KPSS Şartsız, Düşük KPSS İle 894 Kamu Personeli Alımı Başvuruları! Lise-MYO-Lisans

Kamu kurumları ve özel sektör firmaları yayınladıkları ilanlar ile personel, işçi ve memur alımı yapmaya devam ediyor. İlanlara göre çok sayıda personel alımı yapılacaktır. İşte o alımlar...

KPSS Şartsız, Düşük KPSS İle 894 Kamu Personeli Alımı Başvuruları! Lise-MYO-Lisans
KPSS Şartsız, Düşük KPSS İle 894 Kamu Personeli Alımı Başvuruları! Lise-MYO-Lisans Duran Can Ateş
Bu içerik 12277 kez okundu.


Kozaklı Belediyesi Personel Alımı
3 memur alımı yapılacaktır. 3 Personelin en az lise mezunlarından olmak üzere KPSS 55 ve 70 puanla 1 Şoför, 1 Muhasebeci ve 1 Memur olarak kurum bünyesinde istihdam edileceği belirtiliyor. Adaylar, başvuru esnasında istenilen belgelerle birlikte 20 Nisan 2021 tarihinden 22 Nisan 2021 gününe kadar mesai günlerinde yapabileceklerdir.
* Milli Savunma Bakanlığı Personel Alımı*
Milli Savunma Üniversitesi’ne sözleşmeli memur alımları yapılacaktır. 200 kadroya en az lise mezunu olmak üzere kadrolara başvurular alınacaktır. Hizmetli, aşçı, berber, garson, şoför, terzi-ütücü, kaloriferci, boya-badana, elektrik mühendisi, çevre mühendisi, gıda mühendisi, veteriner hekim, psikolog, diyetisyen, tekniker, teknisyen alımları kadrolarından 200 kamu personeli alımı yapılacaktır. Adaylar başvurularını  21 Nisan tarihine kadar Personel Temin internet sitesi üzerinden yapabileceklerdir. 
Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü Personel Alımı
37 öğretmen, 108 psikolog, 48 sosyal çalışmacı, 5 fizyoterapist, 2 veteriner ve 2 inşaat mühendisi alımı olmak üzere 202 personel alımı yapılacaktır. Adalet Bakanlığı İş Başvurusu ekranı üzerinden adaylar başvurularını 16 Nisan 2021 tarihine kadar yapabileceklerdir. Başvurularla ilgili olarak her aday sadece bir unvan için başvuru yapabilecektir.
Türkiye Maarif Vakfı Personel Alımı
Vakıf personeli olmak üzere 25 kadro için KPSS şartı olmamakla birlikte diğer gerekli özel şartlar da bulunmaktadır. Adaylar başvurularını online olarak aşağıdaki "Başvuru Ekranı" üzerinden yapabileceklerdir. Başvurular 25 Nisan 2021 tarihine kadar yapabilecektir.
Altınbaşak Belediyesi Personel Alımı
1 zabıta memuru alımı yapılacaktır. Herhangi önlisans mezunlarının başvuru yapabileceği ilan için KPSS'den en az 65 puan istenmektedir. Başvurular 5 Mayıs ile 7 Mayıs tarihleri arasında yapılabilecektir.
Gelir İdaresi Başkanlığı Personel Alımı
58 sözleşmeli memur alımı yapılacaktır. Başvurular 5 Nisan ile 16 Nisan 2021 tarihleri arasında olacaktır. Başvurular online olarak Başkanlığı online sınav sistemi üzerinden yapılabilecektir. KPSS şartı olmayan başvurular için 7 bin TL ile 35 Bin TL arasında maaşlarla memur alımı yapılacaktır.
Kırklareli Belediyesi Personel Alımı
Kırklareli İli Büyükmandıra Belediyesinde istihdam edilmek üzere daimi kadroda memur alımı yapılacaktır. Adaylar başvurularını 24 – 28 Mayıs 2021 tarihleri arasında tarihi mesai saati bitimine kadar yapabilecektir. KPSS'den en az 70 istenmektedir.
