli ve Tarihi Nedir?

Söz konusu ilanlara başvuru da bulunmak isteyen adaylar başvuru yapabilmesi için İŞKUR üzerinden kayır açmaları gerekmektedir. Adaylar İŞKUR üzerinden kayır işlemlerini tamamladıktan sonra başvurularını 13 Ocak 2023 – 31 Ocak 2023 tarihleri arasında İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden online başvuru yapmaları gerekmektedir. Şahsen veya posta yoluyla yapılan başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır. Adaylar başvurularını aşağı da verilen link üzerinden de yapabileceklerdir.

Başvuru ve detaylar için tıklayınız.

işkur ilan iş ilanı personel alımı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TEB Personel Alımı 12 Şehir İlanı; Lise Ön Lisans ve Lisans İş İlanları
TEB Personel Alımı 12 Şehir İlanı; Lise Ön Lisans ve Lisans İş İlanları
İŞKUR TYP 25-26 Aralık 40 personel alımı başvuruları başladı
İŞKUR TYP 25-26 Aralık 40 personel alımı başvuruları başladı