Safranbolu Belediyesi Personel Alımı
KPSS 60 şartı ile puan daimi kadroda 8 Zabıta Memuru ve İtfaiye Eri alımı yapılacaktır. Adaylar başvurularını 26 – 30 Nisan 2021 tarihleri arasında saat 17.00’ye kadar olacaktır.
Muğla Belediyesi Personel Alımı
KPSS 50 ve 60 puanlarla en az lise mezunlarının başvuru yapabileceği 171 kadro için başvuru ilanı yayımladı. Adaylar başvurularını 25 ile 27 Mayıs 2021 tarihleri arasında yapacaktır. Boy ve kilo ölçümü her iki branş için de olacağından adayların sadece şahsen başvuruları kabul edilecektir. İkamet şartı olmayan başvuru için tüm illerden Muğla Büyükşehir Belediyesi ilanına başvuru yapılabilir.
Lüleburgaz Belediyesi Personel Alımı
Düz memur, tahsildar, sosyal çalışması, sosyal hizmetler uzmanı alımları yapılacaktır. Adaylar, başvuru esnasında istenilen belgeleri ile birlikte 3 – 7 Mayıs 2021 tarihleri arasında müracaatlarını yapabileceklerdir. Başvurular e-posta adresine, şahsen veya posta ile yapılabilecektir. 
* Karadeniz Teknik Üniversitesi Personel Alımı*
Karadeniz Teknik Üniversitesi tarafından yapılacak olan kamu personeli alımı için 20 kişilik kontenjan açıldı. Adayların yapacakları başvurular için en az lise mezunu olmak aranmaktadır. Başvurular  5 Nisan 2021 tarihinden itibaren başvurularını tamamlaması mümkün olacaktır. Adaylar son olarak başvurularını 19 Nisan 2021 tarihine kadar tamamlayabilecektir.
Rekabet Kurumu Personel Alımı
Rekabet Kurumu tarafından Resmi Gazete’de yayımlanan personel alım ilanında toplamda 30 personel alımı yapılacağı açıklanmıştır. Adaylar için başvurularını 29 Mart - 9 Nisan 2021 tarihleri arasında (9 Nisan dahil) yapabileceklerdir.
Fatih Belediyesi Personel Alımı
İstanbul Belediyesi 9. Dereceden 40 kadrolu memur alımı yapıyor. Kadrolu memur alımı başvuruları 26 Nisan 2021 tarihinde açılacak olup; 30 Nisan 2021 tarihine kadar mesai saatleri içerisinde yapılabilecektir.
Yaylakent Belediyesi Personel Alımı
Zabıta Memuru alımları için görevlendirme yapılacaktır. Tek kişilik kontenjan için başvurular alınacak. 14 Nisan 2021 tarihinde başlayacak olan işlemler en geç 16 Nisan 2021 mesai sonuna kadar devam edecektir.
Taşpınar Belediyesi Personel Alımı
Tahsildar, itfaiye eri alımı ila düz memur alımı branşlarında lisans mezunları KPSSP3 puan türleri ile başvuru yapabileceklerdir. Her branş için birer kontenjan ayrılmış bulunmaktadır. Başvurular 14 Nisan ile 16 Nisan 2021 tarihleri arasında yapılabilecektir.
Aksaray Ortaköy Belediyesi Personel Alımı
Ortaköy Belediye Başkanlığı muhatabı ile yayımlanan memur alımı için tek kişilik kontenjan açıldı. 6 Nisan 2021 tarihinde başlayacak olan personel alımı ilanı için 8 Nisan 2021 tarihinde başvuru işlemleri sona erecektir.
Akseki Belediyesi Personel Alımı 
Akseki Belediye Başkanlığı 2 mühendis ve 2 mimar alımı olmak üzere kadrolu kamu personeli alımı yapacak. En az B sınıfı ehliyet şartı bulunan memur alımları için KPSS'den 70 istenmektedir. Başvurular ise 15-24 Nisan 2021 tarihleri arasında olacaktır.
Pamukkale Üniversitesi Personel Alımı
Şehir hastanesi personel alımı, sağlık personeli alımı, sözleşmeli personel alımı ve teknikeri alımı ilanları duyurulurken; bugün itibari ile Denizli iş ilanları kapsamında yeni bir süreç başladığı açıklandı. 22 Mart 2021 tarihli ilanın; duyuru tarihinden itibaren başvuru süreci başladığı beyan edildi. Her aday en geç 5 Nisan 2021 tarihine kadar başvurular yapılabilir.
Marmara Üniversitesi Personel Alımı
1 Kıdemli Yazılım Geliştirme Uzmanı ve 1 Yazılım Geliştirme Uzmanı alımı yapılacaktır. Adaylar başvurularını 3 Nisan 2021'e kadar yapabileceklerdir.
İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Personel Alımı
En az lise mezunlarından olmak üzere sözleşmeli 5 personel alımı yapılacaktır. Adaylar başvurularını 3 Nisan 2021'e kadar yapabileceklerdir. 2 Tekniker ve 2 Teknisyen olarak istihdam edileceklerdir. KPSS'den 55 puan istenmektedir.
Termal Belediyesi Personel Alımı
1 Mühendis alımı, 1 Memur alımı, 2 Zabıta Memur alımı ile 3 İtfaiye Eri alımı olmak üzere Genel İdari Hizmetler GİH sınıfı kadrolara 7 kadrolu memur alımı yapılacaktır. 19-24 Nisan 2021 tarihleri arasında başvurular alınacaktır.
Çankaya Belediyesi Personel Alımı
5 Hizmetli alımı, 2 Çocuk Eğitimcisi alımı, 5 Evlendirme Memuru alımı, 5 Tahsildar alımı, 5 Veznedar alımı, 5 Veri Hazırlama Kontrol İşletmeni alımı olmak üzere kadrolu 27 kamu personeli memur alımı yapılacaktır. Adaylar başvurularını 16 Nisan ile 22 Nisan 2021 tarihleri arasında yapabileceklerdir. 
Edirne Belediyesi Personel Alımı
Kadrolu memur alımlarına herhangi önlisans mezunları, herhangi lise mezunları ile herhangi lisans mezunları başvuru yapabilecektir. Memur alımı başvuruları Türkiye geneli olmakla beraber başvurulara dair tüm şartlar, kontenjanlar ve detayları bu haberimizde bulabilirsiniz. Edirne İli iş ilanları kapsamında Edirne Belediye'sine kadrolu memur alımı yapılacaktır. Adaylar başvurularını 26 Nisan ile 30 Nisan 2021 tarihleri arasında sadece ŞAHSEN yapacaklardır. İkamet şartı bulunmayan belediye personel alımı için başvurular Türkiye geneli yapılabilecektir.
BDDK Personel Alımları
Farklı unvan ve niteliklerde olmak üzere 12 idari personel alımının kadrolu memur alımı dahilinde yapılacaktır. Başvurular 29 Mart 2021 saat 14:00’dan tarihinden itibaren başvurularını tamamlayacak olup; son başvuru tarihi ise 9 Nisan 2021 saat 16:00'da sona erecektir.
Tanoba Belediyesi Personel Alımı
En az lise mezunu kadın/erkek KPSS 65 puanla Zabıta Memuru ve Memur alımı yapılacağı belirtilmektedir. Adaylar, başvuru esnasında istenilen belgeleri ile birlikte 26 Nisan 2021 tarihinden 28 Nisan 2021 tarihi mesai bitimine kadar başvurularını yapabileceklerdir.

memur alımı kamu personel alımı kamu ilanları

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TEB Personel Alımı 12 Şehir İlanı; Lise Ön Lisans ve Lisans İş İlanları
TEB Personel Alımı 12 Şehir İlanı; Lise Ön Lisans ve Lisans İş İlanları
İŞKUR TYP 25-26 Aralık 40 personel alımı başvuruları başladı
İŞKUR TYP 25-26 Aralık 40 personel alımı başvuruları başladı